Ascendum Türkiye

Volvo Intermat Paris 2018'de 'yarını inşa ediyor'

'Building Tomorrow' teması altında Volvo Construction Equipment, hizmet, bayilik kabiliyeti ve yeni teknolojilere odaklanan, gelişmekte olan müşteri yaklaşımını sergileyecek.

'Grand Paris' gibi mega projelerin talepleri bugün müşterilerimizin artık sadece makineleri değil, bir taraftan emisyonları düşürürken diğer taraftan daha verimli ve kârlı olmasına yardımcı olabilecek tüm çözümleri satın almak istedikleri anlamına gelir. Intermat Paris 2018'de, Volvo Construction Equipment (Volvo CE) hem üretici hem de servis sağlayıcı olarak gücünü vurgulayan bu tür çözümleri sergilemeyi amaçlıyor.

Şirketin kardeş şirketleri Volvo Trucks, Volvo Penta ve Volvo Finans Servisleri ile paylaşılan 4.800 m2'lik sergi alanı, çoğu yakıt verimliliği konusunda endüstri lideri olan pek çok verimli ve çok yönlü makineler sergileyecek.

Bunlara EWR170E kısa salınım yarıçaplı tekerlekli ekskavatör, EW220E tekerlekli ekskavatör, ECR355E kısa salınım yarıçaplı paletli ekskavatör, SD160B toprak silindiri ve yeni EPM3 merkezi kontrol sistemi ile takılan P6820D ve P7820D ABG asfalt makineleri dahildir.

Kapalı ve açık alanlardaki ziyaretçiler, Volvo Co-Pilot ve Load Assist, Compact Assist, Dig Assist ve Haul Assist olacak şekilde komple Volvo Assist fonksiyonlarını kullanarak bu makinelerden nasıl daha fazla verim alabileceklerini öğrenebilecekler. Yüksek tanımlı yerleşik ekran, operatörlere görevleri olabildiğince doğru ve verimli bir şekilde yürütmek için tüm gerçek zamanlı verileri sağlar. Açık alanlarda, ziyaretçiler tahsis edilen yıkım bölgesinde yeni Volvo EW240E elleçleme makinesini de görebilecekler. 

Intermat Paris 2018'de Volvo açık alanı

Üstün müşteri ve bayi desteği

Ek olarak, ziyaretçiler yeni Volvo Servisleri konseptini keşfetme şansı bulacaklar. Volvo Servisleri ile, müşteriler ihtiyaçlarına uygun doğru destek paketini monte etmek için Volvo ataşmanları ve Orijinal Volvo Parçaları'nın yanı sıra yakıt verimliliği, üretkenlik, güvenlik, finans ve sigorta, kiralama, new life ve uptime services menüsünden seçim yapabileceklerdir.

Finans ve sigorta hizmetleri büyümelerini destekleyen ve işletmelerini koruyan özel çözümler sunarak kendilerini müşterilere yardımcı olmaya adamış Volvo Finansal Servisleri uzman ekibi tarafından sunulur.

Tüm bu servisler, onları sağlamak için oldukça yetenekli bir bayi ağı gerektirir; bu nedenle Volvo CE yetkili bayilerinin yeteneklerini ve uzmanlığını vurgulamaktadır. Volvo bayileri, müşterileri için gerçek iş ortakları olarak hareket etmeyi amaçlamakta ve her ne olursa olsun işletme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.  

Volvo CE geleceği

Daha ileri bakacak olursak, Volvo CE, elektromobilite, bağlantı ve toplam şantiye çözümleri ile ilgili araştırma projelerinin yanı sıra EX2 tam elektrikli kompakt ekskavatör prototipini de sergileyecek. Bu arada, yeni Volvo CE başkanı Melker Jernberg 1 Ocak tarihinde bu rolü üstlendiğini düşünecek olursak ilk kez toplum önüne çıkacak.

Genel olarak Volvo CE, Intermat Paris 2018'de pazara güçlü bir mesaj, yani endüstri için standardı belirleyen makineler, servisler ve bayilerle birlikte toplam bir çözüm sağlayıcı olarak gelişmekte olduğu ve bunu yıllardır yapmaya devam ettiği mesajını vermeyi hedefliyor.

Bu arada Volvo Penta, Intermat'ta D5, D8, D11, D13 ve D16 dahil olmak üzere AB Stage V çözümlerinin tamamını sunacaktır. Şirketin Stage V çözümü, yarın için optimize edilmiş ve kurulum, çalıştırma ve bakım kolaylığı ile birlikte maksimize edilmiş hizmet süresi ve yakıt verimliliğine en üst düzeyde odaklanmayı sürdürüyor.