Ascendum Türkiye
Volvo Services Proactive monitoring

Proaktif İzleme

Bağlı kalın. Hizmet süresini arttırın.

Makine çalışma süresini artırın

Makinenizin çalışmasını Proaktif İzleme ile sürdürün.
Volvo akıllı telematik servisi potansiyel aksaklıkları önlemeye yardımcı olmak için makine sağlık durumunu uzaktan izler.

Üstün faydalar

Sizin için yapıyoruz

Biz tasarladık. Biz imal ettik. Şimdi, şimdi bırakın biz ilgilenelim. Volvo çalışmalarınıza odaklanmanız için daha fazla zaman sağlayacak şekilde makinenizin sağlık durumunu izler.

Planlanmamış aksaklık sürelerini azaltın

Ufak sorunları büyük sorunlara dönmeden önce yakalayın. Volvo, makinenizin sağlık durumunu görmenize yardımcı olduğundan sorunları önceden bulabilir ve düzeltebilirsiniz.

Vakit ve nakit kazanın

  • Beklenmedik maliyetleri minimize etmeye yardımcı olmak için, bayiniz makinenizin acil eyleme ihtiyaç duyup duymadığı veya gereksiz seyahati azaltacak şekilde onarımın bir sonraki servisiniz için planlanıp planlanamayacağı konusunda tavsiye verebilir.
  • Çalışmak için daha fazla beklemek için daha az zaman harcayın. Uzaktan arıza teşhisleri sayesinde, makine onarım süresini optimize edecek şekilde teknisyen iş için uygun şekilde hazırlanmış olarak ulaşır.

Özel tavsiyeler

Makine arızalarının neden tekrar meydana geldiğini bulun. Yerel bayiniz makinenizin nasıl çalıştırıldığını ve bazı eylemlerin neden sorulara yol açabileceğini incelemek için Proaktif İzlemeyi kullanabilir. Neden ne olursa olsun belirli uygulamanıza özel çözüm sağlamayı Volvo'ya bırakın.

Nasıl çalışır?
  • Makine veri noktaları, Volvo'nun telematik sistemi CareTrack aracılığıyla yakalanır ve Volvo Hizmet Süresi Merkezine gönderilir.
  • Analistlerimiz bilgileri işler ve doğrudan Volvo bayinize gönderir.
  • Satıcınız sizinle iletişime geçecek ve en iyi eylem planını oluşturacaktır.
Kanıtlanmış sonuçlar

Alarm kodlarıyla ilgili basit hatırlatıcı olsun ya da daha karmaşık bir teşhis olsun, makinenin çalışma süresini etkileyebilecek her şeyi düşünüyoruz. Proaktif İzleme'nin Volvo makinelerini nasıl çalışır durumda tuttuğunun bu gerçek hayattan örneklerine bir göz atın.

//Vaka incelemesi Hollanda

Hollanda'da, Proaktif İzleme 2015 yılından beri 100'den fazla makineyi izlemede kullanıldı. Programın başlangıcından önceki yıl altı şanzıman arızası görüldü - bu rakam 2017'de sıfıra düştü.

//Vaka incelemesi İngiltere

İngiltere'de bir makine filosunda Proaktif İzleme kullanırken sekiz ay boyunca 176 saatlik planlanmamış aksaklık süresi önlendi. Bu, ayda ek 22 saatlik makine kullanılabilirliği anlamına gelmektedir. Proaktif destek ve hızlı bakım ile, makineler serviste daha az ve sahada daha fazla zaman harcar, böylece üretim belirgin şekilde artar.

Desteğimiz bu kadarla kalmaz

İhtiyaçlarınıza uyarlanmış özel bir paket oluşturmak için Proaktif İzleme'yi bir dizi Volvo Servisi ile birleştirin - sadece bayiniz ile konuşmanız yeterli!

Volvo bayi bulma ana sayfa
İşlerinizi büyütün

Bizim buna nasıl katkı sunabileceğimizi tartışalım.

Bizimle temasa geçin