Ascendum Türkiye
Volvo Services Uptime Services

Hizmet Süresi Servisleri

Her zaman hızlı şeritte

Hizmet Süresi Servisleri

Çalışmaya uygun olmayan bir makine, rahatsızlık, bozulma, beklenmedik maliyetlere neden olur ve kârlılığınıza zarar verebilir.Üretim kotaları hala karşılanmalıdır ve operatörlerin ücretlerinin ödenmesi gerekir. Hizmet Süresi Servisleri, plansız aksaklık süresi ve onarım masraflarını azaltmaya yardımcı olabilir. 

ActiveCare, makinelerinizin ideal koşulda kalmasını sağlamaya yardımcı olmak için 7/24 makine izleme ve filo kullanım raporlarını birleştirir.

Bakım programı, faaliyetlerinize minimum düzeyde müdahale ederek, çalıştığınız uygulamaya uyacak şekilde ayarlanabilir.

Onarım teklifi, tüm kapalı tamiratlar için mutabık kalınan bir bedeli garanti eder, böylece bütçenizi dikkatli bir şekilde değerlendirir ve beklenmedik masraflardan kaçınmanızı sağlar.

Yağ Analizi, makinenizin sağlığına eşsiz bir bakış açısı sağlayarak, pahalı onarımları ve beklenmedik aksaklık sürelerini önler.

Düzenli, planlı Makine İncelemesi, makinenizin her zaman en üst düzeyde olmasını sağlamak için ihtiyacınız olan bilgiyi sağlar.

Kötü bakım yapılmış bir alt takım, makine güvenliğini etkiler, verimliliği azaltır ve diğer hayati bileşenlere zarar verebilir.

Uzmanlığı sahaya sanal olarak getirerek Çalışma Süresini destekleyin.

Bu güncellemeyle karma filo telematik bilgilerine aynı formatta erişilebilir ve bilgiler mevcut sistemlere kolayca dahil edilebilir.

Lütfen tüm tekliflerimizin tüm ülkelerde geçerli olmadığını aklınızda bulundurun. Daha fazla bilgi için yerel bayiniz ile iletişime geçin.

Volvo bayi bulma ana sayfa
İşlerinizi büyütün

Bizim buna nasıl katkı sunabileceğimizi tartışalım.

Bizimle temasa geçin