3 svarbiausios priežastys pirkti naudotą „Volvo“ mašiną

Naudotos įrangos pirkimas – puikus būdas jūsų transporto priemonių parkui papildyti. Ramiai priimkite sprendimą pasikliaudami trimis svarbiomis „Volvo“ garantijomis.

1. „Volvo“ yra patikimos

Projektuodami „Volvo“ mašinas mūsų produktų specialistai didžiausią svarbą teikia jų patikimumui. Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos (EMEA) regione stengiamės būti pirmi pagal naudingosios būsenos laiką, saugą ir bendrąsias nuosavybės išlaidas, todėl mašinų patikimumas yra svarbus aspektas. Naudotų mašinų patikimumas nėra mažesnis – tai užtikrina „Volvo“ naujosios garantijos gairės ir visapusiškai sertifikuoti mašinų tikrinimai. Prieš grąžinant jas į rinką, naudotos mašinos išbandomos ir atnaujinamos naudojant originalias „Volvo“ dalis. Kiekviena naudota „Volvo“ mašina EMEA regione atlikus jos patikrinimą bus pažymėta specialiu lipduku „Patvirtinta naudota įranga“, taigi klientai žinos, kad mašinos būklė yra patenkinama; ši naujovė buvo pristatyta „Bauma 2019“ mugėje.

2. „Volvo“ suteikia garantiją naudotoms mašinoms

„Volvo“ suteikia garantiją visoms naudotoms mašinoms, todėl pirkdami naudotą įrangą klientai gali būti ramūs. „Volvo“ prireikė maždaug dvejų su puse metų, kol kartu su pasauline garantijų komanda mūsų pasiūlymai buvo tobulai pritaikyti klientų poreikiams tenkinti. Kiekvienas naudotos įrangos garantijų paketas susiejamas su mašinos darbo valandomis. Pavyzdžiui, „Volvo“ platintojas „Swecon Sweden“ neseniai pardavė tris naudotas A40G mašinas klientui, kuris pasirinko šį paketą, nes visapusiška garantija buvo pasiūlyta visoms trims mašinoms.

3. „Volvo“ mašinos išsaugo savo vertę

Naudotas „Volvo“ mašinas įsigyjantiems klientams „Volvo“ platintojai pasiūlo ne tik garantiją, bet ir techninės priežiūros sutartis, taip užtikrindami didelę jų vertę. „Volvo“ nuolat siekia projektuoti kokybiškas mašinas, kurių perpardavimo vertė liks didelė. Tiesą sakant, Amerikos žemyne „Equipment Watch“ skyrė EC35 serijai ir EC350 ekskavatorių serijai Didžiausios išsaugomos vertės apdovanojimą atitinkamose kategorijose – mažųjų ekskavatorių ir vidutinio dydžio vikšrinių ekskavatorių.

Naujausią „Volvo“ patvirtintą naudotą įrangą galima rasti „Volvo Used Equipment“ programėlėje „App Store“ ir „Google Play“ internetinėse parduotuvėse.