MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

וולוו ECR355E: ללא מחסור בביצועים

מחפר סדרה E החדש מבית Volvo Construction Equipment מציע גידול של עד 10% ביעילות צריכת הדלק, גידול משמעותי בכוחות חפירה והרמה, יכולות שליטה וזמן פעילות מעולה כדי להבטיח סטנדרטים גבוהים ביותר של פרודוקטיביות וביצועים.

הכירו את מחפר ECR355E החדש עם רדיוס סבסוב קצר מבית Volvo Construction Equipment. תוך הסתמכות על העיצוב של סדרה E, התוספת האחרונה היא עוצמתית ומדויקת, ולכן מכונה זו השוקלת 35 טון היא השותף המושלם להנחת צינורות, התקנת מסגרות מיגון לעבודה בתעלות ועבודות שירות.

בלב המכונה המיועדת לעבודות תובעניות נמצא מנוע וולוו חזק עם אישור Stage IV/Tier 4 Final. עם שילוב מומנט פיתול גבוה עם סל"ד נמוך, מנוע D8 של וולוו מספק 180 קילו-ואט (241 כ"ס) הספק וגידול של עד 10% ביעילות צריכת הדלק, כדי לעזור ללקוחות לעשות יותר תמורת פחות. מערכת אלקטרו-הידראולית מתקדמת פועלת בתיאום עם מנוע וולוו עוצמתי כדי להפחית את צריכת הדלק והפליטה, וכן מבטיחה פעולה מהירה וחלקה יותר. גורם נוסף שתורם לזמני מחזור מהירים יותר הוא תכונת מצוף הזרוע, החוסכת בכוח משאבה בעת הורדת הזרוע.

כדי לשמור על ביצועים גבוהים והוצאות תפעול נמוכות, ה-ECR355E כולל מערכת מצב עבודה משולבת של וולוו. בהתאם למשימה הדרושה, המפעיל יכול לבחור בין I (סרק), F (עדין), G (כללי), H (כבד) ו-P (מקס' עוצמה). מצב ECO החסכוני החדש משתמש בטכנולוגיית בקרת המשאבות האלקטרונית העדכנית ביותר כדי לשפר עוד יותר את יעילות צריכת הדלק ללא פגיעה בביצועים במרבית מצבי הפעולה.

סבסוב קצר, פוטנציאל גדול

וולוו ECR355E לא רק עושה יותר בפחות דלק, אלא גם בפחות מאמץ. לדוגמה, המערכת האלקטרו-הידראולית מציעה גידול משמעותי הן בקיבולת ההרמה והן בכוח החפירה. עם היכולת לחפור, להסתובב ולטעון יותר חומר, ה-ECR355E משיג פרודוקטיביות גדולה יותר לרוחב מגוון רחב יותר של יישומים ותנאים.

מבנייה ועד עבודות תשתית כבדות, ה-ECR355E מותאם לאתר העבודה, הודות לתכנון היציב ורשימה ארוכה של תכונות סטנדרטיות ואופציונליות, כגון להב הדחפור של וולוו, צימוד מהיר, הידראוליקת עזר וזרוע 2 חלקים אופציונלית. להתאמה טובה יותר למענה על מפרטי העבודות השונות, אפשר להוביל בקלות את הוולוו ECR355E מאתר לאתר הודות לגודלו הקומפקטי. אפשר לבחור בתכונות המרכב התחתון האופציונלי הצר והארוך כדי לשפר את ניידות המכונה. ה-ECR355E גם כולל זרימה הידראולית מוגברת לשליטה מדויקת בפעולות יישור שטח ופעולות משולבות. הסנכרון בין הזרוע האופקית לזרוע מסייע לתמרון קל בעת נסיעה המשולבת בהרמה, וכן תורם לאיכות טובה יותר של יישור שטח.

לשיפור ושימור פרודוקטיביות האתר, מציעה וולוו שירותי פרודוקטיביות. התנהגות מפעילים, מבנה האתר ותצורת המכונות הם רק חלק מהגורמים הרבים במסגרת שירותי פרודוקטיביות שאותם אפשר לשפר להגברת הפרודוקטיביות. לקוחות יכולים לבחור מתוך מגוון אפשרויות מכונה, פתרונות סיוע וחבילות הכשרה לשיפור הביצועים של צי וולוו הקיים - כדי לעזור להם לעשות יותר ולהרוויח יותר.

לעשות יותר - בנוחות

כדי לתמרן פנימה והחוצה באזורים מוגבלים באתר, המחפר האחרון מסדרת E מרים את הרף בתחום אפשרויות השליטה ונוחות המפעיל באמצעות מגוון תכונות חדשות. בתוך תא המפעיל החדש והשקט של וולוו, מצבי תגובה מותאמים אישית על הג'ויסטיקים מבטיחים שהמכונה עושה בדיוק את מה שהמפעיל רצה. המערכת ההידראולית מותאמת למנוע D8 של וולוו, לשיפור נוסף של הכוח ויכולת השליטה במחפר. יכולת השליטה וקלות התפעול משופרות באמצעות ממשק אדם מכונה (HMI), מערכת אלקטרונית שמאפשרת למפעילים לבצע כוונון עדין של תכונות והגדרות באמצעות צג ומקלדת. על ידי שילוב בקרות ארגונומיות ומתגים פשוטים במקלדת, ה-HMI מחבר בין המפעיל לטכנולוגיה, ויוצר סביבת עבודה אחודה אחת.

מתא המפעיל של וולוו, שהוא מוביל בענף ובעל אישור ROPS, המפעיל נהנה משדה ראיה מקיף סביב המכונה הודות לחלונות גדולים ועמודים צרים. תכונת Volvo Smart View האופציונלית משלבת ארבע מצלמות חיצוניות ליצירת מבט על המכונה ממעוף הציפור, והצגת תמונה זו בצג. המערכת מאפשרת למפעיל לצפות בכל האזורים מסביב - יתרון בעת עבודה באזורים מוגבלים.

תא המפעיל הארגונומי גם כולל חלון קדמי אנכי גדול להגברת הראות והבטיחות. את החלון הקדמי העליון הגדול אפשר לגלגל למעלה בקלות כך שלא יפריע, ואת החלק התחתון אפשר להסיר ולאחסן בתוך התא, להגברת הנוכחות. שיפור בנוחות הודות למערכת בקרת אקלים מתקדמת, שאותה אפשר לכוונן בקלות באמצעות צג LCD בגודל 8 אינץ'. מערכת הפשרה וסחרור אוויר המובילה בתעשייה מאיצה את החימום והצינון של תא המפעיל, להשגת סביבה נוחה יותר. תכונות סטנדרטיות נוספות כוללות כיסא מתכוונן, מרחב רגליים גדול ומשככי רעידות, כדי שהמפעיל יהיה רענן, עירני וממוקד.

עומדת במבחן

מעבר לפרודוקטיביות ולשליטה, המכונה החזקה זמינה ומוכנה תמיד לעבודה. ה-ECR355E מצויד במרכב תחתון X-frame עם גלגלות עליונות מפלדה מחושלת, וזרוע אופקית וזרועות חזקות לזמן פעילות וחיים ארוכים. דלתות תאים שנפתחות לרווחה מאפשרות גישה ללא הפרעות ממפלס הקרקע לנקודות תחזוקה חיוניות, כולל ברזי לחץ משאבה, מסננים וחבילת הצינון. ועם נקודות סיכה המקובצות בצורה לוגית, לוחות למניעת החלקה ושפע מעקות, יכולים המפעילים לחזור לעבודה במהירות ובבטחה.

ליישומי הריסה ויישומים תובעניים אחרים, מציעה וולוו חבילות חיזוק ומגן כדי להבטיח הגנה על מכונות וולוו. לקוחות יכולים לבחור מתוך מגוון אפשרויות רחב, כולל מגיני בוכנות הזרוע והכף, דלתות צד קשיחות, כיסויים תחתונים מחוזקים, הגנה על טבעת הצידוד וחבילות הגנה מפני עצמים נופלים (FOG).

בנוסף לשירותי פרודוקטיביות, מציעה וולוו שירותי זמן פעילות, שנועדו להפחית עלויות תיקונים וזמן השבתה לא מתוכנן. באמצעות טכנולוגיות חדשניות, סוכני וולוו עוקבים מרחוק אחר המכונות של הלקוחות. כל בעיה יכולה להיות מאובחנת מוקדם ואפשר לנקוט בצעדי תיקון לקראת פתרון בר-קיימא.

יותר ממכונה בלבד

וולוו מספקת מגוון רחב של כלים ייעודיים ופתרונות לקוח לתמיכה ב-ECR355E החדש, למיטוב זמני מחזור ופרודוקטיביות. עם המצמדים המהירים של וולוו ומערכת ניהול כלים ייעודיים, יכולים המפעילים לעבור בקלות בין שוברים הידראוליים, כפות לשימוש כללי, כפות למשימות קשות, אגודלים הידראוליים ו-Steelwrist® tilt rotator.

וולוו מציעה מגוון מלא של מצמדים מהירים, הכולל את הצימוד המהיר S-type של וולוו, צימוד מהיר אוניברסלי וצימוד מהיר SteelWrist®. ה-tilt rotators המותקנים אצל היצרן כוללים ג'ויסטיקים ייעודיים וצג צבעוני המשולבים באופן מלא במערכת המכונה. ה-tilt rotators מותאמים באופן מושלם לסדרה החדשה של כפות מחפר Aggressive Cut של וולוו. כדי להשיג זרימה ולחץ נכונים לכלים ייעודיים הידראוליים כגון מכסחות, מטחנות, מכונות גיזום, מועכים ו-tilt rotators, אפשר להתקין במפעל מגוון קווים הידראוליים נוספים, כגון צנרת לשובר ולגיזום, בנוסף לצנרת ל-rotator.

מערכת ניהול הכלים הייעודיים המוגנת בסיסמה מאפשרת לאחסן נתונים עבור עד 20 כלים ייעודיים שונים. המערכת הידידותית למשתמש מאפשרת למפעיל לקבוע מראש הגדרות נכונות לזרימה ולחץ הידראוליים מתוך תא המפעיל באמצעות הצג, כדי להגיע לביצועים המיטביים של הכלים הייעודיים.

להפחתת זמני ההשבתה ולהבטחת טיפולים של מומחים, וולוו מגיבה באופן יזום לדרישות לקוחות ומציעה תמיכה מלאה לכל צורכי השירות והתחזוקה באמצעות מרכזי השירות המקומיים ורכבי השירות באתר. בנוסף, חלקים מקוריים של וולוו עוברים בדיקות נרחבות ומאושרים לשימוש כדי להבטיח מקסימום אורך חיים וזמן פעילות. סוכני וולוו עוזרים להפיק יותר מכל מכונה על ידי הצעת גישה לא מוגבלת למגוון שירותים מקיף, להבטחת מקסימום הגנה על רווחי הלקוח.

מפרטי ECR355E

על סמך תצורת המכונה: ECR355EL, זרוע 2 חלקים 6.2 מ', זרוע 2.55 מ', נעל 700 מ"מ.

מפרטי מפתח:

מנוע D8J  
משקל תפעולי ק"ג 34 100 - 38 000
ליברה 75,200 - 83,800 
הספק ברוטו קילו-ואט 180
כ"ס (אימפ.) 241 
… במהירות מנוע סל"ד 1 800 
קיבולת כף מ"ק 0.92 - 2.06
יארד מעוקב 1.24 - 2.69 
כושר הרמה לאורך המרכב התחתון* ק"ג 12,680 
ליברה 27,490 
... בטווח גישה / גובה מ' 6.0 / 1.5 
רגל 20 / 5
טווח חפירה מרבי מ"מ 10 741 
רגל אינץ' 35'3" 
עומק חפירה מרבי מ"מ 6 818 
רגל אינץ' 22'4" 
כוח פריצה, SAE J1179 (רגיל) קילו-ניוטון 165 
ליברה-רגל 37,090 
כוח פריצה, SAE J1179 (מוגבר)
קילו-ניוטון 179 
ליברה-רגל 40,240 
כוח עקירה, SAE J1179 (רגיל) קילו-ניוטון 133
ליברה-רגל 29,900
כוח עקירה, SAE J1179 (מוגבר)
קילו-ניוטון 144 
ליברה-רגל 32,370 
רוחב כולל מ"מ 3 340 
רגל אינץ' 10'11" 
רדיוס סיבוב בגובה מ"מ 1 900
רגל אינץ' 6'3"