Ascendum Türkiye
volvo vce hakkında

Küresel bir grup

Volvo CE hakkında

Ürünlerimiz ve servislerimiz 125'den fazla ülkede mevcuttur.

Deneyim, uzmanlık, çözümler

Kapsamlı bir ürün gamı, küresel olarak sağladığımız üretim, servis ve destek ile, siz tüm işlerinize ihtiyaçlarınıza uygun makineye ve çözüme sahibiz.

İşletmenize değer katar

Komple çözümler

Volvo sizin için en doğru çözümlere sahiptir. Bu durumda makinenizin tüm ömür döngüsü boyunca ihtiyaç duyacağınız her şeyi sunmamıza ne dersiniz? Sizin gereksinimlerinizi dinleyerek araç sahipliğinin toplam maliyetlerini azaltabilir ve gelirlerinizi daha da artırabiliriz.

Bir Volvo müşterisi olmak komple bir servis paketinin parmaklarınızın ucunda olması demektir. Volvo size uzun vadeli bir ortaklık sunabilir, gelirlerinizi korur ve işinde tutkulu çalışanlar tarafından sunulan yüksek kaliteli parçaların kullanıldığı çok sayıda müşteri çözümü sağlar. Volvo'nun en temel hedefi yatırımlarınızla ilgili olumlu geri dönüş almanızdır.

Yenilik

Sektörde yeni standartları belirliyoruz

Yenilikçi bakış Volvo Construction Equipment olarak temel ilkelerimizden biridir. Bu şirketimizin temel mantığı ve çalışma anlayışı. İnşaat ve yenilikçi uzmanlık alanında 180 yılı aşan bir deneyime sahip olan Volvo CE teknolojik ilerlemenin ön sırasındadır. Bize göre en son teknolojiye sahip olmak sadece hoş bir durum değildir, aynı zamanda rekabetçi kalmak ve uzun vadede karlılığı korumak için de gereklidir.

Öz değerler

Kalite, güvenlik ve çevre bilincidir.

Kalite, güvenlik ve çevre bilinci organizasyonumuzun, ürünlerimizin ve çalışma şeklimizin içine işlemiş öz değerlerimizdir.

Öz değerler hakkında daha fazlasını öğrenin

tarihçemiz

Güvenilecek bir ortak

1927 yılında kurulmasından itibaren, Volvo CE yerel bir sektör olarak başlayıp inşaat donanımı konusunda dünyanın en büyük üreticileri arasına girdi.

Tarihçemiz hakkında daha fazlasını öğrenin

Master Builder (Usta İnşacı)

Volvo CE'nin şanlı tarihçesi hakkında bir video olan Volvo Construction Equipment Şirket Tarihçesi Filmi. Cannes Corporate Media & TV Ödülleri töreninde bir gümüş yunus kazandı.

Volvo CE üretim tesisleri

Tamamen global

Genel merkezi Brüksel'de olan Volvo Construction Equipment'ın İsveç, Fransa, Almanya, Polonya, ABD, Meksika, Brezilya, Hindistan, Çin ve Kore olmak üzere tüm dünya çapında üretim tesislerine sahiptir. Tüm dünya çapında yer alan tesislerimizde lastik tekerlekli yükleyiciler, ekskavatörler, kaya kamyonları, toprak ve asfalt kompaktörleri, asfaltlayıcılar, kompakt ekipman ve malzeme taşıma ekipmanı anlamında kapsamlı bir ürün yelpazesi üretilmektedir.

Bayi ağımız

Yaşam için desteklendi

Volvo Construction Equipment bayileri işletmemizin omurgasını oluştururken şirket ile makinelerimizi satın alan ve çalıştıran müşterilerimiz arasında önemli bir köprü vazifesi görür. Ne kadar büyük veya küçük olursa olsun Volvo CE bayileri müşterilerine ihtiyaçları olan doğru makineyi seçme ve satın alma süreçleri boyunca tavsiye ve destek sunmak üzere oradadır ve bu sayede makinenin çalışma ömrü boyunca gerekli servis ve bakımın alındığından emin olunmasını sağlar.