Volvo Construction Equipmenti tootevalik

Alati laitmatu kvaliteet

Sirvige Volvo Construction Equipmenti laiahaardelist kvaliteetsete toodete valikut.

VOLVO ORIGINAALOSADEGA TUNNED END TURVALISELT

Pikendatud garantiiaeg varuosadele

Volvo originaalvaruosade pikendatud garantii alla kuuluvad kõik Volvo ehitusseadmete varuosad, välja arvatud loomuliku kulumise tõttu ja regulaarsete hoolduste käigus vahetatavad varuosad ja tarvikud. Pikendatud Volvo originaalvaruosade 2- aastane garantii kehtib alates 01.01.2018 24 kuud või kuni 6000 töötundi, sõltuvalt sellest kumb tingimus täitub enne.

volvo kasutatud seadmed

Kasutatud masinad

Leidke hea tehing

Sirvige meie veebiportaalis müügil olevaid ehitusmasinaid.

Mine sinna

GDPR SWECONIS

Isikuandmete kaitse seadus
Rohkem infot siin

Saage oma Volvost rohkem

Maksimeerige oma kasum ja töövõimeaeg juba täna

Mõistame, et ärivajadused on erinevad. Seetõttu on meil neli erinevat klienditoelepingut, mis aitavad teil kasumlikuna püsida.

Kõik lepingud
Õige viis seisuaja vähendamiseks

Tagage jõudlus hoides oma masinat Volvona. Teame, et iga osa on oluline, ja aitame teil maksimeerida kestvat töövõimeaega Volvo originaalosadega.

Volvo originaalosad
Juhtige oma masinaparki kaugelt

Aeg säästa aega ja raha. CareTrack on meie telemaatikasüsteem, mis annab teile juurdepääsu suurele hulgale masinajälgimisteabele. Ükskõik kus olete.

CareTrack
Volvo ehitusseadmed

Viimased uudised

Müügikäibe 14% langus Volvo Construction Equipmenti II kvartalis

Volvo CE II kvartali tulemusi rõhus Covid-19 pandeemia ülemaailmne mõju, mida osaliselt tasakaalustas olulise Hiina turu tugev taastumine.

Volvo CE võitis Euroopa rendivaldkonna säästvusauhinna

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) sai 2020. aasta Euroopa rendiauhindade jagamisel oma energiahalduse eest aasta säästvaima rendiprojekti auhinna.

Volvo isesõitev kallur võidab auhinna Red Dot

TA15 – üks osa Volvo Autonomous Solutionsi autonoomsest transpordilahendusest TARA – võitis tootedisaini ihaldatud auhinna Red Dot – mis on kogu maailmas kõige kõrgemalt hinnatud...

E-kaubandus – tulevik on elektriline

Elektriautode kasutamine on osutunud masinate uue - online müügi katalüsaatoriks. Volvo CE kaubamärgi ja turunduse kommunikatsiooni alane direktor Mats Bredborg kirjeldab, kuidas...

Volvo CE käibe langus I kvartalis 17%

I kvartalis nõudlus seiskus, kui hakati rakendama meetmeid Covid-19 pandeemia leviku peatamiseks. Hoolimata Hiina turu taastumisest märtsis, vähenes kvartali käive siiski 17% ja tellimuste...

Volvo esinduseotsija avaleht
Tahate rohkem teada saada?

Saatke meile sõnum ja aitame teid rõõmuga.

Võtke meiega ühendust