MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

EWR170E - צידוד לפעולה

כמענה לדרישות העסקיות הגדלות בענף למחפרים אופניים עם צידוד קצר, משיקה Volvo Construction Equipment את EWR170E החדש, עם מגוון רחב של תכונות חכמות ויעילות צריכת דלק מעולה.

volvo wheeled excavator ew170e

סביבת עבודה יעילה

ה-EWR170E כולל את תא המפעיל המוביל בענף מבית וולוו, המתוכנן באופן מרווח עם מקום רב לרגליים וראות מעולה לכל הכיוונים, הודות לחלונות הגדולים ולמצלמות, האחורית והצדית. המיקום המשולב של המנוע בחלק האחורי של המכונה, עם תוספת המרחב בצד ימין בקדמת המכונה, מספקים זווית ראיה ברורה ימינה. אפשר לצייד את המחפר האופני גם באפשרות של Volvo Smart View – שלוש מצלמות המחוברות למסגרת ועובדות במשולב כדי להציג מבט ממעוף הציפור בזמן אמת על הפעילות, כדי לעזור בניווט במצבים מאתגרים. אפשר לשלב זאת לתוך צג המכונה או כמסך נפרד.

לתוספת נוחות, המפעיל יכול לבחור מתוך מגוון רפידות אחיזה לג'ויסטיק ולהתאים אישית את הבקרות, כדי ליצור קיצורי דרך למגבים, למצלמה או להשתקה. יחד עם זאת, מערכת Comfort Drive Control (CDC) מספקת למפעיל יכול היגוי של המכונה באמצעות הגלגלת על הג'ויסטיק בלבד, עד 20 קמ"ש - תכונה חדשה למגוון המחפרים האופניים של וולוו.

כדי שהכניסה למכונה והיציאה ממנה יהיו קלות, המעקות והמדרגות צבועים בצבעים בהירים ואפשר להתקין "תאורת ברוכים הבאים" - הנשלטת מרחוק, שתעזור למפעילים להתמצא בחושך. בחבילת מנורות LED החדשה יש כעת מנורת עבודה נוספת שביעית, שנועדה להתקנה לצד מצלמת הצד.

מוכנה לפרודוקטיביות

לתפעול חלק ויעיל יותר, אפשר לצייד את ה-EWR170E בבלם חפירה אוטומטי, הושק לראשונה על ידי וולוו לפני למעלה מ-10 שנים. האפשרות החכמה משלבת באופן אוטומטי את בלם השירות ונועלת את התנודות כאשר מהירות המכונה היא אפס. לשיפור זמני המחזור והגברת יעילות צריכת הדלק, תכונת מצוף הזרוע האופציונלית משמרת כוח למעגלים הידראוליים אחרים, על ידי חיסכון בכוח המשאבה והפחתת זרימת הנוזל בעת הורדת הזרוע.

ליעילות צריכת הדלק מתווסף מנוע Tier 4 Final המוכר של וולוו, המציע פיתול גבוה במהירויות מנוע נמוכות. בנוסף, מעבר אוטומטי למצב סרק מפחית את מהירות המנוע כאשר הבקרות אינן פעילות למשך פרק זמן שנקבע מראש - וכיבוי אוטומטי של המנוע מכבה את המנוע לאחר שהמכונה אינה פעילה למשך פרק זמן שנקבע מראש. צריכת הדלק מצומצמת עוד יותר באמצעות מצב חיסכון (ECO), המופעל באופן אוטומטי, ומשפר את יעילות צריכת הדלק תוך שמירה על פרודוקטיביות. בנוסף, תהליך ההתחדשות הפסיבי מנקה באופן אוטומטי את מסנני ה-DPF ללא השפעה כלשהי על הביצועים.

לשיפור היציבות בעת נסיעה במהירויות גבוהות על קרקע לא אחידה, ה-EWR170E מצויד במערכת מתלים לזרוע (BSS) אופציונלית. בשילוב עם מעגל הידראולי ומשככי לחץ גז, ה-BSS מופעל באופן אוטומטי במהירות 5 קמ"ש, כדי לשכך רעידות, שעלולות לערער את יציבות המטען בכף.

גמישות טבעית

את ה-EWR170E אפשר להגדיר לפי הצורך עם סרנים סטנדרטיים ברוחב 2.5 מ', או לשיפור היציבות, להב וסרנים ברוחב 2.75 מ'. המחפר האופני הרב-תכליתי מאושר לתנועה על הכביש וכולל וו גרירה אופציונלי מאושר לנסיעה על הכביש, שיכול לגרור עד שמונה טון (לנגררים עם בלמים). מפעילים יכולים גם לקחת איתם את הכלים שלהם - עד 130 ק"ג - בארגז כלים מיוחד דמוי מגירה, המחליק בנוחות החוצה מתוך המרכב התחתון.

מתוך כוונה להשלים את ביצועי ה-EWR170E, מציעה וולוו קו מוצרים מקיף של כלים ייעודיים, שנבנו מתוך מטרה לפעול בהרמוניה עם המכונה. להחלפה קלה ויעילה של הכלים הייעודיים, מערכת ניהול הכלים הייעודיים שומרת את ההגדרות עבור עד 20 סוגים שונים.

לשיפור הפרודוקטיביות, לקוחות יכולים לבחור ב-Steelwrist® tiltrotator. המערכת המותקנת במפעל מציעה שליטה מלאה הן על המכונה והן על ה-tiltrotator, כאשר כל המידע מוצג על צג אחד.

זמן פעילות

בנוי לתנועה, ה-EWR170E נהנה מניתוב אופטימלי של הצנרת ההידראולית על הזרוע לשיפור העמידות והפחתת הסיכון לנזק. בנוסף, מגיני הבוץ החדשים המותקנים על הסרנים מכסים כעת שטח גדול יותר כדי לעזור בשמירה על ניקיון המכונה.

כדי לשמור על מצב פעילות המכונה, ה-EW170E תוכנן תוך התייחסות לקלות מתן השירות. בכל מגוון המחפרים האופניים בסדרה E, נקודות הסיכה קובצו יחד והמסננים מוקמו מאחורי דלתות מנוע הנפתחות לרווחה, והכל נגיש מגובה הקרקע. עם גישה משופרת לאזורים כגון המקרן והרשת, התחזוקה קלה, ומאפשרת למפעילים להישאר במסלול, גם כשהם על גלגלים.

להגדלת הרווחיות ולשמירה על הפרודוקטיביות, מציעה וולוו מגוון חלקים מקוריים של וולוו בדוקים ומאושרים ובזמינות גבוהה - כולם באחריות וולוו. עם תמיכה של מגוון שירותים, וולוו עוזרת להשאיר את EWR170E במסלול, עם אפשרויות תחזוקה ותיקונים גמישות בנוסף לטיפולי שירות מתוכננים.

 

 EWR170E T4f מפרטי מפתח

מנוע

D4J

משקל תפעולי

ק"ג

17950-19200

ליברה

39573 - 42329

הספק ברוטו

קילו-ואט

115

כ"ס (אימפ.)

154,2173

… במהירות מנוע

סל"ד

2000

קיבולת כף

מ"ק

0,7

יארד מעוקב

0,9155657

כושר הרמה מרבי

ק"ג

5500

ליברה

12125,41

... בטווח גישה / גובה

מ'

6,00/1,5

רגל

20 / 5

נגישות מרבית בחפירה

מ"מ

9360

רגל אינץ'

30'9"

עומק חפירה מרבי

מ"מ

5750

רגל אינץ'

18'10"

כוח פריצה (ISO) (מוגבר)

קילו-ניוטון

126

ליברה-רגל

28325,9214

מהירות מרבית

קמ"ש

35

מייל לשעה

21,747992

רדיוס צידוד החלק האחורי

מ'

1790

רגל אינץ'

5872'8"