Ascendum Türkiye
volvo ataşman Asfalt serici tablası abg vari

ABG Tekerlekli Asfaltlama Makinesi

Variomatic Asfalt Serici Tablaları

Volvo Variomatic Asfalt Serici Tablaları - Döşeyicilerin kalbi

Variomatic asfalt serici tablaları temel genişliklerinin iki katından fazlasına kolayca uzatılabilir ve bu da bu asfalt serici tablalarını son derece esnek hale getirir.

VB 78 ETC asfalt serici tablası

Volvo'nun variomatik asfalt serici tabla serisinin bir parçası olan VB78 asfalt serici tabla ile asfalt serici performansını bir üst seviyeye taşıyın. Volvo'nun yol yapımı sektöründeki kapsamlı deneyimine dayanan VB78, her asfaltlama projesinin başarılı olmasını sağlamak için ileri teknolojiye ve en yüksek kalitede malzeme ve üretim işlemlerine sahiptir.

Şunun için mevcuttur: P6870C ABG, P5770C ABG

Ayrıntılar

VB 79 ETC asfalt serici tablası

Yol yüzeyinde özel profiller oluştururken, VB79 ortada katlanır bir taç ayarına ek olarak, yukarı veya aşağı doğru %10 (5.7 °) ayarlanabilir iki ek eklemli bölüme sahiptir. Volvo serisinin variomatik safalt serici tabla serisinin bir parçası olan VB79, oluşturduğunuz profilin şekli konusunda size çok yönlülük sağlıyor. Sonuç, daha büyük asfalt serici çok yönlülüğü ve daha iyi eşleşen yol profilidir, malzeme israfını azaltır ve saha verimliliğini arttırır.

Ayrıntılar

VB 88 ETC asfalt serici tablası

Volvo variomatic asfalt serici tabla serisinin bir parçası olan VB88 asfalt serici tabla ile yüksek kaliteli yüzeyler elde edin. En yüksek kaliteli malzemeler ve üretim süreçleri kullanılarak üretilen asfalt serici, güvenebileceğiniz bir dayanıklılık sağlarken, asfalt serici tabla kontrol ünitesi asfalt seric tablanın kolaylıkla kontrol edilmesini sağlar.

Şunun için mevcuttur: P6870C ABG

Ayrıntılar
Volvo bayi bulma ataşmanlar
Bizimle irtibatta kalın

Şimdi sipariş etmek veya daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bize bir mesaj gönderin.

Bizimle irtibatta kalın