Ascendum Türkiye

ABG Asfalt Serici Tablaları

İhtiyacınız olan tek şey işin doğru şekilde yapılmasını sağlamak

Tüm dünyada kanıtlanmış çok yönlülük ve verimlilik

Volvo, müşterinin belli ihtiyaçlarını karşılamak için asfalt sericiler için çeşitli asfalt serici tablaları sunmaktadır. Gelişmiş DuoTamp Yüksek Yoğunluklu asfalt serici tablası kullanıldığında, tablayla çok yüksek bir sıkıştırma elde edilerek silindirleme ihtiyacı azaltılır ve hatta ortadan kalkar. Sonuç, tekbiçimli bir sıkıştırma ve yerleştirilen yol kaplamasında optimum bir düzgünlüktür.

Asfalt serici tablaları Kılavuzu

ABG asfaltlama makineleri için Volvo sabit asfalt serici tablaları 2,50 m veya 3,00 m temel genişliğe sahip tokmaklamalı ve titreşimli tablaların bir birleşimidir. Tekli veya çift tamburlu sistemle tanımlanabilir. Farklı genlik seçebilme olanağı operatörün tambur genliğini asfaltlama malzemesi ve bölge koşullarına uygun şekilde önceden seçebilmesini sağlar. Titreşim sistemi sadece ilave sıkıştırma sağlamaz aynı zamanda özellikle aşınma tabakasını döşerken yüzey dokusunu daha da geliştirir.

Ataşmanlara genel bakış

Asfalt serici tablaları Değişken

Volvo, müşterinin belli ihtiyaçlarını karşılamak için asfalt sericiler için çeşitli asfalt serici tablaları sunmaktadır. Gelişmiş DuoTamp Yüksek Yoğunluklu asfalt serici tablası kullanıldığında, tablayla çok yüksek bir sıkıştırma elde edilerek silindirleme ihtiyacı azaltılır ve hatta ortadan kalkar. Sonuç, tekbiçimli bir sıkıştırma ve yerleştirilen yol kaplamasında optimum bir düzgünlüktür. Variomatic asfalt serici tablaları temel genişliklerinin iki katından fazlasına kolayca uzatılabilir ve bu da bu asfalt serici tablalarını son derece esnek hale getirir.

Ataşmanlara genel bakış
Volvo bayi bulma ataşmanlar
Bizimle irtibatta kalın

Şimdi sipariş etmek veya daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bize bir mesaj gönderin.

Bizimle irtibatta kalın