Ascendum Türkiye

Biraz Sessizlik: Volvo CE'nin sessiz elektrikli makinelerini şimdi çevrimiçi olarak ayırtabilirsiniz

Volvo Construction Equipment (Volvo CE), Volvo Grubu'nun ilk makine perakende e-ticaret aracını görücüye çıkarıyor. Çevrimiçi portal, müşterilere ilk defa Volvo'nun yeni elektrikli küçük makinelerinden birini önceden ayırtma fırsatını tanıyacak.

Volvo ECR25 Elektric ve L25 Electric

İnşaatın geleceğine işaret eden yeni ECR25 Electric küçük kazı makinesi ve L25 Electric küçük tekerlekli yükleyici, sıfır egzoz emisyonu ve düşük ses seviyeleri ile titreşimlerden faydalanarak, şehir içindeki şantiyeler, hatta herhangi bir hassas çalışma ortamı için eşsiz yardımcılar haline geliyor. Müşteriler aynı zamanda daha düşük bakım seviyelerinden, daha sessiz çalışmalardan ve artan çevre düzenlemeleriyle uyumlu olma kabiliyetinden de yararlanmış olacaklar. Geçen yıl görücüye çıkarılmalarından beri ilk kez, müşteriler şirketin önceden ayırtma kanalına kayıt olarak elektrikli makinelerinin önceden ayırtabilecekler.

Volvo CE Başkanı Melker Jernberg şöyle diyor: "Her zaman müşteri deneyimini geliştirmenin, işlemlerimizi daha kolay hale getirmenin ve yeni teknolojileri kullanmanın yollarını arıyoruz. O zaman, yenilikçi bir satış platformunu elektrikli makinelerimizin satışa çıkmasıyla birlikte duyurmayacağız da ne zaman duyuracağız? Müşterilerin ne düşündüğünü öğrenmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Müşteri tabanını genişletirken

Müşteriler, bugün önemli Fransa, Almanya, Büyük Britanya, Hollanda ve Norveç pazarları için açılacak ve yakın bir gelecekte diğer pazarlara da genişletilecek olan önceden ayırtma kanalına kayıt olarak, elektrikli makineler için üretim sırasında kendilerine bir yer edinecekler. Daha sonra müşteriler, yazın piyasaya çıkacak makineler için gerçek bir sipariş vermeye seçilip seçilmediklerine dair bildirim alacaklar.

Müşterilerin bu makinelerden birini satın almaları için fırsatları çoğaltmak ve müşterilerin bu makinelerini kullanma şekillerini artırmak için tasarlanmış bu çevrimiçi portal, yerel bayilerle ortaklaşa yürütülüyor. Volvo CE'nin kardeş şirketi, Volvo Grubu'nun küresel finans hizmetleri sağlayıcısı Volvo Financial Services, esnek finans çözümleri sunarak müşterilerin bu elektrikli makinelerin satın almalarını destekliyor.

Elekrikli hareket için farkındalık kampanyası

Volvo CE, ilk ticari elektrikli ürününün çıkışını, teknolojinin birçok sosyal faydasının altını çizen, bu hafta başlayacak olan elektrikli hareket için farkındalık kampanyasıyla imzalıyor. Biraz Sessizlik kampanyası, elektrikli inşaat makinelerinin en önemli, ama bazen göz ardı edilen avantajlarından birini, zararlı ses kirliliğini düşürmeyi merkeze alıyor.

Melker Jernberg söyle söylüyor: "Zararlı emisyonlardan konuşurken yalnızca CO2'ye odaklanmak kolay. Ama araştırmalar, gürültünün de eşit derecede önemli olduğunu söylüyor. Daha sürdürülebilir bir gelecek inşa etmek istiyorsak, bu iki emisyonun da üstesinden gelmek için çabalarımızı ortaklaştırmalıyız."

Elektrikli makineler hakkında daha fazla bilgi için: www.volvoce.com/electromobility

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Tiffany Cheng

Müdür, Dış İletişim
Volvo Construction Equipment
Tel: +32 499 56 68 47
E-posta: tiffany.cheng@volvo.com

Brian O'Sullivan

SE10
Londra
Tel: +44 7733350307
E-posta: osullivan@se10.com