MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

שירותי וולוו: המפגש בין הנדסה חכמה לפתרונות עסקיים

Volvo Construction Equipment חושפת גישה חדשה להיצע השירותים והפתרונות המקיף שלה.

הכירו את שירותי וולוו, היצע מקיף של מוצרים ושירותים שנועדו ללקוחות וולוו חדשים וקיימים. היצע זה מספק בהירות רבה יותר הן לגבי מגוון הצעות והן לגבי הערך שהן מספקות לפעילות הלקוחות. שירותי וולוו לא רק משלימים את מכונות וולוו, אלא אף מגיבים לצורכי לקוחות - בין אם מדובר ברכישה של מוצר חדש או חבילת פתרונות מקיפים לסיוע לעסקים.

לכל לקוחות וולוו יש גישה למומחיות המשולבת של רשת הספקים העולמית, שירות מסביב לשעון לאחר מכירה, זמינות חלפים ברמה עולמית ושירותי אחריות מקיפים. בנוסף, עם המכונות הגדולות יותר, לקוחות יכולים גם ליהנות מהיתרונות של CareTrack - מערכת הטלמטיקה של וולוו, המספקת מידע חיוני כגון שעות מכונה ומיקום. זהו הבסיס של כל מה ששירותי וולוו מציעים ומגיע עם כל מכונה של וולוו.

היצע מוצרים מעוצב מחדש

להבנה טובה יותר של היצע המוצרים המלא, וולוו חילקה אותו לתשע קטגוריות:

  • זמן פעילות
  • יעילות צריכת דלק
  • פרודוקטיביות
  • בטיחות
  • חיים חדשים
  • חלפים מקוריים של וולוו
  • כלים ייעודיים של וולוו
  • פיננסי
  • השכרה

היצע המוצרים החדש מקל על לקוחות לבחור שילוב שירותים שיספק ערך לעסק שלהם. את אלה אפשר לשלב בהסכם יחיד הניתן להתאמה אישית - ונקרא הסכם שירותים של וולוו.

פתרונות חכמים

שירותי זמן פעילות מוכחים כחותכים בהוצאות התיקונים ובזמני השבתה לא מתוכננים של מכונות, וכך עוזרים ללקוחות לשמור על פעילות רציפה של המכונות והעסק שלהם. באמצעות טכנולוגיות חדשניות, סוכני וולוו עוקבים מרחוק אחר המכונות של הלקוחות. כל בעיה יכולה להיות מאובחנת מוקדם ואפשר לנקוט בצעדי תיקון לקראת פתרון בר-קיימא. עם התוכנה העדכנית ביותר, לקוחות יכולים להישאר במסלול, הודות לשירות מתוכנן ואפשרויות תחזוקה ותיקון גמישות שנועדו להגביר את זמן הפעילות ולצמצם עלויות תיקונים.

במסגרת שירותי יעילות צריכת דלק נכללים מגוון דוחות ייעוץ ודלק המפחיתים את עלויות התפעול של מכונות וולוו חדשות וקיימות. כאשר פרטי המכונה זמינים, לקוחות יכולים לנקוט פעולות תיקון, כגון הכשרת מפעילים לשיפור נוהלי עבודה ולהבטחת יעילות צריכת דלק לאורך זמן.

שירותי פרודוקטיביות כוללים מגוון פתרונות מתקדמים לשיפור ולשמירה על פרודוקטיביות האתר. התנהגות מפעילים, מבנה האתר ותצורת המכונות הם רק חלק מהגורמים הרבים במסגרת שירותי פרודוקטיביות שאותם אפשר לשפר להגברת הפרודוקטיביות. לקוחות יכולים לבחור מתוך מגוון אפשרויות מכונה, פתרונות סיוע וחבילות הכשרה לשיפור הביצועים של צי וולוו הקיים - כדי לעזור להם לעשות יותר ולהרוויח יותר.

הבטיחות מובנית לתוך כל רכיב תכנוני של מכונות וולוו. שירותי בטיחות מציעים מגוון תכונות המסייעות לצמצום הסיכון לתאונות, הפרעות ועלויות בלתי צפויות. החזון של 'אפס תאונות' מייצג את מחויבותנו לבטיחות כל העובדים והציוד. כך מובטח שהעובדים מבצעים את העבודה - ומגיעים הביתה בבטחה.

תוצרת וולוו, עבור וולוו

וולוו מבינה שמכונה חדשה אינה מתאימה תמיד לעסק של כל לקוח. באמצעות שירותי חיים חדשים, יכולים לקוחות וולוו לבחור מתוך מגוון פתרונות - מרכיבים שיוצרו במפעל ועד שיפוץ כולל של מכונה - וחבילות גמישות, המותאמות אישית, כדי להחזיר את מכונות וולוו למצבן המיטבי. באמצעות הענקת השיפוץ הראוי למכונות וולוו שעובדות קשה, שירותי החיים החדשים ממטבים את ערך ההשקעה לטווח ארוך ואת העלות הכוללת לבעלות.

חלקים מקוריים של וולוו עברו בדיקות מקיפות כדי להבטיח את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של פרודוקטיביות וזמן פעילות מכונה. מגוון הרכיבים הזמינים בקלות - כולם בגיבוי אחריות של וולוו - עוזר ללקוחות להגן על השקעתם, להאריך את זמן המחזור של מכונה ולהבטיח ביצועים לטווח ארוך.

מתוך מגוון רחב של כלים ייעודיים של וולוו, יכולים לקוחות וולוו לבחור את ההתאמה הטובה ביותר כדי להפיק את המרב מהמכונה שלהם. מכיוון שכל חלק חשוב לא פחות מהאחר, המגוון הרחב של כלים ייעודיים של וולוו נבנה מתוך כוונה להתאים למכונות וולוו, והתוצאה היא יחידה בטוחה ואמינה המספקת שיפור בזמני מחזור וביעילות צריכת דלק וכן הפחתה בעלות הכוללת לבעלות.

גמישות פיננסית

וולוו מבינה במימון עסקי וצוות המומחים המיומן מחויב לעזור ללקוחות להצליח. שירותים פיננסיים מציעים פתרונות מימון וביטוח גמישים להגנה על עסקי הלקוח ולסיוע בצמיחתם. מיחידה בודד ועד לצי שלם, שירותים פיננסיים מציעים תוכניות תשלומים מותאמות אישית כדי להתאים לסדרי העדיפויות של כל אחד.

גמישות היא ההיגיון שמאחורי שירותי ההשכרה, שפותחו לתמיכה בלקוחות במציאת הפתרון הזמני המתאים ביותר. בין אם מדובר במכונה בודדת או בצי שלם, וולוו יכולה להתאים אישית חבילת השררה שתבטיח כי כל עבודה תושלם בזמן ובמסגרת התקציב. הבטחת איכות ותמיכת תחזוקה מסופקים כסטנדרט, ובשילוב עם ייעוץ מומחים מסוכני וולוו, לקוחות יכולים להיות בטוחים שהם מקבלים את מה שהם צריכים, מתי שהם צריכים.