Ascendum Türkiye
Kaliteli parçalar

Orijinal Volvo Parçalar, Volvo makineniz için en yüksek kalite ve garantili performansı sunar. Hizmet içi süre ve performans için her parça hayati önem taşır. Sadece, optimum fonksiyon için özel geliştirilmiş, test edilmiş ve onaylanmış parçalar ve ürünler kullanın - iyelik ve işletim maliyetlerini düşürmenin anahtarı budur. Volvo'nun kaliteli parçalar sunumu geniş materyal yelpazesinin yanı sıra uzun süreli performans ve döngü ömrü için servis seçeneklerini içermektedir.

Her parça hayati önem taşır!

Bileşenlerinizin kalitesi ne kadar iyi olursa, Volvo makinenizden o kadar fazlasını alırsınız. Hizmet içi süre ve performans için her parça hayati önem taşır. O zaman neden risk alasınız?

Müşteri Çözümleri

Makineye sahip olduğunuz süre boyunca işletmenize desteklemek için yıllar içerisinde karlılığınızı korumanıza yardımcı olan ürün ve servislere genel bakış.

Yeni hikayeler

Volvo parçalar hakkındaki en yeni haberler

Volvo'nun yeni nesil tırnak sistemi, kovalara çiğnemek için bir şeyler veriyor

Volvo'nun daha büyük ekskavatörlerine ve tekerlekli yükleyicilerine yönelik yeni nesil Volvo Tırnak Sistemi, daha yüksek penetrasyon, daha uzun ömür ve kolay bir 'çekiçsiz' bağlama sistemi...

Volvo bayi bulma ana sayfa
Neye ihtiyacınız olduğunu biliyor musunuz?

Parça mı sipariş etmek istiyorsunuz? Size yardım etmekten memnuniyet duyarız.

Bir istekte bulunun