Construction Equipment Türkiye
volvo ataşman mini ekskavatör

Mini Ekskavatör Ataşmanları

Kepçeler

Mükemmel uyum

Çeşitli toprak koşulları ve tüm hendek kazma ve elleçleme işlerinde kullanılmak üzere için geniş bir kepçe serisi mevcuttur.

volvo ataşman mini ekskavatör

Genel Amaçlı kova - Evrensel kesim

Genel amaçlı kovalar her türlü kazı işleri için çeşitli zemin şartlarında kullanılabilecek şekilde tasarlanır. Çakıl ve taş gibi daha sert zeminlerin yanı sıra toprak, kil, kum ve toz gibi malzemelerle kullanılır. Bu makinalar sert ve yoğun maddeleri kavramak ve kova aşınmasına karşı dayanmak için güçlendirilmiş kesme kenarına ve kaynak yapılmış aşınma şeritlerine sahiptir.

Şunun için mevcuttur: ECR88D, ECR50D, EC35D, ECR25D, EC20E, ECR18E, EC18E, EC15E

volvo ataşman mini ekskavatör

Sabit hendek açma kovası

Hendek açma kovaları peyzaj, hendek temizleme, zemin düzleme, finisaj ve geri doldurma gibi işler için tasarlanmıştır. Ağırlığı azaltmak ve çalıştırma sırasında malzeme bırakmayı kolaylaştırmak için tahliye deliklerine sahiptir, dahili güçlendirme plakaları kovaya daha fazla güç ve sağlamlık verirken aynı zamanda ters dönebilir cıvata bağlantısı ağız bıçağı sunar.

Şunun için mevcuttur: ECR88D, ECR50D, EC35D, ECR25D, EC20E, ECR18E, EC18E, EC15E

volvo ataşman ekskavatör kepçe

Kablo kovası CAX - Agresif kesim

Borulara ve kablolara yakın bir şekilde çalışmasına olanak tanıyan uzun profili ile dar hendeklerde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Özellikler arasında genişletilmiş kesme bıçağı, dar tasarım ve yan-alt aşınma koruması yer alır.

Şunun için mevcuttur: EC20E, ECR18E, EC18E, EC15E

Volvo bayi bulma ataşmanlar
Bizimle irtibatta kalın

Şimdi sipariş etmek veya daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bize bir mesaj gönderin.

Bizimle irtibatta kalın