Building Tomorrow - Volvo brand movie

Ülemaailmne grupp

Teave Volvo CE kohta

Meie tooteid ja teenuseid pakutakse enam kui 140 riigis.

Building Tomorrow

Kogemus, vilumus, lahendused

Oleme juhtiv rahvusvaheline esmaklassiliste ehitusmasinate tootja ja oma rohkem kui 14 000 töötajaga selle tegevusala üks suurimaid ettevõtteid. Tänu terviklikule tootevalikule, mida toodetakse, hooldatakse ja toetatakse üle kogu maailma, on meil teile õige masin ja õige lahendus igaks tööks olemas.

Millesse me usume

Jätkusuutlikkus

Usume jätkusuutlikusse homsesse. Ja töötame ülemaailmsel ehituse tegevusalal koos oma klientidega selle uskumuse reaalsuseks saamise nimel kõikjal elavate inimeste heaks.

Lisateave jätkusuutlikkuse kohta (inglise keeles)
Innovatsioon

Innovatsioon on Volvo Construction Equipmenti südames. See on meie ettevõtte mõtte- ja tööviis. Enam kui 180-aastase ehitus- ja innovatsioonikogemusega Volvo CE on tehnoloogilise arenduse esirinnas. Meie jaoks pole uusim tehnoloogia miski, mida on tore omada, meie jaoks on see äärmiselt oluline, et püsida konkurentsivõimelisena ja tagada pikaajaline kasumlik kasv. 

Lisateave uuendustegevuse kohta (inglise keeles)
Inimeste jõud

Inimeste eest hoolitsemine ja nende austamine on alati olnud üks Volvo põhimõtteid. Juhindume sellest iga päev oma käitumises klientide, töötajate, tarnijate ja kõigiga, kellega koos siin planeedil elame. Meie ettevõtte kultuur rajaneb usaldusel, kirglikkusel ja avatud meelelaadil ning oleme kindlad, et mida rohkem me erinevaid seisukohti kuulame ja neist aru saame, seda tugevamaks muutume. Sest ainult üks asi võib maailma paremaks muuta. Inimesed.

Volvo tööpakkumised (inglise keeles)

TEIE ÄRILE LISANDVÄÄRTUSE ANDMINE

Terviklikud lahendused

Volvol on teie jaoks õige lahendus. Seega miks mitte lasta meil hoolitseda kõikide teie vajaduste eest masina kogu tööea vältel? Teie vajadusi arvesse võttes suudame vähendada omandikulu ja suurendada tulu.

Volvo kliendiks olemine tähendab, et teie kasutada on täielik komplekt teenuseid. Volvo võib pakkuda pikaajalist partnerlust, kaitsta teie tulusid ja pakkuda täieliku valiku kliendilahendusi, kasutades kõrge kvaliteediga osasid ning oma töösse kirglikult suhtuvaid inimesi. Volvo on väga huvitatud, et teie investeering end ära tasuks.

Lugege meie teenuste kohta

Meie esinduste võrgustik

Tugi kogu eluks

Volvo Construction Equipment esindused on meie äri alustugi ja oluline sild ettevõtte ning meie masinaid ostvate ja kasutavate tootjate vahel. Pole tähtis, kui suur on Volvo CE esindus, see on seal selleks, et pakkuda klientidele nõuandeid ja tuge, alates oma vajaduste jaoks õige masina valimisest ning ostmisest kuni tagamiseni, et see saaks vajaliku teeninduse ja hoolduse kogu oma kasutusea jooksul.

Esinduse otsimine

Volvo CE tootmisrajatised

Ülemaailmne

Volvo Construction Equipmenti peakontor asub Göteborgis, kuid tootmisettevõtteid on kõikjal üle maailma – Rootsis, Prantsusmaal, Belgias, Saksamaal, Ühendkuningriigis, USA-s, Brasiilias, Indias, Hiinas ja Koreas. Meie üle planeedi jaotatud rajatised toodavad laiahaardelist valikut rataslaadureid, ekskavaatoreid, liigendkallureid, pinnase- ja asfaldirulle, asfaldilaotureid, kompaktseid masinaid ja materjalikäsitsusmasinaid.

Tutvuge meie asukohtadega

Meie ajalugu

Usaldusväärne partner

Alates oma asutamisest 1832. a on Volvo CE kasvanud kohalikust töökojast üheks maailma suurimaks ehitusmasinate tootjaks.

Lisateave meie ajaloost (inglise keeles)

Ehitusmeister

Volvo Construction Equipmenti korporatiivne ajaloofilm, video Volvo CE hiilgava ajaloo kohta. Canne'i korporatiivse meedia ja televisiooni auhindade jagamisel hõbedelfiini võitja.