MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

סיפורי החדשות העדכניים ביותר

זהו המקום בו תמצא את כל ההודעות לעיתונות וכתבות החדשות.

Volvo CE משיקה דור חדש של מחפרים קומפקטיים

המחפרים הקומפקטיים החדשים מסדרה E של Volvo Construction Equipment מתוכננים להתמודד עם משימות תובעניות במרחבים צפופים - תוך עמידה בעלויות תפעול יומיומיות נמוכות.

מכירות Volvo CE עלו ב-24% ברבעון השלישי

המשך התנופה באירופה וביבשות אמריקה יחד עם צמיחה טובה אך איטית יותר בסין עוזרים להניע מכירות של Volvo Construction Equipment ברבעון השלישי של 2018.

Volvo EC750E HR: מחפר ההריסה בעל הפרודוקטיביות הטובה ביותר בתעשייה

עם טווח גישה של 36 מטר (118 רגל) לגובה מעל פני הקרקע ו-9.5 מטר (31 רגל ו-2 אינץ') מתחת לפני הקרקע, ה-EC750E HR החדש טוען בגאון לתואר של מחפר ההריסה הגמיש והרב תכליתי ביותר.

המכירות עלו ב-32% ברבעון שני חזק של Volvo Construction Equipment

Volvo CE הציגה שיפורים משמעותיים במכירות, ברווח ובצבר ההזמנות, וסייעה בכך לקבוצת וולוו להשיג את הרבעון הטוב בתולדותיה.

מגוון Volvo Assist נחשף לשוק האירופאי ב-Intermat 2018

Volvo Construction Equipment מציגה את המגוון המלא של פתרונות Volvo Assist המופעלים כולם באמצעות הצג המתקדם Volvo Co-Pilot המובנה בתא הנהג.

Volvo מציגה קו מוצרים חזק להצלחת לקוחות ב-Intermat פריז 2018

כוחות טכניים, חברתיים ואקלימיים גדולים מניעים את הכלכלה העולמית. קבוצת וולוו מגיעה ל-Intermat עם חבילה של מכונות ושירותים המספקת הצלחה של לקוחות - וכך מציגה את להיטותה ל'בניית המחר'.

עלייה של 30% במכירות ברבעון הראשון של Volvo CE

גידולים משמעותיים בביקוש בשוק בכל האזורים הראשיים עזרו להוביל את Volvo Construction Equipment לרבעון ראשון חזק ב-2018, עם עלייה של 30% במכירות ועליה של 79% ברווחיות.

מניחי צינורות ומסילות מסדרת E של וולוו מקדמים פרודוקטיביות בטוחה וגמישה לגבהים חדשים

מניח הצינורות והמסילות המסתובב PL3005E מבית Volvo Construction Equipment מספק ביצועים מעולים הודות לתיכון המבוסס מחפר ותכונות טכנולוגיות מתקדמות.

Volvo CE מציגה מכבש רוטט במשקל 10 טון

בשילוב עם טכנולוגיית תנודות חדשה, מכבש דוד כפול DD105 OSC מבית Volvo Construction Equipment מספק את היכולת לכבוש ביעילות באזורים רגישים, כגון גשרים, מעל צינורות וקרוב לאזורי מגורים.

מעמיסים אופניים בינוניים מסדרה H מציעים שיפור צריכת דלק של 20%

המעמיסים האופניים המשודרגים L60H, L70H ו-L90H של וולוו מציעים שיפור של עד 20% ביעילות צריכת הדלק, תוספת רב-תכליתיות ועלויות תפעול כוללות נמוכות יותר לאורך חיי המכונה - אלו מכונות כישרוניות...

סדרה D של וולוו סוללת את הדרך ביעילות בקרה וטכנולוגיית שיטוח

מפזרות אספלט P6820D ABG ו- P7820D ABG מבית Volvo Construction Equipment משלבות עוצמה, קלות תפעול, יעילות צריכת דלק, אפשרויות שיטוח גמישות ותכונות שיפור אורך חיים כדי לספק ביצועי סלילה...

Load Assist המשודרג של וולוו משפר פרודוקטיביות

Volvo Construction Equipment הרימה את הרף לטכנולוגיית מעמיסים אופניים מוכחת עם השדרוג האחרון של Load Assist, המציע נתונים מדויקים על המטען - עד כדי +/- אחוז אחד.

Volvo Construction Equipment רואה גידול של 28% במכירות ברבעון Q4

שיפור התחרותיות וגידול בביקוש סייעו ל-Volvo Construction Equipment להציג רבעון רביעי חזק בשנת 2017, עם גידול של 28% במכירות בתקופה זו, וגידול של 31% לכל השנה.

וולוו בונה את המחר ב-Intermat פריז 2018

תחת הנושא "בניית המחר", תציג Volvo Construction Equipment את הגישה המתהווה שלה להצלחת לקוחות, תוך התמקדות בשירותים, יכולות סוכנים וטכנולוגיות חדשות.

אב-טיפוס מחפר קומפקטי חשמלי לחלוטין של Volvo CE זוכה בפרס החדשנות של Intermat

המחפר הקומפקטי החשמלי לחלוטין של Volvo Construction Equipment זכה בפרס החדשנות Intermat על התכנון המהפכני שלו. אב-הטיפוס EX2 מציג אפס פליטה, יעילות גבוהה פי 10, רמות רעש נמוכות פי 10 ועלות...

וולוו משיקה סדרת מובילים קשיחים משלה

Volvo CE עתידה להיכנס לשוק המובילים הקשיחים עם סדרה מקיפה של כלים במותג וולוו. סדרת הכלים החדשה מתבססת על המומחיות שהצטברה במפעל Motherwell בסקוטלנד, וכוללת ארבע מכונות, החל בדגם R45D עם...

נבנה על ידי הטובים ביותר: הכירו את המחפר לטיפול בחומרים EW240E החדש מבית וולוו

תוך הסתמכות על הניסיון הנרחב שלה, יצרה Volvo Construction Equipment את המחפר לטיפול בחומרים החזק ביותר והחדשני ביותר שלה עד היום - המחפר לטיפול בחומרים EW240E.

L350H: ספינת הדגל של המעמיסים האופניים

מצטרף להיצע המעמיסים האופניים הוא Volvo L350H החדש, המספק עד 20% שיפור ביעילות הדלק בהשוואה לדגם הקודם, מגוון שיפורי פרודוקטיביות, ועיצוב חדש ומרשים.

וולוו ECR355E: ללא מחסור בביצועים

מחפר סדרה E החדש מבית Volvo Construction Equipment מציע גידול של עד 10% ביעילות צריכת הדלק, גידול משמעותי בכוחות חפירה והרמה, יכולות שליטה וזמן פעילות מעולה כדי להבטיח סטנדרטים גבוהים ביותר...

עדכון למעמיס אופני מסדרה H: חכם יותר, חזק יותר, מהיר יותר

Volvo Construction Equipment שחררה את המעמיסים האופניים L110H, L120H, L150H, L180H, L180H High-Lift ו-L220H, העמוסים בתכונות משודרגות שמקדמות זמני מחזור מהירים יותר וגידול של עד 20% ביעילות...