„Volvo“ patvirtintos naudotos mašinos – patikimos lyg naujos

Andersas Sjöströmas, „Volvo CE“ naudotos įrangos vadybininkas EMEA regionui, aiškina, kaip „Volvo“ patvirtintos naudotos mašinos gali būti tokios pat naudingos mašinų parkui, kaip ir visiškai naujos mašinos.

Iš kairės: Rogeris Schutzas, pardavimų palaikymo specialistas iš „Robert Aebi“; Martinas Hubmayer'is, naudotos įrangos vadybininkas iš „Ascendum Austria“; Peteris Hieberis, naudotos įrangos vadybininkas iš „Robert Aebi Germany“; Andersas Sjöströmas, „Volvo CE“ naudotos įrangos vadybininkas EMEA regionui ir Jörgas Gerick'as, naudotos įrangos vadybininkas iš „Swecon Germany“.

Kodėl apskritai vertėtų svarstyti pirkti aukščiausios klasės naudotą mašiną, o ne naują ekonominio lygio?

Klientams toks sprendimas priklauso nuo aplinkybių. Pavyzdžiui, smulkus, ką tik veiklą pradėjęs rangovas veikiausiai negalėtų sau leisti įsigyti naujų „Volvo“ mašinų parko. Vietoje to jis gali nusipirkti aukščiausios klasės naudotų „Volvo“ mašinų, kurioms buvo atlikta tinkama techninė priežiūra, jos nuodugniai patikrintos mūsų įgaliotųjų atstovų servisuose ir parduodamos su „Volvo Approved Used“ (VAU) (Patvirtintų naudotų mašinų) garantija. Tai puiki investicija, kadangi VAU garantija suteikia klientui pasitikėjimą produktu ir leidžia nesijaudinti žinant, kad prieš pristatydami mašiną mūsų įgaliotieji atstovai patikrino visą jos techninės priežiūros istoriją.

Kaip gerai „Volvo“ mašinos išlaiko savo vertę?

Naudotos mašinos, prieš jas vėl sugrąžinant į rinką, visada yra kruopščiai patikrinamos ir atnaujinamos. Ruošiant mašiną antram gyvenimui, apžiūros procesas pradedamas nuo valymo, tuomet seka patikra ir galiausiai išsamus patikrinimas. Šį patikrinimą sudaro 150 skirtingų patikros taškų, jį atlieka aukščiausios kvalifikacijos įgaliotojo atstovo patikros personalas. Jeigu kurios nors mašinos dalys jau susidėvėjusios daugiau kaip 50%, jos bus pakeistos, kad mašina atitiktų VAU garantijos kriterijus. Siekiant užtikrinti kuo didesnę mašinos vertę, kartu su VAU garantija svarbu turėti ir techninės priežiūros sutartį su savo vietiniu „Volvo“ įgaliotuoju atstovu. Pirkdami VAU mašiną galite būti tikri, jog gaunate aukščiausių standartų įrangą.

Patvirtintos naudotos mašinos

Kodėl naudotos „Volvo“ mašinos pirkimas yra gera investicija klientui?

Jos yra tokios pat patikimos kaip ir naujos „Volvo“ mašinos net ir sudėtingiausiose naudojimo srityse. Klientai siekia kuo labiau sumažinti savo bendrąsias eksploatacijos sąnaudas, taigi naudotos įrangos paklausa auga. Mūsų naudotos įrangos pasiūlymai apima įvairias produktų linijas, klientai gali rinktis kelių tipų mašinas – nuo ratinių krautuvų iki šarnyrinių savivarčių, ekskavatorių ir t.t.

Ar yra kokių nors ypatingų su technine priežiūra susijusių dalykų sprendžiant dėl naudotos mašinos pirkimo?

Jeigu perkate nuodugniai patikrintą ir apžiūrėtą naudotą „Volvo“ mašiną iš kurio nors mūsų įgaliotųjų atstovų EMEA regione ir sutinkate kartu įsigyti VAU garantiją, jūs be jokios rizikos žinosite, kad gausite kaip galutinis mašinos naudotojas. Įdėjome daug darbo, kad sukurtume visiems gerai suprantamą garantijos planą, kuris suteiktų mūsų klientams reikiamą užtikrintumą šiuo klausimu. 

 

Naudota įranga

Ar „Volvo“ vis dar siūlo „CareTrack“ naudotoms mašinoms ir, jeigu taip, kuo tai naudinga?

Taip, mes tai darome, tačiau įgaliotieji atstovai patys sprendžia, ar siūlyti tai konkrečiam klientui. Parduodant naudotą mašiną „CareTrack“ yra svarbus dalykas įgaliotiesiems atstovams, kad galėtų informuoti klientus, kada ateina laikas atlikti techninę priežiūrą arba specifinius remonto darbus, o taip pat ir paties kliento technikams, kad jie galėtų savarankiškai prižiūrėti mašinas jų buvimo ir darbų vietose – lygiai taip pat kaip ir su bet kokia nauja „Volvo“ mašina.

Ar galėtumėte plačiau paaiškinti apie „Volvo Approved Used“ programėlę?

Ši programėlė parodo, ką šiuo metu turi įgaliotasis atstovas. Tai patogus būdas greitai gauti informaciją apie vietinio įgaliotojo atstovo šiuo metu turimas VAU naudotas mašinas. Ši programėlė taip pat pateikia ataskaitas apie mašinas, kokybiškas jų nuotraukas ir įgaliotųjų atstovų kontaktinę informaciją.

Naujausią „Volvo“ patvirtintą naudotą įrangą galima rasti „Volvo Used Equipment“ programėlėje „App Store“ ir „Google Play“ internetinėse parduotuvėse.

 

DAUGIAU INFORMACIJOS

Anne Bast

VP Corporate Communication
Volvo Construction Equipment
Sales Region EMEA (Europe - Middle East - Africa)
Tel: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener

SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
E-mail: hannah.kitchener@se10.com