Volvo Construction Equipmenti tootevalik

Alati laitmatu kvaliteet

Sirvige Volvo Construction Equipmenti laiahaardelist kvaliteetsete toodete valikut.

VOLVO ORIGINAALOSADEGA TUNNED END TURVALISELT

Pikendatud garantiiaeg varuosadele

Volvo originaalvaruosade pikendatud garantii alla kuuluvad kõik Volvo ehitusseadmete varuosad, välja arvatud loomuliku kulumise tõttu ja regulaarsete hoolduste käigus vahetatavad varuosad ja tarvikud. Pikendatud Volvo originaalvaruosade 2- aastane garantii kehtib alates 01.01.2018 24 kuud või kuni 6000 töötundi, sõltuvalt sellest kumb tingimus täitub enne.

volvo kasutatud seadmed

Kasutatud masinad

Leidke hea tehing

Sirvige meie veebiportaalis müügil olevaid ehitusmasinaid.

Mine sinna

GDPR SWECONIS

Isikuandmete kaitse seadus
Rohkem infot siin

Saage oma Volvost rohkem

Maksimeerige oma kasum ja töövõimeaeg juba täna

Mõistame, et ärivajadused on erinevad. Seetõttu on meil neli erinevat klienditoelepingut, mis aitavad teil kasumlikuna püsida.

Kõik lepingud
Õige viis seisuaja vähendamiseks

Tagage jõudlus hoides oma masinat Volvona. Teame, et iga osa on oluline, ja aitame teil maksimeerida kestvat töövõimeaega Volvo originaalosadega.

Volvo originaalosad
Juhtige oma masinaparki kaugelt

Aeg säästa aega ja raha. CareTrack on meie telemaatikasüsteem, mis annab teile juurdepääsu suurele hulgale masinajälgimisteabele. Ükskõik kus olete.

CareTrack
Volvo ehitusseadmed

Viimased uudised

Muudatused töökorralduses seoses viirusega.

Vaatamata eriolukorrale oleme Teie jaoks olemas! Swecon AS klientide teenindamise ja äritegevuse jätkumise tagamiseks oleme muutnud ettevõtte töökorraldust. Töötajate kaitseks on alates...

UUS! MASINAJUHTIDE KOOLITUS.

Kujutage ette kahte samasugust Volvo CE ehitusmasinat tegemas ühte ja sama tööd. Ehkki need on samasugused, siis peale 5 kasutusaastat on ühe masina jääkväärtus palju suurem. Miks? Sest üks...

Uus tasanduskopp annab väikestele rataslaaduritele jõudu mullatöödeks

Täiesti uus tasandamiskopp Volvo väikestele rataslaaduritele hõlbustab pinnase pealiskihi eemaldamist, väiksemaid buldooseritöid, haljastust ja tasandamist.

4 kiiret nõuannet rataslaaduri kasutusea pikendamiseks

Rataslaadurite juhid saavad oma masina igapäevase kontrollimise ja hooldamisega vähendada masina tööseisakuid, suurendada tootlikkust ja pikendada selle kasutusiga.

Volvo CE kliendikeskus töötab nüüd biokütusega

Volvo CE kliendikeskus Rootsis Eskilstunas sillutab teed kestlikule tulevikule, kasutades oma demonstratsioonmasinates taastuvat kütust HVO-d.

Volvo esinduseotsija avaleht
Tahate rohkem teada saada?

Saatke meile sõnum ja aitame teid rõõmuga.

Võtke meiega ühendust