Kā sagatavot jūsu ekskavatoru ziemai

Ļoti zemām temperatūrām var būt nozīmīga ietekme uz ekskavatora sniegumu un uzturēšanu. Ievērojiet mūsu padomus, lai nodrošinātu maksimālu jūsu mašīnas darbspējas laiku un rentabilitāti gaidāmajos aukstajos mēnešos.

1. Pārejiet uz auksta laika hidraulikas un dzinēja eļļām

Sintētiskā un daudzpakāpju eļļa parasti ir piemērota temperatūras diapazoniem, kas lielākajā daļā Eiropas valstu novērojami visu gadu. Tomēr, ja regulāri strādājat temperatūrās, kas ir zem nulles, jums būtu jāapsver nepieciešamība izmantot īpašas auksta laika hidraulikas un dzinēja eļļas. Tas nodrošinās optimālu viskozitāti darbam pat sniega un ledus apstākļos.

2. Izmantojiet īpašu ziemas dīzeļdegvielu

Kā arī apsveriet īpašas ziemas vai arktiskās dīzeļdegvielas izmantošanu, kurai ir zemāks sasalšanas punkts nekā standarta dīzeļdegvielai, kā arī labāks aukstā filtra pievienošanas punkts. Ir ieteicams arī uzpildīt degvielas tvertni par vairāk nekā 70%, lai samazinātu jebkādu korozīvu kondensātu.

3. Palieliniet sava dzesēšanas šķidruma koncentrāciju

Jo zemāka temperatūra, jo augstāka ieteicamā dzesēšanas šķidruma koncentrācija. Temperatūrās zem -10ºC jūs varat izmantot 40% koncentrāciju, bet, ja strādājat temperatūrās, kas noslīd līdz -50ºC, jums tā jāpalielina līdz 50%.

4. Pārbaudiet akumulatorus

Akumulatori aukstās vidēs var zaudēt līdz 50% no savas jaudas, tādēļ, ja jūsu akumulators jau ir vājš, maz ticams, ka jūsu ekskavatoru varēs iedarbināt. Sagatavojoties ziemas mēnešiem, izmantojiet akumulatoru testeri, lai pārbaudītu spriegumu un uzraudzītu snieguma signālus, piemēram, gausus vai lēnus dzinēja apgriezienus.

5. Apsveriet papildus auksta laika opcijas

Volvo CE ekskavatoriem piedāvā auksta laika opciju klāstu, lai uzlabotu sniegumu, samazinātu apkopi un uzlabotu operatora komfortu. Tās ietver dzinēja bloka sildītājus, lai uzsildītu dzinēja bloku pirms iedarbināšanas; ar dīzeļdegvielu darbināmus dzesētāja sildītājus, lai arī palīdzētu iedarbināšanai aukstā laikā un kabīnes uzsildīšanai; ūdens separatorus ar sildītājiem, lai palīdzētu samazināt vaska uzkrāšanos dīzeļdegvielā; un arktiskās šļūtenes, kas izstrādātas darbam temperatūrās, kas sasniedz -40ºC.

Ar nelielu sagatavošanos un palīdzību no jūsu vietējā Volvo CE izplatītāja, jūsu ekskavators būs aprīkots nepārtrauktai ražošanai – un peļņai – visos ziemas mēnešos.

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Korporatīvo komunikāciju VP
Volvo Construction Equipment
EMEA pārdošanas reģions (Eiropa – Tuvie Austrumi – Āfrika)
Tālr.: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hanna Kičnere (Hannah Kitchener)

SE10
Londona
Tālr.: +44 207 923 5863
E-pasts: hannah.kitchener@se10.com