Ascendum Türkiye
volvo konsept araçlar inovasyon

Doğru konsept

Volvo CE'nin konsept araçları

Volvo Construction Equipment olarak temel hedefimiz doğru konsepti yaratmak.

Daha iyi bir yarın

Volvo CE içerisinde günümüzde zorlukları değerlendirip müşterilerimizin ve toplumun tamamının yarın neye ihtiyaç duyacaklarını belirlemeye çalışıyoruz.

Plan

Bu filmde Volvo Construction Equipment gelecekteki ürünlerinin sahipliği ve çalıştırılmasıyla ilgili görüşlerini belirtmektedir: İlk olarak daima Volvo ile birlikte gelen ve enerji verimliliği ile güvenlik temeli üzerinde yükselen karbon nötr, özel makine. Bu film gelecekten bahsetmektedir ve bazılarını bunu vizyon olarak adlandırmaktadır. Biz ona "Plan" diyoruz.

Kaya kamyonu

Centaur konsepti

İki parçalı tasarım, birçok yenilikçi özelik ile bir hibrid güç aktarma organı. Centaur kaya kamyonlarının kurallarını yeniden yazar.

Centaur hakkında daha fazlasını öğrenin

Asfalt döşeme makinesi/kompaktör

Fenix konsepti

Bu kombine asfaltlama makinesi ve kompaktörde usta işi POD sistemi yer alır ve sizi alıp geleceğin yol inşaat işlerine doğru götürür.

Fenix hakkında daha fazlasını öğrenin

Lastik tekerlekli yükleyici

Gryphin konsepti

Neredeyse hiç egzoz, ses veya titreşim yok. Yeni, inovatif bir süspansiyon sistemi ile. Gryphin gelecekteki lastik tekerlekli yükleyici hayallerimizi temsil etmektedir.

Gryphin hakkında daha fazlasını öğrenin

Ekskavatör

SfinX konsepti

Hafif ama güçlü. SfinX ekskavatör hidrojen yakıt hücreleri ile tahriklenir, elektronik olarak kontrol edilir ve yenilikçi bir tasarıma sahiptir.

SfinX hakkında daha fazlasını öğrenin

Mini ekskavatör

GaiaX konsepti

Sıfır emisyon ve gerçek manada kullanıcı odaklı tasarım. Bir tabletle uzaktan bile çalıştırılabilir. GaiaX diğer rakiplerine benzemeyen bir mini ekskavatördür. 

GaiaX hakkında daha fazlasını öğrenin

Volvo Gaiax Konsepti - Geleceğe Giden Yol

Gaiax mini elektrikli ekskavatör ilk kez Mart 2014'teki ConExpo fuarında gün yüzüne çıkmıştır. Bu videoda bu yeni teknolojinin ekskavasyon işlerinin nasıl daha hızlı, güvenli ve ekoloji dostu hale geldiği ele alınmaktadır.