Kolm põhjust kasutatud Volvo masina ostmiseks

Kasutatud seadmete ostmine on suurepärane võimalus oma sõidukiparki täiendada. Võite selle otsuse tegemisel olla kindel tänu Volvo kolmele olulisele garantiile.

1. Volvo masinad on töökindlad

Volvo masinate loomisel on esmatähtis töökindlus. Masinate töökindlus on oluline komponent, kuna Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonnas soovitakse saavutada juhtpositsioon nii töövõimeaja, ohutuse kui ka üldise ekspluatatsioonikulu poolest. Kasutatud masinad ei tee töökindluse osas kompromisse tänu Volvo uutele garantiijuhistele ja täielikult sertifitseeritud masinakontrollidele. Kasutatud masinaid testitakse ja parandatakse enne turule tagasiviimist Volvo originaalvaruosadega. Messil Bauma 2019 tutvustati esimest korda Volvo kleebist "Heakskiidetud kasutatud seade", mis paigaldatakse kõigile Volvo masinatele pärast seda, kui need on läbinud kontrolli. Nii saab klient olla kindel, et masin on heas seisukorras.

2. Volvo annab kasutatud masinatele garantii

Volvo pakub garantiid kõigile kasutatud masinatele, andes klientidele kasutatud seadmete ostmisel meelerahu. Volvo üleilmsel garantiimeeskonnal kulus umbes kaks ja pool aastat selleks, et koostada täiuslikud garantiitingimused, mis vastaksid kliendi nõudmistele. Iga kasutatud seadme garantiipakett sõltub masina töötundidest. Volvo edasimüüja Swecon Sweden müüs näiteks hiljuti kolm kasutatud A40G masinat kliendile, kes ostis need tänu sellele, et kõigile masinatele anti täielik garantii.

3. Volvo masinate väärtus püsib

Lisaks garantii andmisele sõlmivad Volvo edasimüüjad hoolduslepingud, et kasutatud Volvo masina ostjale oleks tagatud kõrge väärtuse säilimine. Volvo näeb pidevalt vaeva selle kallal, et toota masinaid, mille järelturuväärtus säilib tänu masinate kvaliteedile. Organisatsioon Equipment Watch andis EC35 ja EC350 ekskavaatoriseeriale Ameerika mandritel oma kategooria (miniekskavaatorid ja keskmise suurusega roomikmasinad) kõrgeima väärtuse säilimise auhinna.

Uusimaid Volvo heakskiidetud kasutatud masinaid võib leida rakendusest Volvo Used Equipment App Store ja Google Play kaudu.