volvo padargas ekskavatoriui excav

Padargai

Tegu jūsų „Volvo“ mašina išlieka originalia

Jūs greičiausiai pasirinkote „Volvo“, kadangi norėjote geriausios mašinos. Taigi, kam mažinti lūkesčius renkantis padargus? Tik naudodami „Volvo“ padargus pasieksite, ko norėjote pirkdami „Volvo“.

Jūsų Volvo mašinai tinka tik tai, kas geriausia

Sirtingiems darbams reikia vis kitokių padargų. „Volvo“ – padargų gamintojas, kurio asortimente – išsamiausias padargų asortimentas, taigi, galite aprūpinti savąją „Volvo“ mašiną tokiais padargais, kurie ne tik leis maksimaliai ją išnaudoti, bet ir tiksliai atitiks jūsų poreikius bei darbo sąlygas. Tai reiškia neprilygstamą našumą, naudingojo darbo trukmę, lankstumą ir universalumą.

Mini ekskavatoriai

Volvo ekskavatorius – tai išskirtinė darbo įrankių platforma, o su plačiu našių Volvo padargų asortimentu galėsite mėgautis neprilygstamu lankstumu ir universalumu. Tai padės jums pritaikyti savo ekskavatorių konkrečiam darbui atlikti, kad jis atitiktų darbo vietos sąlygas. Nekalbant apie geresnes galimybės išplėsti savo verslą.

Padargų apžvalga

Ratiniai ekskavatoriai

Didelis lengvai montuojamų padargų asortimentas gali taupyti jūsų laiką, mažinti sąnaudas ir išplėsti mašinos funkcijas. Volvo ratiniai ekskavatoriai su Steelwrist® kreipiamaisiais-sukamaisiais įtaisais, lengvais padargų užraktais, patvariais kaušais ir plaktais gali kasti, krauti, trupinti ir pervežti medžiagas pačiu efektyviausiu ir našiausiu būdu.

Padargų apžvalga

Vikšriniai ekskavatoriai

Joks kitas gamintojas nepasiūlys Volvo mašinoms geriau tinkančio kaušo nei Volvo. Viskas sukurta siekiant atitikties: kaušai, greito jungimo padargų užraktai, kreipiamieji-sukamieji įtaisai, hidraulinės sistemos ir gamykloje įrengtos valdymo sistemos. Volvo tiekia visus šiuos komponentus ir rūpinasi jų technine priežiūra.

Padargų apžvalga

Kompaktiniai ratiniai krautuvai

Volvo ratinį krautuvą greičiausiai pasirinkote todėl, kad norėjote geriausios mašinos. Tad kam mažinti lūkesčius renkantis padargus? Tik suVolvo padargais pasieksite tai, ko siekėte pirkdami Volvo - lankstumą ir naudingą darbą.

Padargų apžvalga

Didieji ratiniai krautuvai

Daugelis nesėkmingai bandė kopijuoti Volvo ratinių krautuvų universalumo koncepciją. Sirtingiems darbams reikia vis kitokių padargų. Volvo – ratinių krautuvų gamintojas, kurio asortimente – išsamiausias padargų asortimentas, taigi, galite aprūpinti savąjį Volvo ratinį krautuvą tokiais padargais, kurie ne tik leis maksimaliai išnaudoti turimą mašiną, bet ir tiksliai atitiks jūsų poreikius bei darbo sąlygas. Tai reiškia neprilygstamą lankstumą ir universalumą.

Padargų apžvalga

ABG vikšriniai asfalto klotuvai

Asfaltavimo plokštė – asfalto klotuvo širdis, daranti lemiamą įtaką klojamo asfalto kokybei. Volvo plokštės ultramodernioje konstrukcijoje sujungti efektyvumas ir rentabilumas. Ji atitinka šiandienos ir tolimos ateities kelių tiesimo reikalavimus.

Padargų apžvalga

ABG ratiniai asfalto klotuvai

Asfaltavimo plokštė – asfalto klotuvo širdis, daranti lemiamą įtaką klojamo asfalto kokybei. Volvo plokštės ultramodernioje konstrukcijoje sujungti efektyvumas ir rentabilumas. Jos atitinka šiandienos ir tolimos ateities kelių tiesimo reikalavimus.

Padargų apžvalga
„Volvo“ padargai: hidrauliniai plaktai
Hidrauliniai plaktai

Suprojektuota puikiai derėti su „Volvo“ ekskavatoriais.

Sužinokite daugiau
Naujienų istorijos

Naujausios žinios apie „Volvo“ padargus

„Volvo Assist“ sprendinių asortimentas pristatytas Europos rinkai „Intermat 2018“ parodoje

„Volvo Construction Equipment“ demonstruoja visą asortimentą pagalbinių "Volvo Assist" sprendinių, veikiančių pažangios „Volvo Co-Pilot" sistemos pagrindu ir valdomų per kabinoje įrengtą...

Nauji specialiosios paskirties kaušai leis padidinti „Volvo“ ratinių krautuvų produktyvumą ir pelningumą

Naujausi „Volvo Construction Equipment“ ratinių krautuvų kaušų asortimento modeliai sujungia sumanią konstrukciją ir neprilygstamą patvarumą, todėl juos galima eksploatuoti ilgai, be to, jie...

„Volvo“ įgaliotųjų atstovų ieškiklis: padargai
Susisiekite

Norite užsakyti arba sužinoti išsamiau? Atsiųskite mums žinutę.

Susisiekite