Ascendum Türkiye

Sektörde yeni standartları belirliyoruz

işte bunu nasıl yaptığımız

En modern parçalar ve ekipmanlar geliştirmek için teknolojik ilerlemelere yatırım yapıyoruz.

YENİLİKÇİLİĞE OLAN YAKLAŞIMIMIZ

Yenilikçi bakış Volvo CE olarak temel ilkelerimizden biridir. Bu şirketimizin temel mantığı ve çalışma anlayışı. İnşaat ve yenilikçi uzmanlık alanında 180 yılı aşan bir deneyime sahip olan Volvo CE teknolojik ilerlemenin ön sırasındadır. Bize göre en son teknolojiye sahip olmak sadece hoş bir durum değildir, aynı zamanda rekabetçi kalmak ve uzun vadede karlılığı korumak için de gereklidir.

Volvo Concept Lab

Volvo Concept Lab, Volvo Group ve Volvo Ürün Markası için ortak bir vizyoner iletişim platformudur. Volvo Concept Lab aracılığıyla, müşterilerimizin gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayan ve sürdürülebilir bir geleceğe geçişi hızlandıran modern fikirler ve yenilikçi konseptler sergiliyoruz.

HX1

HX1 otonom, akü elektrikli, yük taşıyıcı, güncellenmiş, ikinci nesil prototip, HX2 için konseptin kanıtı olarak hizmet eden ilk nesil prototiptir.

HX2

HX2 otonom, akü-elektrikli yük taşıyıcı prototipi, Volvo Group'ran paylaşılan teknolojileri ve bileşenleri içermektedir. HX2 ayrıca tamamen yeni bir aktarma organına ve makinenin etrafındaki insanları veya engelleri tespit eden bir görüş sistemine sahiptir.

EX2

EX2 %100 elektrikli kompakt ekskavatör prototipi, geleneksel emsallerine göre sıfır emisyon, 10 kat daha yüksek verimlilik, 10 kat daha düşük gürültü seviyeleri ve daha az toplam sahip olma maliyeti sunmaktadır.

LX1

LX1 elektrikli hibrit tekerlekli yükleyici, yakıt verimliliğinde %50'ye varan bir iyileştirme sağlayabilir. Makine aynı zamanda konvansiyonel muadillerine kıyasla emisyon ve gürültü kirliliğinde önemli bir azalma sağlamaktadır.

EX1

EX1 70 tonluk çift güçlü kablo ile bağlanan ekskavatör prototipidir. 
Geleneksel bir Volvo ekskavatörü ile tam olarak aynı şekilde işletilse de, daha çevre dostu bir yapıya sahiptir - aslında, şebekeye takıldığında, hiçbir karbon yaymaz.

volvo-group-innovation-summit-01-2324x1200
Yenilik etkinlikleri

Yenilikçi etkinliklerimizi keşfetmek mi istiyorsunuz? Global sitemize bir göz atın.

Beni oraya götür
Volvo bayi bulma ana sayfa
Daha fazla bilgi ister misiniz?

Bize bir mesaj gönderin ve biz de memnuniyetle size yardımcı olalım.

Bizimle temasa geçin