Ascendum Türkiye
volvo yedek parçaları

Orijinal Volvo tamir parçaları

İşe geri dönün

Volvo tamir parçaları maliyetten tasarruf sağlar, çok çalışan makinenize yeniden canlılık kazandırır.

Orijinal Volvo tamir parçaları

Volvo tamir parçaları maliyetten tasarruf sağlar, çok çalışan makinenize yeniden canlılık kazandırır. Volvo, Volvo Revizyon Hizmetlerini sunar, yeni bir makine almanıza gerek kalmadan makineniz ile mükemmel uyumla çalışarak çalışma süresini ve verimi arttıran yeniden üretilmiş parçalar ve değiştirme servisleri.

Volvo makineniz için doğru onarım parçalarına ve çözümlere sahiptir. Küresel bayi ağımız Orijinal Volvo parçaların her yerde, her zaman erişilir olmasını sağlar, en çok ihtiyaç duyduğunuzda makinenizin çalışmaya hazır olması için arıza süresini kısaltır.

Her parça hayati önem taşır!

Bileşenlerinizin kalitesi ne kadar iyi olursa, Volvo makinenizden o kadar fazlasını alırsınız. Hizmet içi süre ve performans için her parça hayati önem taşır. O zaman neden risk alasınız?

Volvo Revizyon Hizmetleri

Yeniden Üretim Servisleri

Volvo Reman yeni Volvo parçalarıyla aynı kalite ve uzun servis ömrünün düşük bir fiyatla sunulmasını sağlayan bir yeniden üretim servisidir.

Volvo Reman şunları içerir:

Fabrikada Revizyon Görmüş Komponentler
Bu, motor, turboşarj, nihai tahrikler, radyatörler ve hidrolik pompaları içerir. Eski parçanız ikinci bir ömür sunulmak üzere yeniden üretim tesislerimize gönderilir.

Klasik makineler için parçalar
On yaşında veya daha yaşlı makineler için Volvo CE dikkatli bir şekilde temizlenmiş ve kalite ve güvenilirlik açısından test edilmiş olan yenilenmiş parçalar önermektedir.

Değiştirme Servisleri
Dizel partikül filtreleri (DPF) Değiştirme Servisi programımıza dahil ettiğimiz ilk parçalardır. Tıkanmış filtreler yeni bir filtrenin en az %95'i kapasiteyi çok düşük bir maliyetle sunması için zorlu testlerden geçirilmiş bir Volvo Reman filtre ile takas edilebilir. Makinenizin bir Volvo gibi çalışmasını sağlayın ve eski parçalara yeniden hayat vererek çevre koruma duyarlılığımıza katkıda bulunun. 

Volvo Revizyon Hizmetleri

Makinenize ikinci bir ömür şansı verin! Volvo Reman - Yeniden Üretim Servislerinin faydalarını keşfedin.

Volvo bayi bulma ana sayfa
Neye ihtiyacınız olduğunu biliyor musunuz?

Parça mı sipariş etmek istiyorsunuz? Size yardım etmekten memnuniyet duyarız.

Bir istekte bulunun