Volvo CE drīzumā atklās jaunu testēšanas un demonstrācijas teritoriju ilgtspējīgas enerģijas, savienojamības un autonomas darbības risinājumu izmēģināšanai

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) strādā pie kā nebijuša būvtehnikas ražošanas nozarē — uzņēmuma klientu apkalpošanas centrā Eskilstūnā, Zviedrijā, tiek veidota pasaulē pirmā elektrisko autonomo transportlīdzekļu testēšanas un demonstrācijas teritorija.

Volvo CE klientu apkalpošanas centrā Eskilstūnā, Zviedrijā, jau ir sākusies pilnīgi jaunas teritorijas izbūve, kas būs paredzēta jaunāko ilgtspējīgas enerģijas, savienojamības un autonomo risinājumu un inovāciju testēšanai un demonstrācijai.

Šajā 66 000 m2 lielajā inovāciju teritorijā tiks izbūvēts drošs poligons pilnīgi elektriskas, automatizētas un attāli vadāmas tehnikas testēšanai, kā arī uzlādes infrastruktūra un 5G sakaru pārklājums, vadības un apmācības ēka, skatītāju tribīnes un mācību zona Volvo Co-Pilot Assist funkciju apgūšanai.

Galvenā šeit demonstrētā inovācija būs TARA autonomo pārvadājumu risinājums, ko izstrādājis Volvo Autonomous Solutions un kas paredzēts noteiktiem rakšanas darbu objektiem, piemēram, karjeriem un raktuvēm.

“Mēs ar lielu nepacietību gaidām brīdi, kad klientiem varēsim demonstrēt mūsu visaptverošo TARA risinājumu, tostarp to, kā iekārtot un organizēt darbu objektā, kā uzlādēt un uzglabāt TA15 elektriskos autonomos pašizgāzējus un kā pārvaldīt darbu vadības telpā un uzraudzības operācijas — visu vienkopus pilnīgi jaunā un modernā teritorijā”, skaidro Volvo Autonomous Solutions savienoto mašīnu tehniskais speciālists Kalle Skilseters.

Šajā drošajā poligonā tiks demonstrēta arī attāli vadāma tehnika, kas ir tikpat piemērota darbam karjeros vai raktuvēs. Tas tiks darīts, izmantojot divas tālvadības iekārtas, kas būs uzstādītas vienā no vadības telpām. Tikmēr citā vadības telpā reāllaikā tiks demonstrēts, kā uzņēmuma darbspējas laika un produktivitātes pakalpojumi var samazināt ar tehnikas uzturēšanu un ekspluatāciju saistītās kopējās izmaksas klientiem.

“Tas ir svarīgs stratēģisks ieguldījums ne vien Volvo CE un Volvo Autonomous Solutions, bet arī visai Volvo uzņēmumu grupai, un ir kā apliecinājums mūsu centieniem ar inovāciju palīdzību sekmēt ilgtspēju. Mēs ar nepacietību gaidām, kad varēsim uzņemt apmeklētājus šajā pasaules klases objektā, ļaujot ikvienam pieredzēt mūsu nākotnes risinājumus darbībā,” stāsta Karls Slote, Volvo CE Eiropas reģionālās un starptautiskās tirdzniecības pārdošanas vadītājs.

Plānots, ka jaunā inovāciju teritorija tiks atklāta, vēlākais, 2021. gada rudenī.

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Zīmola vadītāja, Mārketinga un komunikāciju nodaļa
Volvo Construction Equipment
Eiropas / starptautiskais pārdošanas reģions
E-pasts: anne.bast@volvo.com