AS Swecon Eesti
volvo tööseade külisroolimisega laadur

Külisroolimisega laadurite tööseadmed

Teie Volvole sobib ainult parim

Hoidke oma Volvot täiesti Volvona

Volvo külisroolimisega laadurid on üle kogu maailma tuntud oma kõrge kvaliteedi poolest ja Volvo tööseadmed on täpselt sama kõrge kvaliteediga. Seega milleks anda järele? Hoides oma külisroolimisega laaduri üleni Volvona, saate meelerahu ja hiilgava ökonoomsuse.

Võtke arvesse, et masinamudelitele pakutavad tööseadmed võivad turuti erineda.

Laadimiskopp

Volvo pakub laiahaardelist koppade valikut, et tagada teie masina ja tööobjekti ideaalne sobivus.

Tööseadmete ülevaade

Haaratskopad

Volvo pakub külisroolimisega laadurite tööseadmete tootevalikus vanametalli-, hari- ja sõnnikuhaaratsit, tagades ülekorjamistöödel maksimaalse mitmekülgsuse.

Tööseadmete ülevaade

Kahvlid

Tõstekahvlid on ideaalsed kaubaaluste ja materjali käsitsemiseks. Vastupidava konstruktsiooniga kahvel on piisavalt tugev, et saada hakkama kõigi koormustega, millega masin hakkama saab. Haruvahede lihtne ja kiire muutmine pakub suuremat paindlikkust.

Tööseadmete ülevaade

Hüdraulilised purustid

Volvo hüdraulilises purustis on hiilgav töövõime kombineeritud madala müra- ja vibratsioonitasemega. See on töökindel ja lihtsasti hooldatav. Hüdraulilistel purustitel on üks koonusja otsaga tööriist ja hüdrovoolikud.

Tööseadmete ülevaade

Sahad

Sobib pinnaseteisaldus- ja tasandustöödeks. Sahka saab hüdrauliliselt keerata ja kallutada. See pöörab keskelt 30° paremale või vasakule ja kaldub 10° horisontaalsel teljel mõlemas suunas.

Tööseadmete ülevaade

Puhastusharjad

Muudetava nurgaga puhastushari on ideaalne koristus- ja avalike kohtade hooldustöödeks oma suurte harjasektsioonidega, mis võimaldavad koristada ühe käiguga. Üleskorjavad puhastusharjad sobivad prahi kergeks ja suure koormusega puhastamiseks ning kokkukogumiseks näiteks lammutuskodades.

Tööseadmete ülevaade

Lumepuhurid

Hüdrauliliselt keeratav lumesahk tõhusaks lume eemaldamiseks parklatest, sissesõiduteedelt, jalgteedelt jms. Optimaalne jõudluse tagavad reguleeritavad sahatallad, kõver sahk ja vabastusfunktsioon takistusele pihta sõites kahjustuste minimeerimiseks.

Tööseadmete ülevaade

Silolõikurid

Silolõikurit kasutatakse tihedalt pakitud silo peenestamiseks ja sellel on reguleeritavad juhikud lõike sügavuse reguleerimiseks. Lõikur on pika kasutusea tagamiseks tehtud abrasioonkulumiskindlast ja suure tugevusega materjalist. Konstruktsioon võimaldab lõikuril lõigata seinte kõrvalt ja otse läbi silo punkri tagaossa.

Tööseadmete ülevaade

Puukaevurid

Puukaevurit kasutatakse puude ümberistutamiseks või eemaldamiseks kogu juurepalliga. Konstruktsioonil on lühike ja kitsas vars ning kompakte kujundus laialt avaneva avausega, et puud hõlpsalt kätte saaks.

Tööseadmete ülevaade

Kännupeenestid

Kännupeenesti on ideaalne peenestamistöödeks ja kändude eemaldamiseks. See kasutab tugevdatud peenestihambaid ja sellel on 60-kraadise ulatuse liikumine, et tagada suur tootlikkus.

Tööseadmete ülevaade

Kivisaed

Kivisaagi kasutatakse näiteks teehooldusel väga kõvadest materjalidest läbi lõikamiseks või betooni pilude lõikamiseks.

Tööseadmete ülevaade

Teekatte külmfrees

Teekatte külmfrees on ideaalne teehoolduseks ja objekti ettevalmistuseks. Tasandab külmalainetusi, võtab arvesse kaevukaasi ja saab täielikult hakkama tehnovõrkudega seotud lõigetega. Sellega saab ka teekattele libisemisvastast tekstuuri luua.

Tööseadmete ülevaade

Rehad

Mootoriga haljastusreha kasutatakse tasandamise viimistlemiseks, pinnase peenestamiseks, prahi eemaldamiseks, täitepinnase laotamiseks ja murust kuivanud materjali eemaldamiseks. Kahesuunaline trummel töötleb pinnast nii edasi- kui ka tagasisuunas ja seda saab keerata 20 kraadi vasakule ja paremale.

Tööseadmete ülevaade

Ettevalmistusseadmed

Maastiku ettevalmistusseade teeb puhastuse, kivieemalduse ja pinnase ettevalmistuse tõhusaks. See korjab üles 25 kuni 500 mm läbimõõduga kivid ja laseb liiva/mulla ning pisipuru mulgustatud kopast tagasi välja.

Tööseadmete ülevaade

Mullafreesid

Mullafreesid on ideaalsed seemnepeenarde ettevalmistuseks, komposti segamiseks ja maastiku ettevalmistuseks. Kahesuunaline liikumine võimaldab lõigata ülevalt ja alt nii edasi- kui ka tagasisuunas.

Tööseadmete ülevaade

Võsalõikurid

Võsalõikur on ideaalne alustaimestiku, kõrge heina ja väikeste puude eemaldamiseks. Seda kasutatakse paljudel erinevatel aladel, nt suurtel platsidel, avalikes parkides ja teeservades. Tera indikaator teavitab juhti ja kõrvalseisjaid liikuvast terast.

Tööseadmete ülevaade

Vibrorullid

Vibrorullidega saab tõhusalt tihendada erinevat tüüpi pinnaseid, nagu kruus, liiv, muld ja asfalt. Need on ideaalsed sõiduteede, jalgteede, rattaradade, golfiväljakute, sildade, parklate ja muude sarnaste pindade jaoks. Saadaval on mustriga ja siledad trumlid.

Tööseadmete ülevaade

Kraavikaevamisseadmed

Kraavikaevamisseadet kasutatakse kaablite ja väikeste torude paigaldustöödel kraavide kiireks ning täpseks kaevamiseks. Sellel on kaheasendiline külgnihutus kitsaste kraavide kaevamiseks, suure pöördemomendiga hüdromootor ja vähendatud ketipikkusega vastupidav ajamisüsteem.

Tööseadmete ülevaade

Puurid

Puure kasutatakse maasse aukude kaevamiseks. Otsikud on saadaval tavalise tugevusega, eriti suure tugevusega ja puude/põõsaste istutamiseks. Seadet kaitseb kahjustuste eest hüdrauliline kaitseklapp, juhuks kui puuritera läheb vastu suurt liikumatut objekti.

Tööseadmete ülevaade
Volvo esinduseotsija tööseadmed
Võtke ühendust

Soovite tellida või lisateavet saada? Saatke meile sõnum.

Võtke ühendust