Swecon UAB Lietuva
volvo padargas ekskavatoriui hydra

Hidrauliniai plaktai

Jokių ribų

Nuosekli galia, patvarumas ir prasiskverbimo jėga

Prireikus prasiskverbti į įvairias kietas medžiagas, galėsite išnaudoti „Volvo“ hidraulinių trupintuvų nuoseklią galią, patvarumą ir prasiskverbimo jėgą. Kiekvieno naujo smūgio galia yra optimali kaip ir prieš tai buvusiojo. „Volvo“ asortimente yra hidraulinių trupintuvų, tinkamų visoms atitinkamoms „Volvo“ mašinoms, jie netgi dera su konkurentų mašinomis. Tai išties yra geriausias pasirinkimas jūsų turimam arba nuomojamam mašinų parkui papildyti.

Patikimuosius „Volvo“ trupintuvus prižiūri „Volvo“ įgaliotųjų atstovų tinklas. Trupintuvai ir nešikliai parduodami ir prižiūrimi per jūsų vietinį „Volvo“ įgaliotąjį atstovą, jiems siūloma solidi gamintojo garantija. Jauskite pagalbą ir naudokitės mūsų plačiu „Volvo“ technikų, dalių, darbo įrankių ir įgaliotųjų atstovų tinklu.

„Volvo“ Hidrauliniai plaktai – pagrindinės gaminių ypatybės

Filmukas, pristatantis „Volvo Construction Equipment“ ekskavatoriams skirtų hidraulinių trupintuvų asortimentą. Šie patvarieji kaušai yra suprojektuoti harmoningai derėti su „Volvo“ ekskavatoriais specifinėje aplinkoje, padėdami atlikti reikiamas užduotis.

Miniekskavatorius

Lengviau keiskite padargus, kad galėtumėte dirbti įvairius darbus! Kiekvienas Volvo plaktas siūlomas su laikikliu, pritaikytu bet kuriam Volvo padargų užraktui.

Hidraulinių plaktų apžvalga
Vikšrinis ekskavatorius

Pastovus smūgių dažnis ir galia užtikrina našumą bet kuriame objekte. Pritaikykite savo Volvo kitam Volvo!

Hidraulinių plaktų apžvalga
Ratinis ekskavatorius

Pastovus smūgių dažnis ir galia užtikrina našumą bet kuriame objekte. Pritaikykite savo Volvo kitam Volvo!

Hidraulinių plaktų apžvalga
„Volvo“ įgaliotųjų atstovų ieškiklis: padargai
Susisiekite

Norite užsakyti arba sužinoti išsamiau? Atsiųskite mums žinutę.

Susisiekite