volvo padargas ekskavatoriui hydra

Hidrauliniai plaktai

Jokių ribų

Nuolatinė galia, patikimumas ir trupinimo jėga

„Volvo“ hidrauliniai plaktai užtikrins įspūdingus rezultatus nepaisant užduoties sunkumo. Išskirtinė smūgio energija, dviejų greičių valdymas ir platus darbinių antgalių asortimentas - „Volvo“ plaktai pasižymi lankstumu ir kiekvienai užduočiai pritaikytu sprendimu. Kiekvienas „Volvo“ plakto elementas buvo pritaikytas darniai veikti su jūsų „Volvo“ mašina, o mūsų plaktai tiekiami kaip „viskas viename“ komplektai – su jūsų pasirinktomis žarnomis, užraktais ir antgaliais, todėl darbų imtis galite iš karto.

„Volvo“ plaktų patikimumą užtikrina "Volvo" vardas, juos prižiūri įgaliotųjų atstovų tinklas. Plaktus bei mašinas parduoda ir prižiūri jūsų vietinis „Volvo“ įgaliotasis atstovas, jiems siūloma patikima gamintojo garantija. Jauskitės užtikrintai, naudokitės plačiu „Volvo“ technikų, dalių, darbinių antgalių tiekimo ir įgaliotųjų atstovų tinklu.

„Volvo“ Hidrauliniai plaktai – pagrindinės gaminių ypatybės

Filmukas, pristatantis „Volvo Construction Equipment“ ekskavatoriams skirtų hidraulinių trupintuvų asortimentą. Šie patvarieji kaušai yra suprojektuoti harmoningai derėti su „Volvo“ ekskavatoriais specifinėje aplinkoje, padėdami atlikti reikiamas užduotis.

Miniekskavatorius

Pradedant sudedamųjų dalių konstrukcija ir baigiant tobulu svorio ir galios balansu, kiekvienas „Volvo“ plakto elementas buvo specialiai sukurtas, kad darniai veiktų su jūsų „Volvo“ mini ekskavatoriumi.

Hidraulinių trupintuvų apžvalga
Vikšrinis ekskavatorius

Galia, našumas ir lankstumas. „Volvo“ hidrauliniai plaktai užtikrins įspūdingus rezultatus nepaisant užduoties sunkumo.

Hidraulinių plaktų apžvalga
Ratinis ekskavatorius

Sunkiems darbams sukurtas „Volvo“ hidraulinis plaktas leis ilgiau dirbti sunkiausius darbus neprarandant produktyvumo.

Hidraulinių plaktų apžvalga
„Volvo“ įgaliotųjų atstovų ieškiklis: padargai
Susisiekite

Norite užsakyti arba sužinoti išsamiau? Atsiųskite mums žinutę.

Susisiekite