Ascendum Türkiye

İkinci el Volvo makine satın almak için en önemli 3 neden

İkinci el ekipman satın almak filonuzu desteklemek için harika bir yoldur. Üç önemli Volvo garantisine dayanarak kararınıza güvenebilirsiniz.

1. Volvo makineleri güvenilirdir

Volvo makineleri oluştururken ürün uzmanları için en önemli öncelik güvenilirlikleridir. Region EMEA'nın çalışma süresi, güvenlik ve toplam sahip olma maliyetinde bir numaraya ulaşma odağıyla makine güvenilirliği önemli bir bileşendir. Volvo'nun yeni garanti kuralları ve tam sertifikalı makine incelemeleri sayesinde, ikinci el makineler güvenilirlikten ödün vermez. İkinci el makineler piyasaya sürülmeden önce Orijinal Volvo Parçaları kullanılarak test edilir ve yenilenir. Bauma 2019’da piyasaya sürülen EMEA’daki her ikinci el Volvo makinesinde, incelemeden geçtikten sonra bir 'Onaylı 2. El Ekipman' etiketi bulunacak, böylece bir müşterinin makinenin tatmin edici olduğundan emin olması sağlanacaktır.

2. Volvo, ikinci makineler için garanti sunar

Volvo, kullanılmış makineler satın alırken güvenlerini artırmak için müşterilere gönül rahatlığı sağlayarak, tüm kullanılmış makineler için bir garanti sunar. Volvo, müşteri taleplerini karşılamak için mükemmel teklifler sunmak için global garanti ekibiyle birlikte yaklaşık iki buçuk yılını aldı. Her bir ikinci el ekipman garanti paketi makine çalışma saatine bağlıdır. Örneğin Volvo bayi Swecon Sweden, son zamanlarda, üç makinenin hepsine tam garanti verebildiği için paketi satın alan bir müşteriye üç A40G ikinci el makine sattı.

3. Volvo makineleri değerini korur

Volvo bayileri, garantinin yanı sıra, bir ikinci el Volvo makinesi satın alan müşterilerin yüksek değeri güvence altına almak için hizmet sözleşmeleri yürütürler. Volvo, kalitesi nedeniyle sürekli olarak yeniden satış değeri yüksek makineler tasarlamaya çalışmaktadır. Aslında, Amerika'da, Ekipman İzleme EC35 serisi ve EC350 ekskavatör serisini ilgili kategorilerinde, mini ekskavatörlerde ve orta büyüklükteki paletli araçlarda En Yüksek Korunan Değer Ödülü ile ödüllendirdi.

En son Volvo Onaylı 2. El Ekipman, App Store ve Google Play deki Volvo Onaylı 2. El uygulamasında bulunabilir.