AS Swecon Eesti

Volvo Construction Equipmenti tootevalik

Alati laitmatu kvaliteet

Sirvige Volvo Construction Equipmenti laiahaardelist kvaliteetsete toodete valikut.

VOLVO ORIGINAALOSADEGA TUNNED END TURVALISELT

Pikendatud garantiiaeg varuosadele

Volvo originaalvaruosade pikendatud garantii alla kuuluvad kõik Volvo ehitusseadmete varuosad, välja arvatud loomuliku kulumise tõttu ja regulaarsete hoolduste käigus vahetatavad varuosad ja tarvikud. Pikendatud Volvo originaalvaruosade 2- aastane garantii kehtib alates 01.01.2018 24 kuud või kuni 6000 töötundi, sõltuvalt sellest kumb tingimus täitub enne.

volvo kasutatud seadmed

Kasutatud masinad

Leidke hea tehing

Sirvige meie veebiportaalis müügil olevaid ehitusmasinaid.

Mine sinna

GDPR SWECONIS

Isikuandmete kaitse seadus
Rohkem infot siin

Saage oma Volvost rohkem

Maksimeerige oma kasum ja töövõimeaeg juba täna

Mõistame, et ärivajadused on erinevad. Seetõttu on meil neli erinevat klienditoelepingut, mis aitavad teil kasumlikuna püsida.

Kõik lepingud
Õige viis seisuaja vähendamiseks

Tagage jõudlus hoides oma masinat Volvona. Teame, et iga osa on oluline, ja aitame teil maksimeerida kestvat töövõimeaega Volvo originaalosadega.

Volvo originaalosad
Juhtige oma masinaparki kaugelt

Aeg säästa aega ja raha. CareTrack on meie telemaatikasüsteem, mis annab teile juurdepääsu suurele hulgale masinajälgimisteabele. Ükskõik kus olete.

CareTrack
Volvo ehitusseadmed

Viimased uudised

Volvo 90 t ekskavaator on nüüd saadaval kogu maailmas

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) toob turule uue 90 t ekskavaatori, mis on varustatud V etapi mootoriga nendest riikidest klientide soovil, kus mootoritele kehtib see regulatsioon.

Kuidas valida teie kasutusalale õige ekskavaatorikopp

Kuna ekskavaatorid on nii mitmekülgsed masinad, ei ole olemas ühte kõigiks töödeks sobiva suurusega koppa. Kuid tähtis on teha parim valik. Õigest sobivusest sõltuvad tootlikkus,...

Load Assist seab laadurijuhtidele väljakutseid töö parandamiseks

Volvo Co-Piloti liidesele pakutav uus rakendus Operator Coaching (Masinajuhi juhendamine) annab rataslaaduri juhile tema juhioskuste parandamiseks nõuandeid ja seab väljakutseid.

Load Assist nüüd Euroopas Volvo rataslaadurite standardvarustuses

Volvo rataslaadurite kliendid Euroopas saavad nüüd kasutada tootlikkuse tõstmiseks standardvarustusse kuuluvat masina juhtimissüsteemi Load Assist (Laadimise abisüsteem).

Volvo P6870D ABG: asfaldilaotamine lihtsaks

Kogege ülimalt mitmekülgset asfaldilaotamist P6870D ABG-ga, milles on ühendatud kompaktne konstruktsioon, suurepärane veojõud ning kasutamise ja hooldamise lihtsustamiseks ja hooldamiseks...

Volvo esinduseotsija avaleht
Tahate rohkem teada saada?

Saatke meile sõnum ja aitame teid rõõmuga.

Võtke meiega ühendust