Construction Equipment Türkiye
volvo servisleri gerçek zamanlı teknik destek

GERÇEK ZAMANLI TEKNİK DESTEK İLE UZMAN YARDIMI HER ZAMAN ELİNİZİN ALTINDADIR

En çok ihtiyaç duyduğunuz anda yakınınızda ve erişilebilir uzman desteğine sahip olmak, operasyonunuzun çalışmama süresini minimumda tutmak için hayati önem taşır. İşte tam bu noktada, bayi saha teknisyenlerinizin sahadayken gerçek zamanlı olarak uzman yardımına erişmelerini sağlamak için canlı bir video akışı sunan Gerçek Zamanlı Teknik Destek devreye girer. Sonuç, tek amacımız olan makinenizin çalışma süresine en üst seviyeye çıkarma doğrultusunda daha hızlı arıza izleme ve daha az seyahattir.

Nasıl çalışıyor?

Akıllı teknoloji, Volvo saha teknisyeninizi bayilerindeki arka ofis teknik uzmanlarıyla sahadan cep telefonları aracılığıyla canlı olarak birbirine bağlar. Teknisyen daha sonra nedeni belirlemek ve soruna bir çözüm bulmak için sorunu, bilgileri ve arıza teşhisini etkileşimli olarak paylaşabilir.

Sonuç, daha hızlı arıza izleme, daha az hareket ve en önemlisi maksimum makine çalışma süresidir.

Paylaşılan bir sorun çözülmüş bir sorundur

Gerçek Zamanlı Teknik Destek ekibi ayrıca aynı görüşmeye bağlanabilecek merkezi Volvo Uptime'ın desteğine de erişebilir.

Bu, müşterilerin makinelerini mümkün olan en kısa sürede yeniden çalışır ve en iyi performansı verir hale getirme gibi ortak bir misyona sahip tüm Volvo organizasyonunda uzmanlık ve bilgeliğin hızlı ve kolay bir şekilde paylaşılmasına olanak tanır.

Sorunları daha hızlı çözmek ve çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak için etkileşimli, sanal sorun giderme ve arıza teşhisi sağlamak amacıyla gerçek zamanlı teknik desteğe güvenin.

volvo servisleri gerçek zamanlı teknik destek
İşlerinizi büyütün

Bizim buna nasıl katkı sunabileceğimizi tartışalım.

Bizimle temasa geçin