MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

סיפורי החדשות העדכניים ביותר

זהו המקום בו תמצא את כל ההודעות לעיתונות וכתבות החדשות.

Volvo Construction Equipment רואה גידול של 28% במכירות ברבעון Q4

שיפור התחרותיות וגידול בביקוש סייעו ל-Volvo Construction Equipment להציג רבעון רביעי חזק בשנת 2017, עם גידול של 28% במכירות בתקופה זו, וגידול של 31% לכל השנה.

וולוו בונה את המחר ב-Intermat פריז 2018

תחת הנושא "בניית המחר", תציג Volvo Construction Equipment את הגישה המתהווה שלה להצלחת לקוחות, תוך התמקדות בשירותים, יכולות סוכנים וטכנולוגיות חדשות.

אב-טיפוס מחפר קומפקטי חשמלי לחלוטין של Volvo CE זוכה בפרס החדשנות של Intermat

המחפר הקומפקטי החשמלי לחלוטין של Volvo Construction Equipment זכה בפרס החדשנות Intermat על התכנון המהפכני שלו. אב-הטיפוס EX2 מציג אפס פליטה, יעילות גבוהה פי 10, רמות רעש נמוכות פי 10 ועלות...

וולוו משיקה סדרת מובילים קשיחים משלה

Volvo CE עתידה להיכנס לשוק המובילים הקשיחים עם סדרה מקיפה של כלים במותג וולוו. סדרת הכלים החדשה מתבססת על המומחיות שהצטברה במפעל Motherwell בסקוטלנד, וכוללת ארבע מכונות, החל בדגם R45D עם...

נבנה על ידי הטובים ביותר: הכירו את המחפר לטיפול בחומרים EW240E החדש מבית וולוו

תוך הסתמכות על הניסיון הנרחב שלה, יצרה Volvo Construction Equipment את המחפר לטיפול בחומרים החזק ביותר והחדשני ביותר שלה עד היום - המחפר לטיפול בחומרים EW240E.

L350H: ספינת הדגל של המעמיסים האופניים

מצטרף להיצע המעמיסים האופניים הוא Volvo L350H החדש, המספק עד 20% שיפור ביעילות הדלק בהשוואה לדגם הקודם, מגוון שיפורי פרודוקטיביות, ועיצוב חדש ומרשים.

וולוו ECR355E: ללא מחסור בביצועים

מחפר סדרה E החדש מבית Volvo Construction Equipment מציע גידול של עד 10% ביעילות צריכת הדלק, גידול משמעותי בכוחות חפירה והרמה, יכולות שליטה וזמן פעילות מעולה כדי להבטיח סטנדרטים גבוהים ביותר...

עדכון למעמיס אופני מסדרה H: חכם יותר, חזק יותר, מהיר יותר

Volvo Construction Equipment שחררה את המעמיסים האופניים L110H, L120H, L150H, L180H, L180H High-Lift ו-L220H, העמוסים בתכונות משודרגות שמקדמות זמני מחזור מהירים יותר וגידול של עד 20% ביעילות...

Volvo CE מציגה את הפרק השני בסדרה The Megaproject Listing (רשימת המגה-פרויקטים): הזזת העיר קירונה

הפרק החדש של The Megaproject Listing (רשימת המגה-פרויקטים) לוקח את הצופים לעיר הצפונית ביותר בשוודיה, קירונה - שם העיר בתנועה. קירונה מתמקמת מחדש 3 קילומטר מזרחה כדי להבטיח שהיא לא תתמוטט...

להגיע רחוק יותר עם המחפר האופני מסדרת E של וולוו

כשהוא מסתמך על תכנון מוכח, המחפר האופני EW220E מבית Volvo Construction Equipment משלב נוחות, חוזק ותנועה מדויקת לביצועים מעולים.

עיתון Spirit Magazine החדש של Volvo CE מציג מגה-פרויקטים המשנים חיים של אנשים

פרויקטי הבנייה בסדרה החדשה The Megaproject Listing (רשימת המגה-פרויקטים) של עיתון Spirit Magazine לא רק בונים ומשפצים. הם משנים חיים של אנשים. הם משפרטים את הקשרים בין קהילות, משפרים תחבורה...

EWR170E - צידוד לפעולה

כמענה לדרישות העסקיות הגדלות בענף למחפרים אופניים עם צידוד קצר, משיקה Volvo Construction Equipment את EWR170E החדש, עם מגוון רחב של תכונות חכמות ויעילות צריכת דלק מעולה.

וולוו L260H: רווח בכל כף

חדש מבית Volvo Construction Equipment, המעמיס האופני L260H מספק ביצועים אופטימליים, כולל שיפור של עד 10% ביעילות צריכת הדלק ועד 15% גידול בפרודוקטיביות.

מכירות Volvo CE עלו ב-34% ברבעון השלישי

גידולים בנתח שוק והתאוששויות חזקות באסיה וברוסיה עוזרות להניע את Volvo Construction Equipment לביצועים חזקים ברבעון השלישי של 2017.

Volvo CE משיקה סרטון מותג "Building Tomorrow" (בניית המחר)

רגע השיא בקמפיין המותג האחרון של Volvo Construction Equipment, "Building Tomorrow" (בניית המחר), מתעד את החיפוש אחר עתיד בר-קיימא יותר.

שירותי וולוו: המפגש בין הנדסה חכמה לפתרונות עסקיים

Volvo Construction Equipment חושפת גישה חדשה להיצע השירותים והפתרונות המקיף שלה.

מכירות Volvo CE ירדו ב-2% ברבעון השלישי

הרווח השולי של Volvo Construction Equipment ברבעון השלישי השתפר, למרות שהיקפי המכירות לא השתנו.

וולוו ציוד מכני הנדסי משיקה אתר אינטרנט בעיצוב חדש לחלוטין לאירופה, המזרח התיכון ואפריקה

ניווט שוטף, תגובתיות במכשירים ניידים ועיצוב מודרני באתר החדש של 'וולוו ציוד מכני הנדסי' ללקוחות באירופה, במזרח התיכון ובאפריקה, מספקים חוויית משתמש ידידותית ומעשירה בכל מכשיר.

כפות חדשות ספציפיות למשימה משפרות את הפרודוקטיביות והרווחיות של המעמיס האופני של וולוו

התוספות האחרונות למגוון הכפות של מעמיסים אופניים מבית 'וולוו ציוד מכני הנדסי' משלבות עיצוב חכם עם עמידות מנצחת לביצועים ארוכי טווח המותאמים למשימה ולתנאים באתר העבודה.

תוכנית לשיפוצים מורשים מפיחה חיים חדשים במכונות של וולוו

התוכנית החדשה לשיפוצים מורשים מבית Volvo Construction Equipment עוזרת להגן על ההשקעה של לקוחות ותיקים על ידי שחזור החוזק, העמידות והכוח המקוריים של מכונות וולוו הקיימות שברשותם.