Kvalitatīvas daļas

Oriģinālās Volvo daļas piedāvā augstāko kvalitāti un garantētu veiktspēju jūsu Volvo mašīnai. Katra daļa ir svarīga darbspējas laika un veiktspējas nodrošināšanai. Izmantojiet tikai daļas un ražojumus, kas ir īpaši izstrādāti, pārbaudīti un apstiprināti optimālai funkcionēšanai - galvenais, kas nepieciešams samazinātām uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksām. Volvo kvalitatīvās daļas ietver plašu komponentu un pakalpojumu iespēju klāstu, kas nodrošina ilgmūžīgu veiktspēju un cikla mūžu. No 2018. gada 1. janvāra Volvo Construction Equipment ( turpmāk Volvo CE ) nodrošina oriģinālajām rezerves daļām, kas nopirktas vai nopirktas un uzstādītas pie Volvo CE autorizētā pārstāvja, 24 mēnešu vai 6000 motorstundu, kas iestājas pirmais, garantiju.

Volvo rezerves daļu 24 mēnešu garantijas noteikumi (PDF, 213KB)

Katra daļa ir svarīga!

Jo augstāka detaļu kvalitāte, jo vairāk iegūstat no savas Volvo mašīnas. Katra daļa ir svarīga darbspējas laika un veiktspējas nodrošināšanai. Tātad, kādēļ uzņemties risku?

Risinājumi klientam

Pārskats par ražojumiem un pakalpojumiem, kuriem piedāvājam atbalstu jūsu mašīnas darbmūža laikā, palīdzot jums nodrošināt rentabilitāti vairāku gadu garumā.

Jauni stāstījumi

Pēdējie jaunumi par Volvo daļām

Kā izvēlēties pareizo ekskavatora kausu jūsu pielietojuma jomai

Tā kā ekskavatori ir tik daudzpusīgas mašīnas, viena izmēra kauss neder visiem darbiem. Ir svarīgi veikt pareizo izvēli. Produktivitāte, degvielas ekonomija un kalpošanas mūžs ir atkarīgs no...

Volvo jaunās paaudzes zobu sistēma dod iespēju kausiem rakt labāk

Paredzēta Volvo lielākajiem ekskavatoriem un riteņiekrāvējiem, jaunās paaudzes Volvo Tooth System sistēmai ir raksturīga lielāka iekļūšanas spēja, ilgāks kalpošanas mūžs un viegla...

Volvo Assist klāsts atklāts Eiropas tirgum izstādē Intermat 2018

Volvo Construction Equipment izrāda pilnu Volvo Assist risinājumu klāstu; visu vada modernais Volvo Co-Pilot kabīnē iebūvētais displejs.

Volvo pārstāvju meklētājs sākums
Vai zināt, kas jums ir nepieciešams?

Vēlaties pasūtīt daļas? Mēs būsim priecīgi jums palīdzēt.

Veikt pieprasījumu