Ascendum Türkiye
volvo ataşman Asfalt serici tablası abg vari

ABG Paletli Asfaltlama Makineleri

Variomatic Asfalt Serici Tablaları

Volvo Variomatic Asfalt Serici Tablaları - Döşeyicilerin kalbi

Volvo, müşterinin belli ihtiyaçlarını karşılamak için asfalt sericiler için çeşitli asfalt serici tablaları sunmaktadır. Gelişmiş DuoTamp Yüksek Yoğunluklu asfalt serici tablası kullanıldığında, tablayla çok yüksek bir sıkıştırma elde edilerek silindirleme ihtiyacı azaltılır ve hatta ortadan kalkar.Sonuç, tekbiçimli bir sıkıştırma ve yerleştirilen yol kaplamasında optimum bir düzgünlüktür. Variomatic asfalt serici tablaları temel genişliklerinin iki katından fazlasına kolayca uzatılabilir ve bu da bu asfalt serici tablalarını son derece esnek hale getirir.

Volvo screed VB 78 ETC

VB 78 ETC asfalt serici tablası

Volvo'nun variomatik asfalt serici tabla serisinin bir parçası olan VB78 asfalt serici tabla ile asfalt serici performansını bir üst seviyeye taşıyın. Volvo'nun yol yapımı sektöründeki kapsamlı deneyimine dayanan VB78, her asfaltlama projesinin başarılı olmasını sağlamak için ileri teknolojiye ve en yüksek kalitede malzeme ve üretim işlemlerine sahiptir.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Volvo screed VB 79 ETC

VB 79 ETC asfalt serici tablası

Yol yüzeyinde özel profiller oluştururken, VB79 ortada katlanır bir taç ayarına ek olarak, yukarı veya aşağı doğru %10 (5.7 °) ayarlanabilir iki ek eklemli bölüme sahiptir. Volvo serisinin variomatik safalt serici tabla serisinin bir parçası olan VB79, oluşturduğunuz profilin şekli konusunda size çok yönlülük sağlıyor. Sonuç, daha büyük asfalt serici çok yönlülüğü ve daha iyi eşleşen yol profilidir, malzeme israfını azaltır ve saha verimliliğini arttırır.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Volvo screed VB 88 ETC

VB 88 ETC asfalt serici tablası

Volvo variomatic asfalt serici tabla serisinin bir parçası olan VB88 asfalt serici tabla ile yüksek kaliteli yüzeyler elde edin. En yüksek kaliteli malzemeler ve üretim süreçleri kullanılarak üretilen asfalt serici, güvenebileceğiniz bir dayanıklılık sağlarken, asfalt serici tabla kontrol ünitesi asfalt seric tablanın kolaylıkla kontrol edilmesini sağlar.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Volvo screed VB 89 ETC

VB 89 ETC asfalt serici tablası

VB89, yol yüzeyinde özel profiller oluştururken mükemmel seçimdir. Üç mafsallı bölüm vardır: ortada bir taç ayarı ve sol ve sağda iki ek mafsallı bölüm, yukarı veya aşağı doğru %10 (5,7 °) ayarlanabilir. Sonuç, çok yönlü bir asfalt serici, daha fazla saha verimliliği ve oluşturduğunuz profilin şekli üzerinde daha fazla kontrol, malzeme israfını azaltmak ve saha verimliliğini arttırmaktır.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG

Volvo screed VDT-V 78 ETC

VDT-V 78 ETC asfalt serici tablası

Volvo asfalt serici tabla serisinin bir parçası olan VDT-V78 asfalt serici tabla ile asfalt sericinizde üstün performansın kilidini açın. Volvo'nun kapsamlı yol yapım sektörü deneyimine dayanan şap, her türlü asfaltlama projesinde başarılı olmanıza yardımcı olmak için çift dış müdahale teknolojisine, sezgisel asfalt serici tabla kontrol ünitesine ve olağanüstü dayanıklılığa sahiptir.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG

Volvo screed VDT-V 79 ETC

VDT-V 79 ETC asfalt serici tablası

VDT-V79, Volvo variomatice asfalt serici tablasının bir parçasıdır ve merkezi bir taç ayarına ek olarak, %10 (5,7 °) yukarı veya aşağı ayarlanabilir, sol ve sağda iki adet eklemli bölüm bulunur. Bu, yol yüzeyinde özel profiller oluştururken mükemmel bir seçimdir; bu, daha iyi eşleşen bir yol profili nedeniyle, site verimliliğini optimize eder ve malzeme israfını azaltır.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG

Volvo screed VDT-V 88 ETC

VDT-V 88 ETC asfalt serici tablası

VDT-V88 asfalt serici tablası, Volvo variomatik asfalt serici tabla serisinin bir parçasıdır. Eşsiz çift sıkmaç özelliğine sahip Volvo asfalt serici tablaları, eşsiz çift dış müdahale teknolojisi sayesinde asfalt serici tablanın arkasındaki en yüksek sıkıştırma yoğunluğu seviyelerine sahiptir. En yüksek kaliteli malzemeler ve üretim süreçleri asfalt serici tablanın olağanüstü bir dayanıklılık sunmasını sağlarken sezgisel asfalt serici tabla kontrol ünitesi kullanım kolaylığı sağlar.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG

Volvo screed VDT-V 89 ETC

VDT-V 89 ETC asfalt serici tablası

Yol yüzeyinde özel profiller oluştururken, VDT-V89 oluşturduğunuz profilin şekli konusunda size çok yönlülük sunar. Ortada katlanır bir taç ayarına ek olarak, yukarı veya aşağı doğru %10 (5,7 °) ayarlanabilir iki ek mafsallı bölüm, yol yüzeyinde kolayca özel profiller oluşturmanıza olanak sağlar. Bu, malzeme israfını azaltır ve daha iyi eşleşen bir yol profili ile saha verimliliğini artırır.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG

Volvo bayi bulma ataşmanlar
Bizimle irtibatta kalın

Şimdi sipariş etmek veya daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bize bir mesaj gönderin.

Bizimle irtibatta kalın