Construction Equipment Türkiye
volvo hidrolikleri, pompaları, motorları
Pompalar ve Motorlar

Orijinal kalın

Tüm hidrolik sistemlerde dolaşan can damarı, makine pompaları ve motorları tarafından sağlanmakta ve yönetilmektedir. Rekabetin iddiası ne olursa olsun, yalnızca Volvo Pompaları ve Motorları üretkenliği maksimumda tutarak Volvo'nuzun benzersiz teknik özelliklerini karşılamak üzere benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır.

Değişken deplasmanlı pompa

Volvo, en yüksek performans, güvenilirlik ve kolay bakım seviyelerini sağlayan çeşitli değişken deplasmanlı pompalar sunar. Volvo'nun optimize edilmiş pompaları ile hem iyileştirilmiş yakıt tüketiminden hem de daha düşük egzoz emisyonlarından faydalanırsınız. Bu unsurların ikisi de Volvo'nun sürdürülebilirlik hedeflerinin merkezinde yer almaktadır.

Piston pompası

Volvo Piston pompaları yüksek verimlilik, düşük gürültü seviyesi ve kompakt bir tasarım sağlamak için sürekli geliştirilmektedir.

Dişli pompa

Volvo Dişli Pompaları gelişmiş üretim hassasiyeti ile üretilmektedir. Sonuç ise küçük titreşimlere ve iyi bir hacimsel özelliğe sahip harici temas tipi dişli pompaları için olağanüstü bir performanstır.

Motorlar

Kapsamlı bir pazar deneyimi ile birleştirilerek en son teknoloji kullanılarak geliştirilen Volvo Hidrolik Motorları eşsiz bir güvenilirlik sağlar.

Yeniden üretilen parça yelpazemizi biliyor muydunuz?
Daha fazlasını bulun