Swecon Volvo Construction Equipment Eesti
volvo vce kohta

Ülemaailmne grupp

Teave Volvo CE kohta

Meie tooteid ja teenuseid pakutakse enam kui 125 riigis.

Kogemus, vilumus, lahendused

Tänu terviklikule tootevalikule, mida toodetakse, hooldatakse ja toetatakse üle kogu maailma, on meil teile õige masin ja õige lahendus igaks tööks olemas.

Ärile lisandväärtuse andmine

Terviklikud lahendused

Volvol on teie jaoks õige lahendus. Seega miks mitte lasta meil hoolitseda kõikide teie vajaduste eest masina kogu tööea vältel? Teie vajadusi arvesse võttes suudame vähendada omandikulu ja suurendada tulu.

Volvo kliendiks olemine tähendab, et teie kasutada on täielik komplekt teenuseid. Volvo võib pakkuda pikaajalist partnerlust, kaitsta teie tulusid ja pakkuda täieliku valiku kliendilahendusi, kasutades kõrge kvaliteediga osasid ning oma töösse kirglikult suhtuvaid inimesi. Volvo on väga huvitatud, et teie investeering end ära tasuks.

Innovatsioon

Meie loome tööstusharu uued standardid

Innovatsioon on Volvo Construction Equipmenti südames. See on meie ettevõtte mõtte- ja tööviis. Enam kui 180-aastase ehitus- ja innovatsioonikogemusega Volvo CE on tehnoloogilise arenduse esirinnas. Meie jaoks pole uusim tehnoloogia miski, mida on tore omada, meie jaoks on see äärmiselt oluline, et püsida konkurentsivõimelisena ja tagada pikaajaline kasumlik kasv.

Põhiväärtused

Kvaliteet, ohutus, keskkonnahoid

Kvaliteet, ohutus ja keskkonnahoid on põhiväärtused, mis iseloomustavad meie asutust, meie tooteid ja meie tööviisi.

Uurige veel põhiväärtuste kohta

meie ajalugu

Usaldusväärne partner

Alates oma sünnist 1927. a on Volvo CE kasvanud kohalikust tööstusest üheks maailma suurimaks ehitusmasinate tootjaks.

Uurige veel ajaloo kohta

Ehitusmeister

Volvo Construction Equipmenti korporatiivne ajaloofilm, video Volvo CE hiilgava ajaloo kohta. Canne'i korporatiivse meedia ja televisiooni auhindade jagamisel hõbedelfiini võitja.

Volvo CE tootmisrajatised

Ülemaailmne

Volvo Construction Equipmenti, mille peakontor asub Brüsselis, tootmisrajatised asuvad kõikjal üle maailma: Rootsis, Prantsusmaal, Saksamaal, Poolas, USA-s, Mehhikos, Brasiilias, Indias, Hiinas ja Koreas. Meie üle planeedi jaotatud rajatised toodavad laiahaardelist valikut rataslaadureid, ekskavaatoreid, liigendkallureid, pinnase- ja asfaldirulle, asfaldilaotureid, kompaktseid masinaid ja materjalikäsitsusmasinaid.

Meie esinduste võrgustik

Toetatud kogu elu jooksul

Volvo Construction Equipment esindused on meie äri alustugi ja oluline sild ettevõtte ning meie masinaid ostvate ja kasutavate tootjate vahel. Pole tähtis, kui suur on Volvo CE esindus, see on seal selleks, et pakkuda klientidele nõuandeid ja tuge, alates oma vajaduste jaoks õige masina valimisest ning ostmisest kuni tagamiseni, et see saaks vajaliku teeninduse ja hoolduse kogu oma kasutusea jooksul.

Esinduse otsimine