Ascendum Türkiye
Volvo servisleri

Volvo Servisleri

Bir toplam çözüm sağlayıcısı

En yüksek kalitede parçalar ve servisler sunmaktayız, bunlar müşterimize bir komple çözüm paketi sunmak için tasarlanır ve hayata geçirilir.

Kalite servisleri

Volvo İş Makineleri en yüksek kaliteyi ve garanti edilen performansı sunmaya kendini adamıştır. Eksiksiz servis çözümlerimiz hizmet içi sürenin artmasını ve yatırımınızdan artı bir geri dönüş almanızı sağlar. Bu geniş bir ürün bakımı ve servis çözümleri seçeneğini kapsar, Orijinal Volvo parçaları, gelişmiş telematik sistemimiz, CareTrack ve mükemmel monte edilen ataşmanlar da dahil. Müşteri Bakım Anlaşmalarımız (V.İ.S.A) makinenizin en iyi durumda kalmasını garanti eder.

volvo bayi müşteri ilişkileri
MÜŞTERİ HİZMETLERİ

İhtiyaçlarınıza en uygun servis paketini seçin. 

Daha fazla okuyun

İnşaat ekipmanınız için Volvo finans ve sigorta

İŞİNİZİN HAYATİ BİR PARÇASI

FİNANSAL ÇÖZÜMLER

Verimli, güvenilir, kullanımı kolay inşaat makineleri istiyorsunuz. Neden finansmanınız bundan farklı olsun?

Finans

VOLVO KORUMASI EDİN

SİGORTA ÇÖZÜMLERİ

Sektörü iyi tanıyoruz. İşletmenizi biliyoruz. Tam olarak size özel sigortalarla koruma sağlıyoruz. Sektör uzmanları tarafından geliştirilmiştir.

Sigorta
Yeni hikayeler

Servislerimiz hakkında en son haberler

Sertifikalı Revizyon Programı Volvo makinelerine yeni bir soluk getiriyor

Volvo Construction Equipment Volvo makineleri için uzun bir hizmet ömrünü garanti altına almak için yeni Sertifikalı Revizyon Programını başlatıyor. Sertifikalı Hidrolik Revizyonu, Sertifikalı Aktarma Organı Revizyonu ve Sertifikalı Makine Revizyonu...

Hizmet içi süre videosu

Hizmet içi çalışma süresi üretkenlik ve karlılık açısından kilit faktördür. Volvo gibi bir toptan çözüm ortağına sahip olduğunuzda makinenin çalışma ömrünü maksimuma taşırsınız. Tüm dünya çapındaki müşterilerimizle yapılan, onların Volvo ile ilişkilerini ele alan bazı görüşmeleri izleyin.

Volvo bayi bulma ana sayfa
İşlerinizi büyütün

Bizim buna nasıl katkı sunabileceğimizi tartışalım.

Bizimle temasa geçin