Volvo Services Foundation Services

Įtraukta nuo pradžių

Sėkmė kitaip

Įtraukta nuo pradžių

Kiekviena „Volvo“ mašina tiekiama su legendine „Volvo“ klientų technine pagalba, kuri rinkos standartus diktuoja nuo 1832 metų. Nesvarbu, ar renkatės naują, ar naudotą mašiną: mūsų pasaulinis įgaliotųjų atstovų ir technikų tinklas padės jums ištisą parą, įskaitant mašinos stebėjimo paslaugas ir pasaulinio lygio dalių pasiekiamumą. Tai – „Volvo“ paslaugų pagrindas, tad galite būti ramūs: mes jums talkinsime nuo pat pradžių.

Pasaulinis atstovų tinklas

„Volvo“ valdo platų tinklą, skirtą visiškai patenkinti jūsų poreikius, pasitelkiant vietines žinias ir pasaulinę patirtį. Mūsų pasaulinis įgaliotųjų atstovų, servisų ir specialistų tinklas turi prieigą prie kolektyvinės visos „Volvo“ organizacijos kompetencijos.

„Volvo“ priežiūros technikai

„Volvo“ parengti įgaliotojo atstovo technikai puikiai išmano jūsų „Volvo“ techniką. Jie žino, kaip maksimaliai išnaudoti technologijas geriau nei bet kas kitas. Žinios ir kompetencija – neatsiejama mūsų pasiūlymo dalis. Štai, kodėl mūsų profesionalai nuolat dalyvauja mokymuose ir nagrinėja naujus standartus bei „Volvo“ priemones.

Dalių pasiūla visame pasaulyje

Joks atskirų dalių tiekėjas negali prilygti „Volvo“ sprendimų aprėptimi. Kokios dalies jums beprireiktų, mes galime ją pakeisti greitai ir saugiai, net jei jūsų „Volvo“ mašina įsigyta prieš dešimt metų. Per savo „Volvo“ įgaliotąjį atstovą ir mūsų platų logistikos tinklą gausite prieigą prie šimtų tūkstančių dalių.

Kompleksinės garantijos

Kokybė yra neatsiejama nuo „Volvo“ prekės ženklo. Jau daugiau nei 185 metus ji yra pagrindinis mūsų projektų ir gamybos rūpestis. Mes pasiruošę perduoti jums tikėjimą savo gaminių kokybe, pateikdami kompleksinį pasiūlymą, standartinę garantiją papildantį lanksčia papildomos garantijos programa. Kompleksinė garantija, taikoma ir įsigytoms originalioms „Volvo“ dalims, leis ramiai žvelgti į ateitį.

Įvadiniai mokymai

Mūsų profesionalai padės pradėti eksploatuoti mašiną ir vykdyti operacijas: „Volvo“ mašinos pristatymo metu galėsite išklausyti įvadinį mašinos instruktažą ir objekte bus surengti operatorių mokymai.

Aktyvusis stebėjimas

Aktyvusis stebėjimas: tegu mašinos nesustoja. „Volvo“ stebi mašinų duomenis nuotoliniu būdu iš naudingosios darbo trukmės centro, siekdama padėti prognozuoti potencialius gedimus prieš šiems įvykstant. Taip jums lieka daugiau laiko sutelkti dėmesį į darbą, apribojant neplanuotas prastovas ir mažinant remonto sąnaudas.

Techninė pagalbą ištisą parą

Mūsų tikslas aiškus: mes imsimės visų reikalingų priemonių, kad galėtumėte sklandžiai dirbti ir jūsų mašina būtų maksimaliai produktyvi bei pelninga. Mes siūlome techninę pagalbą ištisą parą: padėsime jums bet kur, kai to reikės labiausiai.

„Volvo“ firminės prekės

Mūsų mašinos suprojektuotos, pagamintos ir prižiūrimos unikaliais būdais. Žmonės visame pasaulyje didžiuojasi galėdami eksploatuoti ir naudoti „Volvo“ gaminius. Rinkitės iš mūsų plataus „Volvo“ firminių prekių asortimento: drabužių, žaislų, kolekcinių prekių ir kitų gaminių, perteikiančių mūsų prekės ženklo vertę ir filosofiją.