MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

נבנה על ידי הטובים ביותר: הכירו את המחפר לטיפול בחומרים EW240E החדש מבית וולוו

תוך הסתמכות על הניסיון הנרחב שלה, יצרה Volvo Construction Equipment את המחפר לטיפול בחומרים החזק ביותר והחדשני ביותר שלה עד היום - המחפר לטיפול בחומרים EW240E.

כשהוא מתוכנן במיוחד לענפי הפסולת והמיחזור, ומיוצר במפעל של וולוו, המחפר לטיפול בחומרים EW240E החדש מבית Volvo Construction Equipment הוא שותף עוצמתי ואמין בסביבות עבודה שעשויות להיות מאתגרות. המכונה הרב-תכליתית מבטיחה את מירב התפוקה והגמישות במגוון התכונות הבדוקות שלה.

המחפר לטיפול בחומרים EW240E שוקל 26 טון ומופעל על ידי מנוע וולוו Tier 4 final, שמספק 129 קילו-ואט (173 כ"ס), ומגיע למומנט פיתול מרבי של 850 ניוטון-מטר ב-1350 סל"ד בלבד. עם זרוע ישרה של 6.5 מ' וזרוע מפרקית באורך חמישה מטר, המכונה מאפשרת טווח הגעה חזיתי מרשים של יותר מ-11 מ'. 

מוכוון-מטרה לטיפול בחומרים

בהסתמך על עשרות שנות מצוינות בהנדסה, המחפר לטיפול בחומרים EW240E מוכוון מטרה ליישומי טיפול בחומרים. הודות לרכיבים מוכחים המשותפים למחפרים אופניים אחרים של וולוו, יכלה וולוו להקדיש זמן לשיפור המכונה החדשה כך שתענה על הדרישות הספציפיות של משימות טיפול בחומרים. עוד המכונה החדשה מבוססת על התכנון המוכח של קודמותיה, היא כוללת מגוון תכונות חדשות, שעברו בדיקות מחמירות בתנאים אמיתיים בשטח.

מתוך כוונה לאפשר פרודוקטיביות גבוהה ולצמצם את זמני ההשבתה, המחפר לטיפול בחומרים EW240E הוא אידאלי ליישומים המחייבים טווח הגעה אופטימלי וראות מעולה. מכונה זו מיוצרת עם מבנה עילי ייעודי ומרכב תחתון מחוזק לעמידה בכוחות הכרוכים ביישומי מיון פסולת. הבדלים נוספים בהשוואה למחפר סטנדרטי כוללים תא מפעיל עם הגבהה הידראולית, ארבעה מייצבים כסטנדרט, צמיגי גומי מלאים, וזרוע ישרה מותאמת במיוחד שהיא גמישה מספיק כדי לאפשר התקנה של זרוע מפרקית באורך 5 מטר או זרוע תפיסה/מיון באורך ארבעה מטר.

לשיפור הביצועים נוספה תכונת מצוף זרוע, ושיכוך בוכנת הזרוע, הממזער רעידות ומחזיק את המחפן במקומו לשיפור היציבות. לשיפור הדיוק, בקרת המחפן ומערכת בלימת הנדנוד הקל פועלות בתיאום במהלך פעילויות בו-זמניות, ומערכת הידראולית אופטימלית מספקת תגובתיות מידית.

מפעילים יכולים לעבוד בנוחות בתא מפעיל מרווח של וולוו, אותו אפשר להגביה עד לגובה של חמישה מטר מעל פני הקרקע, למבט בגובה-העיניים. לשמירה על יציבות התפעול במהלך עבודה בגובה, תא המפעיל גם נהנה מריכוך כפול להפחתת רעשים ורעידות. לשיפור הבטיחות, המחפר לטיפול בחומרים EW240E תומך בהגבלה של הכנסת הזרוע כדי למנוע התנגשות בין תא המפעיל לבין המחפן. כתכונת בטיחות נוספת בעת עבודה בתוך מבנים, מציעה וולוו גם אפשרות להגביל את הגובה. הכניסה לתא המפעיל והיציאה ממנו קלות יותר למפעיל הודות למעקות בצבעים בהירים, ומדרגות חדשות על הקורות החיצוניות.

גמישות טבעית

עם גמישות טבעית, המחפר לטפול בחומרים EW240E מאפשר התאמה אישית הן פנימית והן חיצונית. לקוחות יכולים להגביר את הפרודוקטיביות על ידי תכנון מכונה שמתאימה במיוחד ליישום שלהם. לדוגמה, לקוחות יכולים לבחור בין זרוע מפרקית לבין זרוע ישרה כדי להבטיח את האחיזה הנכונה למשימה. המחפנים המתאימים, שעברו אופטימיזציה באמצעות מעגלי עזר שהותקנו במפעל, פועלים בתיאום מושלם עם המכונה של וולוו וזמינים מהמפעל של וולוו.

אפשר לא רק להתאים בקלות את המכונה למשימה, אפשר גם להתאים אותה אישית באמצעים שונים להתאמה מיטבית לצרכים התפעוליים של הלקוח. עם כמות נרחבת של זכוכית, תא המפעיל של וולוו מציע שדה ראיה מקיף וכתוצאה מכך שיפור בבטיחות. כדי להגביר את שדה הראייה, לקוחות יכולים לבחור בתכונה Volvo Smart View או בחלון פוליקרבונט ביחידה אחת עם שכבת מגן. לשיפור הנוחות, מערכת Comfort Drive Control (CDC) מספקת למפעיל יכול היגוי של המכונה באמצעות הגלגלת על הג'ויסטיק בלבד, עד 20 קמ"ש (12 מייל לשעה) - תכונה חדשה למגוון המחפרים האופניים של וולוו. ייחודי למחפרים לטיפול בחומרים EW220E ו-EW240E, אפשר להזמין את המכונות מהמפעל ללא עמוד ההיגוי. הדבר מאפשר למפעיל לשלוט במכונה כולה, כולל ב-tilt-rotator ובקורות החיצוניות באמצעות הג'ויסטיקים בלבד.

E - מייצג יעילות

אופן הפעולה של המחפר לטיפול בחומרים EW240E הוא גם חכם וגם יעיל בדלק. מצב סרק אוטומטי, המפחית את מהירות המנוע למצב סרק כאשר אין שימוש בבקרות למשך פרק זמן שהוגדר מראש, ומצב כיבוי מנוע אוטומטי, משמשים יחדיו להפחתת צריכת הדלק. בתוספת מצב חסכוני (ECO) המופעל באופן אוטומטי, המחפר לטיפול בחומרים EW240E עמוס בתכונות לשיפור יעילות צריכת הדלק ולהפחתת בלאי ושחיקה של המכונה.

כדי לשמור על מצב פעילות המכונה, המחפר לטיפול בחומרים EW240E תוכנן תוך התייחסות לקלות מתן השירות. בכל מגוון המחפרים האופניים בסדרה E, נקודות הסיכה מקובצות יחד והמסננים ממוקמים מאחורי דלתות מנוע הנפתחות לרווחה, והכל נגיש מגובה הקרקע. עם גישה משופרת לאזורים כגון המקרן והרשת, התחזוקה קלה, ומאפשרת למפעילים להישאר במסלול, גם כשהם על גלגלים.

עם מכונה המיוצרת כולה במפעלי וולוו, ניתנת ללקוחות גישה למגוון שירותי וולוו - שנועדו להבטיח החזר מרבי על ההשקעה. מחלקים מקוריים של וולוו ומכונאי שירות של וולוו, ועד ניטור פעיל של מכונות והכשרת מפעילים - הכל זמין ממקור יחיד.

מחפר לטיפול בחומרים EW240E

מפרטי מפתח:

מנוע Volvo D6J 
משקל תפעולי
זרוע ישרה, זרוע מיון 4 מ', זוג צמיגים solideal 10.00-20, מחפן מיון עם צימוד מהיר (1500 ק"ג)
ק"ג 25 900 
ליברה 57,100 
משקל תפעולי 
זרוע ישרה, זרוע מפרקית 5 מ', זוג צמיגים solideal 10.00-20, מחפן 600 ליטר (1 600 ק"ג)
ק"ג 26 000 
ליברה 57,320 
הספק ברוטו קילו-ואט 129 
כ"ס (אימפ.) 173 
… במהירות מנוע סל"ד 1 800 
טווח חפירה מרבי מ"מ 11 000 
רגל אינץ' 36'1" 
מהירות מרבית קמ"ש 20 
מייל לשעה 12.4