Ascendum Türkiye
volvo ataşman kompakt yükleyici

Mini Yükleyiciler Ataşmanlar

Hızlı Ataşman Bağlantısı

Hızlı Ataşman Bağlantısı

Bir hidrolik ataşman braketi, ataşmanların kolayca ve hızla kendi aralarında değiştirilmesini sağlar.

volvo ataşman kompakt yükleyici

Ataşman Braketi - VAB-TPZ

Volvo Ataşman Braketi TPZ (VAB-TPZ), TPZ arayüzü ile ataşmanların hızlı ve güvenli değiştirilebilirliğini sağlar. TPZ ataşman tasarımı yükleyici kollarına herhangi bir mesafe eklemez ve bu sayede makine performansını en üst boyuta taşır

Ataşman Braketi - VAB-Z

Z ataşman braketiyle açık tasarım ve mükemmel görüş ataşmanın hızlı ve güvenli değişimine olanak verir. P Tipinden daha geniş bir kapsamı vardır.

Ayrıntılar

Ataşman Braketi - VAB-P

P ataşman braketiyle açık tasarım ve mükemmel görüş ataşmanın hızlı ve güvenli değişimine olanak verir.

Ayrıntılar
volvo ataşman kompakt yükleyici

Ataşman Braketi - VAB-SSL

Nokta dönüşlü yükleyici standardına uygun olan ataşman braketi tekerlekli yükleyiciler ve nokta dönüşlü yükleyiciler arasında geçiş yapılabilmesini sağlar

Volvo attachment compact loader

Kaynaklı Ataşman Braketi - VAB-STD (TPV)

TPV olarak da bilinen standart Volvo Ataşman Braketi (VAB-STD) dünyada en yaygın kullanılan ataşman braketidir. Orijinal olarak Volvo tarafından geliştirilmiştir ve işlevi uzun yıllardır kanıtlanmıştır. VAB-STD, birçok makine neslinden ataşmanların hızlı ve güvenli bir şekilde değiştirilebilmesine ve orijinal Volvo çatal çerçeveli uygulamalarda kanıtlanmış görüş kapasitesi sağlar. ISO organizasyonu Volvo tasarımını temel alarak yeni bir uluslararası standart oluşturmuştur, ISO 23727.

volvo ataşman kompakt yükleyici

Dökme Ataşman Braketi - VAB-STD (TPV)

Ayrıca TPV olarak da bilinen Standart Volvo Dökme Ataşman Braketi (VAB-STD) Volvo'nun görünürlüğü ve ağırlığı geliştirilmiş braketlerle ilgili cevabıdır. Tamamen Volvo tarafından geliştirilmiştir ve işlevi uzun yıllardır kanıtlanmıştır. Dökme VAB-STD, birçok makine neslinden ataşmanların hızlı ve güvenli bir şekilde değiştirilebilmesini ve ayrıca operatörün görüş kapasitesini mükemmelleştiren çok açık bir tasarım sunar. ISO organizasyonu Volvo tasarımını temel alarak yeni bir uluslararası standart oluşturmuştur, ISO 23727.

Volvo bayi bulma ataşmanlar
Bizimle irtibatta kalın

Şimdi sipariş etmek veya daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bize bir mesaj gönderin.

Bizimle irtibatta kalın