Volvo Construction Equipment produktu klāsts

Nevainojama kvalitāte, katru reizi

Pārlūkojiet Volvo Construction Equipment augstas kvalitātes produkcijas plašo klāstu.

Iegūstiet vairāk no sava Volvo

Palieliniet savu peļņu un darbspējas laiku jau šodien

Mēs saprotam, ka jūsu biznesa vajadzības mainās. Tieši tāpēc ir četri dažādi Klientu atbalsta līgumi, palīdzot jums palikt rentablam.

Visi līgumi
Īstais veids, lai samazinātu dīkstāves

Garantēta veiktspēja, uzturot savu mašīnu kā Volvo. Mēs zinām, ka katra daļa ir ļoti svarīga, un palīdz jums palielināt darbspējas laiku ilgtermiņā, izmantojot oriģinālās Volvo daļas.

Oriģinālās Volvo daļas
Jūsu tehnikas parka attālināta vadība

Laiks ietaupīt laiku un naudu. CareTrack ir mūsu telemātikas sistēma, kas ļauj jums piekļūt plašai mašīnas uzraudzības informācijai. Lai arī kur jūs atrastos.

CareTrack
Volvo būvtehnika

Pēdējie jaunumi

Volvo CE un Volvo Trucks pilnībā elektrisko produktu piegāde klientiem

Izlaižot jaunās paaudzes nulles izmešu produktus, vadošais Francijas darbuzņēmējs Eiffage ir saņēmis pilnībā elektriskās Volvo FE kravas automašīnas un Volvo ECR25 Electric mini ekskavatora...

EC350E izlaišana nostiprina 35 tonnu ekskavatoru segmentu

Pilnīgi jaunais ekskavators paplašina Volvo CE vidējā izmēra klāstu; tam ir nepārspējama daudzpusība, efektivitāte un produktivitāte, kāda pienākas izcilai universālajai mašīnai.

Revolucionārais elektrohidrauliskais risinājums ievērojami uzlabo celtniecības tehnikas degvielas ekonomiju.

Volvo Construction Equipment un Somijas Norrhydro ir radījuši digitālo, hidraulisko izpildmehānismu, kas palielina produktivitāti, vienlaicīgi ievērojami samazinot rēķinus par degvielu un...

Efektīvais EWR130E pārraksta kompaktās veiktspējas noteikumus

Ar visīsāko pagriešanas rādiusu, klasē vadošo stabilitāti un operatoru atzītu kabīni Volvo CE EWR130E nosaka jaunu standartu riteņu ekskavatoru veiktspējai 12 līdz 13 tonnu klasē.

Volvo artikulētie pašizgāzēji: pusgadsimta spēks

54 gadus pēc artikulētā pašizgāzēja koncepta izlaišanas Volvo CE turpina būt vadošais šajā jomā. Pat kopražojuma LEGO® Technic™ 6X6 artikulētā pašizgāzēja Volvo A60H modelis ir inženierijas...

Volvo pārstāvju meklētājs sākums
Vēlaties uzzināt vairāk?

Nosūtiet mums ziņu, un mēs būsim priecīgi jums palīdzēt.

Sazinieties ar mums