3 galvenie iemesli, kāpēc iegādāties lietotu Volvo mašīnu

Lietota aprīkojuma iegāde ir lielisks veids, kā papildināt savu autoparku. Esiet pārliecināti par savu lēmumu, pamatojoties uz trīs svarīgām Volvo garantijām.

1. Volvo mašīnas ir uzticamas

Galvenā produktu speciālistu prioritāte, veidojot Volvo mašīnas, ir to uzticamība. Ar EMEA reģiona apņemšanos sasniegt pirmo vietu darbspējas laika, drošības un kopējo ekspluatācijas izmaksu jomā, mašīnas uzticamība ir svarīgs komponents. Lietotas mašīnas neiesaistās kompromisos uzticamības ziņā, pateicoties Volvo jaunajām garantijas vadlīnijām un pilnībā sertificētajām mašīnas pārbaudēm. Lietotās mašīnas ir testētas un atjaunotas, izmantojot oriģinālās Volvo daļas, pirms tās atkal nonāk tirgū. Bauma 2019 izstādē, katra lietotā Volvo mašīna EMEA reģionā būs ar "Apstiprināta lietota tehnika" uzlīmi, tiklīdz tā būs izgājusi pārbaudi, lai klients varētu būt pārliecināts, ka mašīna ir pienācīgā stāvoklī.

2. Volvo piedāvā garantiju lietotām mašīnām

Volvo piedāvā garantiju visām lietotām mašīnām, nodrošinot klientiem mierīgu prātu, lai palielinātu viņu pārliecību, iegādājoties lietotu tehniku. Pagāja apmēram divarpus gadi, lai Volvo kopā ar globālo garantijas komandu noslīpētu piedāvājumus, kas atbilst klienta vēlmēm. Katra lietotās tehnikas garantijas pakete ir atkarīga no mašīnas stundām. Piemēram, Volvo izplatītājs Swecon Sweden nesen pārdeva trīs A40G lietotas mašīnas klientam, kurš iegādājās paketi, jo bija iespējams nodrošināt pilnu garantiju visām trim mašīnām.

3. Volvo mašīnas saglabā vērtību

Papildus garantijai Volvo izplatītāji sastāda pakalpojumu līgumus klientiem, kuri iegādājas lietotu Volvo mašīnu, lai nodrošinātu augstu vērtību. Volvo nepārtraukti tiecas radīt mašīnas, kas uzturēs augstāku tālākpārdošanas vērtību, pateicoties to kvalitātei. Patiesībā Amerikā Equipment Watch apbalvoja EC35 sērijas un EC350 sērijas ekskavatorus ar Visaugstākās saglabātās vērtības balvu attiecīgajās kategorijās – mini ekskavatori un vidēja izmēra kāpurķēžu ekskavatori.

Jaunāko Volvo apstiprinātu lietotu tehniku var atrast Volvo lietotā aprīkojuma lietojumprogrammā App Store un Google Play.