MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

להגיע רחוק יותר עם המחפר האופני מסדרת E של וולוו

כשהוא מסתמך על תכנון מוכח, המחפר האופני EW220E מבית Volvo Construction Equipment משלב נוחות, חוזק ותנועה מדויקת לביצועים מעולים.

volvo wheeled excavator ew180e

ה-EW220E מצטרף להיצע מוצרי המחפר האופני מבית Volvo Construction Equipment וכולל את כל התכונות המוכרות של אחיו הקטן, ה-EW180E, ועוד. עמוד ביישומים מאתגרים בקלות הודות לזרוע חזקה העשויה משני חלקים, ומציעה קיבולת הרמה גבוהה. בנוסף, מכונה עוצמתית זו יכולה גם להגיע לחומרים הנמצאים במרחק של יותר מ-10 מטרים.

מרשים מאוד

ה-EW220E יכול לבצע מגוון משימות, הודות לריבוי תצורות גמישות וכלים ייעודיים. המכונה זמינה מהמפעל בשני סגנונות, מאושר לכביש או מותאם לשטח - מצב שכולל משקולת נגד כבדה יותר. לקוחות גם יכולים לבחור מתוך מבחר צמיגים איכותיים, הזמינים בתצורה בודדת או כפולה, בהתאם לתנאי השטח. מנוע הנסיעה המוכח מספק את כוח האחיזה הדרוש לטיפוס על שיפועים או לנסיעה על קרקע לא אחידה, בעוד מערכת המתלים לזרוע (BBS) האופציונלית משתלבת באופן אוטומטי במהירות 5 קמ"ש, כדי לשכך רעידות ולהפחית שפיכה מהכף.

המחפר האופני מסדרה E יכול להיות מותאם אישית עם מגוון כלים ייעודיים של וולוו, בנויים למטרה מסוימת כדי לשפר זמני מחזור ויעילות דלק. כפות חדשות לחפירת תעלות הן השותף המושלם לעבודות נוף, עיצוב שיפועים או תחזוקת תעלות, בעוד Steelwrist® tiltrotator המותקן במפעל מספק שליטה מעולה. כדי להפיק את המרב מהמכונה, קווי עזר אופציונליים מספקים זרימה ולחץ אופטימליים בעת הפעלת כלים ייעודיים המחייבים זרימה חד-כיוונית או דו-כיוונית.

המפעיל יכול לא רק להחליף כלים ייעודיים בקלות ובמהירות באתר העבודה, אלא אף להוביל אותם בקלות מאתר לאתר. וו הגרירה האופציונלי יכול לגרור נגררים במשקל של עד שלושה טון - או שמונה טון עם בלמים לנגרר - ואפשר להתקינו על גבי קורות הצד או במקביל. המפעילים יכולים גם לקחת איתם את כל הכלים שלהם בארגז כלים מיוחד דמוי מגירה, המחליק החוצה מתוך המרכב התחתון. ארגז הכלים, שהוצג לראשונה על ידי וולוו, יכול לשאת עד 130 ק"ג. מחיצות הפרדה ניתנות להתקנה בחמישה מצבים שונים ומסייעות למפעיל לשמור על הסדר והארגון, ומעצור מכני מונע את החלקת המגירה החוצה במהלך הובלה או הפעלה.

נוחות ובקרה

עם ראות היקפית וממשק במיקום ארגונומי, אין פלא שתא המפעיל של וולוו, בעל אישור ROPS, הוא מוביל בענף. עם עיצוב מיוחד, תא המפעיל מספק מרחב נדיב לרגליים והרבה נפח אחסון, כי נוחות המפעיל תורמת לפרודוקטיביות המפעיל.

לשיפור הנוחות, מערכת Comfort Drive Control (CDC) מספקת למפעיל יכול היגוי של המכונה באמצעות הגלגלת על הג'ויסטיק בלבד, עד 20 קמ"ש - תכונה חדשה למגוון המחפרים האופניים של וולוו. באופן מיוחד ל-EW220E, אפשר להסיר את עמוד ההיגוי לתוספת נוחות. כך המפעיל יכול לשלוט במכונה כולה - כולל ה-tiltrotator, הלהב והקורות החיצוניות - באמצעות הג'ויסטיקים בלבד.

בנוסף למצלמות הרגילות, האחורית והצדית, אפשר לצייד את ה-EW220E גם באפשרות של Volvo Smart View – שלוש מצלמות המחוברות למסגרת ועובדות במשולב כדי להציג מבט ממעוף הציפור בזמן אמת על הפעילות, כדי לעזור בניווט במצבים מאתגרים. אפשר לשלב זאת לתוך צג המכונה או כמסך נפרד.

כדי שהכניסה למכונה והיציאה ממנה יהיו קלות ובטוחות, המעקות והמדרגות צבועים בצבעים בהירים ואפשר להתקין "תאורת ברוכים הבאים" - הנשלטת מרחוק, שתעזור למפעילים להתמצא בחושך.

מחפר אופני של וולוו ew180e

בנויה לתנועה

עם מנוע Tier 4 Final עוצמתי של וולוו, המספק פיתול גבוה בסל"ד נמוך, ה-EW220E מציע ביצועים מעולים. להפחתת צריכת הדלק תוך שמירה על הפרודוקטיביות, מצב חיסכון (ECO) מופעל באופן אוטומטי. פעילות זו מוגברת באמצעות מעבר אוטומטי למצב סרק וכיבוי אוטומטי של המנוע, המשתלבים לאחר פרק זמן שנקבע מראש, ועוזרים גם להפחית את שחיקת המכונה.

המחפר האופני תוכנן ונבדק לפי הסטנדרטים המחמירים ביותר של יעילות ואמינות. המרכב התחתון שתוכנן לעמידות מספק מרווח גחון גבוה בעת נסיעה על קרקע קשה ולא אחידה, וסרנים חסונים - המצוידים בתנודות סרן קדמי אוטומטיות או נשלטות על ידי המפעיל - מספקים חוזק ביישומים תובעניים.

לתפעול חלק ויעיל יותר, אפשר לצייד את ה-EW220E בבלם חפירה אוטומטי, הושק לראשונה על ידי וולוו לפני למעלה מ-10 שנים. האפשרות החכמה משלבת באופן אוטומטי את בלם השירות ונועלת את התנודות כאשר מהירות המכונה היא אפס.

כדי לשמור על מצב פעילות המכונה, ה-EW220E תוכנן תוך התייחסות לקלות מתן השירות. בכל מגוון המחפרים האופניים בסדרה E, נקודות הסיכה קובצו יחד והמסננים מוקמו מאחורי דלתות מנוע הנפתחות לרווחה, והכל נגיש מגובה הקרקע. עם גישה משופרת לאזורים כגון המקרן והרשת, התחזוקה קלה, ומאפשרת למפעילים להישאר במסלול, גם כשהם על גלגלים.

וולוו גם מציעה מגוון שירותים לאחר מכירה כדי למנוע זמני השבתה לא מתוכננים. פתרונות כגון חלפים מקוריים של וולוו, ניטור מכונות או תוכניות תחזוקה עוזרים להבטיח שהמחפרים האופניים מבית וולוו מספקים לבעליהם את ההחזר המרבי על ההשקעה.

 


EW220E T4f מפרטי מפתח

מנוע

Volvo D6J

משקל תפעולי

ק"ג

22180

ליברה

48898,4716

הספק ברוטו

קילו-ואט

129

כ"ס (אימפ.)

172,99158

… במהירות מנוע

סל"ד

1800

קיבולת כף

m3

1

yd3

1,307951

כושר הרמה מרבי

ק"ג

8500 בחזית / 4800 בצד

ליברה

-

... בטווח גישה / גובה

מ'

6 / 1,5

רגל

20 / 5

נגישות מרבית בחפירה

מ"מ

10150

רגל אינץ'

33'4"

עומק חפירה מרבי

מ"מ

6310

רגל אינץ'

20'8"

כוח פריצה (ISO) (רגיל)

קילו-ניוטון

132

ליברה-רגל

29674,7748

כוח פריצה (ISO) (מוגבר)

קילו-ניוטון

117

ליברה-רגל

26302,6413

מהירות מרבית

קמ"ש

30

מייל לשעה

18,641136