Volvo apstiprinātās lietotās mašīnas ir tikpat uzticamas, cik jaunas

Volvo CE lietota aprīkojuma menedžeris EMEA pārdošanas reģionā Anders Šostrems skaidro, kā Volvo zīmola lietoto mašīnu izvēle var sniegt ieguldījumu autoparkā gluži kā pilnīgi jaunas mašīnas.

No kreisās: Rodžers Šutzs, Robert Aebi pārdošanas atbalsts; Martins Hubmaiers, Ascendum Austria lietoto daļu menedžeris; Peters Hībers, Robert Aebi Germany lietoto daļu menedžeris; Anders Šostrems, Volvo CE EMEA pārdošanas reģiona lietoto daļu menedžeris un Jorgs Gericks, Swecon Germany lietoto daļu menedžeris.

Kādēļ kāds apsvērtu iespēju iegādāties lietotu premium klases automašīnu jaunas automašīnas vietā?

Mūsu klientiem tas ir apstākļu sakritības dēļ. Piemēram, neliels darbuzņēmējs, kurš tikko uzsācis savu biznesu, iespējams nevar atļauties sastādīt savu autoparku no jaunām Volvo mašīnām. Tā vietā viņi var iegādāties premium klases lietotas Volvo mašīnas, kuras mūsu izplatītāji ir apkopuši un pārbaudījuši, un tās tiek pārdotas ar Volvo apstiprinātas lietotas tehnikas (VAU) garantiju. Tas ir lielisks ieguldījums, jo VAU garantija ļauj klientam uzticēties izstrādājumam un nodrošina mierīgu prātu, zinot, ka mūsu izplatītāji pirms piegādes ir pārbaudījuši visu mašīnas apkopes vēsturi.

Cik labi Volvo mašīnas saglabā savu vērtību?

Lietotas mašīnas vienmēr tiek rūpīgi pārbaudītas un atjaunotas otram pilnam kalpošanas mūža ciklam pirms tās tiek vēlreiz nogādātas tirgū. Lai sagatavotu mašīnu tās otrai dzīvei, pārbaudes process sākas ar tīrīšanu, tad ar pārbaudi un tad ar pilnu pārbaudi. Pārbaude sastāv no 150 dažādiem pārbaudes punktiem, ko veic pieredzējis izplatītāju pārbaužu veikšanas personāls. Ja ir mašīnas daļas, kuru atlikušais nodiluma līmenis ir zem 50%, šīs daļas tiks nomainītas, lai izpildītu VAU garantijas kritērijus. Ir svarīgi, lai jums kopā ar VAU garantiju būtu apkopes vienošanās ar jūsu vietējo Volvo izplatītāju, lai nodrošinātu augstu vērtību. Iegādājoties VAU mašīnu, jūs varat būt droši, ka saņemat visaugstākā standarta aprīkojumu.

Apstiprināta lietota tehnika

Kādēļ lietotas Volvo mašīnas iegāde klientam ir labs ieguldījums?

Tās ir tikpat uzticamas, cik jauna Volvo mašīna, tomēr izaicina pielietojumu. Klienti vēlas samazināt savas kopējās ekspluatācijas izmaksas, tādēļ pieprasījums pēc lietota aprīkojuma pieaug. Mūsu lietotais aprīkojums piedāvā produktu līniju daudzveidību; klientiem ir pieejamas dažāda tipa mašīnas, sākot ar riteņiekrāvējiem, līdz artikulētajiem pašizgāzējiem un līdz ekskavatoriem, un tā tālāk.

Vai, iegādājoties lietotu mašīnu, ir kādi tehniskās apkopes norādījumi?

Ja iegādājaties pilnībā pārbaudītu Volvo lietoto mašīnu pie viena no mūsu pilnvarotajiem Volvo izplatītājiem EMEA reģionā un piekrītat ietvert VAU garantiju, jūs kā gala lietotājs zināt, ka tas, ko saņemsiet, neietvers risku. Mēs esam smagi strādājuši, lai izveidotu uzticamu garantijas plānu, lai mūsu klientu prāts būtu mierīgs. 

 

Lietotā tehnika

Vai Volvo joprojām piedāvā CareTrack lietotām mašīnām? Ja, jā, kādēļ tas ir vērtīgi?

Mēs to darām, bet jūsu izplatītāji izlemj,vai viņi to vēlas piedāvāt savam klientam. Pārdodot lietotu mašīnu, CareTrack ir svarīgs, lai izplatītāji var pateikt klientiem, kad ir laiks veikt apkopi vai īpašu remontu, kā arī, lai paša klienta tehniķi spētu pilnībā kontrolēt mašīnu atrašanās vietu un darbības – gluži kā jaunai Volvo mašīnai.

Vai varat izskaidrot man vairāk par Volvo apstiprinātās lietotās tehnikas lietojumprogrammu?

Lietojumprogramma atspoguļo izplatītāja noliktavas krājumus. Tā ir ērta opciju, lai ātri iegūtu informāciju par pieejamajām VAU lietotajām mašīnām, kas ir noliktavā jūsu vietējā izplatītāju punktā. Lietojumprogramma arī nodrošina mašīnas ziņojumus, kvalitatīvus attēlus un izplatītāja punkta kontaktinformāciju.

Jaunāko Volvo apstiprinātu lietotu tehniku var atrast Volvo lietotā aprīkojuma lietojumprogrammā App Store un Google Play.

 

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Korporatīvo komunikāciju VP
Volvo Construction Equipment
EMEA pārdošanas reģions (Eiropa – Tuvie Austrumi – Āfrika)
Tālr.: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hanna Kičnere (Hannah Kitchener)

SE10
Londona
Tālr.: +44 207 923 5863
E-pasts: hannah.kitchener@se10.com