volvo tööseade ratasekskavaator

Ratasekskavaatorite tööseadmed

Omaette klassis

Laske oma tööseadmetel pöörelda

Lai valik lihtsasti kinnitatavaid tööseadmeid võivad teie aega kokku hoida ja kulusid vähendada ning loovad multifunktsionaalse masina. Koos Steelwrist®-i kaldrotaatorite, kergete kiirliitmike, vastupidavate koppade ja purustiga kaevavad, laadivad, lõhuvad ning teisaldavad Volvo ratasekskavaatorid materjali kõige tõhusamal ja tootlikumal viisil.

Võtke arvesse, et masinamudelitele pakutavad tööseadmed võivad turuti erineda.

Kiirliitmikud

Valik kiirliitmikke, mis võimaldavad juhil kiiresti ja lihtsasti Volvo tööseadmeid kinnitada.

Tööseadmete ülevaade

Kopad

Valige hulga Volvo originaalkoppade hulgast, mis loodud töötama kooskõlas Volvo ekskavaatoriga. Kopad on saadaval otsesobivatena või Volvo kiirliitmiku liidesega. Kopad GPX, TGX ja CAX on loodud spetsiaalselt kaldrotaatoriga töötamiseks.

Tööseadmete ülevaade

Hüdrovasarad

Erinevatest raskelt purunevatest materjalidest läbitungimiseks on Volvo hüdropurustil ühtlane võimsus, vastupidavus ja purustusjõud. Kuni kümnetonnisele masinatele mõeldud Volvo purustid sobivad ideaalselt teie miniekskavaatori, rippekskavaator-laaduri ja külisroolimisega laaduriga.

Tööseadmete ülevaade

Tiltrotators

Volvo ekskavaator ja kopp koos tehases paigaldatud kiirliitmiku ja Steelwrist®-i kaldrotaatoriga tagavad eriti hea tootlikkuse, ohutuse, täpse juhtimise ning väiksema kütusekulu. Proovige uut töötamisviisi ja kasutage töö tegemiseks Volvot.

Tööseadmete ülevaade

Muud

Muud tööseadmed, mis muudavad Volvo ekskavaatori veel mitmekülgsemaks.

Tööseadmete ülevaade
Volvo esinduseotsija tööseadmed
Võtke ühendust

Soovite tellida või lisateavet saada? Saatke meile sõnum.

Võtke ühendust