„Volvo CE“ planuoja atidaryti naują tvarios energijos, jungiamumo ir autonominių sprendimų bandymų bei demonstravimo zoną

„Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) išsiskyrė statybinės technikos rinkoje, Klientų centre Eskilstiunoje (Švedija) pradėjusi statyti pirmąjį pasaulyje bandymų ir demonstravimo kompleksą, skirtą elektriniams autonominiams transporto sprendimams.

Jau prasidėjo statybos visiškai naujoje „Volvo CE“ klientų centro Eskilstiunoje (Švedija) teritorijoje, skirtoje tvariosios energijos, jungiamumo ir autonominių sprendimų naujovių bandymams bei demonstravimui.

Šioje 66 000 kv. m novatoriškoje zonoje bus įrengta saugi trasa visiškai elektrinėms, automatizuotoms ir nuotoliniu būdu valdomoms mašinoms su įkrovimo infrastruktūra bei 5G ryšiu, valdymo ir mokymų patalpų pastatu, žiūrovų stendu ir mokymų zona, kurioje bus bandomos „Volvo Co-Pilot“ sistemos „Assist“ funkcijos.

Viena iš svarbiausių demonstruojamų naujovių – konkretiems objektams (pvz., karjerams bei kasykloms) siūlomas TARA autonominio transportavimo sprendimas, kurį pristato „Volvo Autonomous Solutions“.

„Mes džiaugiamės galėdami klientams pristatyti savo visapusišką TARA sprendimą. Čia demonstruojami objekto įrengimo ir eksploatavimo, TA15 modelio elektrinių autonominių sunkvežimių įkrovimo ir sandėliavimo, valdymo patalpos ir stebėjimo operacijų vykdymo sprendimai. Visa tai – visiškai naujame ir moderniame komplekse“, – aiškino „Volvo Autonomous Solutions“ prijungtinių mašinų technikos specialistas Calle Skillsäteris.

Saugioje trasoje bus demonstruojamos ir nuotoliniu būdu valdomos mašinos, kurios taip pat idealiai tinka darbui karjeruose bei kasyklose. Jos valdomos dviem nuotolinio valdymo sistemomis, įrengtomis vienoje iš valdymo patalpų. Tuo tarpu kitoje valdymo patalpoje bus tikruoju laiku demonstruojama, kaip, naudojantis bendrovės naudingojo darbo trukmės ir produktyvumo valdymo paslaugomis, galima sumažinti bendrąsias klientų nuosavybės ir eksploatacijos sąnaudas.

„Tai – svarbi strateginė investicija – ne tik „Volvo CE“ ir „Volvo Autonomous Solutions“, bet ir visai „Volvo Group“. Be to, tai – kartu ir mūsų atsidavimo skatinti tvarumą diegiant naujoves įrodymas. Kviečiame apsilankyti šiame pasaulinio lygio komplekse, kuriame lankytojai galės patirti, kaip tiesiame kelius į rytojų“, – kalbėjo „Volvo CE“ Europos ir tarptautinio regiono pardavimo vadovas Carl Slotte.

Tikimasi, kad naujovių zona atsidarys ne vėliau nei 2021 metų rudenį.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Anne Bast

Prekės ženklo vadovė, Rinkodaros ir komunikacijos skyrius
„Volvo Construction Equipment“
Pardavimų regionas Europa / Tarptautinis
El. paštas: anne.bast@volvo.com