Construction Equipment Türkiye

Volvo Hizmetleri: akıllı mühendisliğin iş çözümlerini karşıladığı noktada

Volvo Construction Equipment, kapsamlı servis ve çözüm portföyüne yeni bir yaklaşım ortaya koyuyor.

Yeni ve mevcut Volvo müşterileri için tasarlanmış kapsamlı bir ürün ve hizmet portföyü olan Volvo Services tanıtılmaktadır. Portföy, hem teklif aralığında hem de müşterilerin operasyonlarında sundukları değer konusunda daha fazla netlik sağlamaktadır. Volvo Services, yalnızca Volvo makinelerini tamamlamakla kalmayıp aynı zamanda müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır - ister yeni bir ürün satın alırken, işletmelerine yardımcı olacak eksiksiz bir çözüm paketi olsun ya da olmasın.

Tüm Volvo müşterileri, küresel satış ağının birleşmiş uzmanlığına, yirmi dört saat satış sonrası hizmete, birinci sınıf parçaların bulunabilirliğine ve kapsamlı garantilere erişebilir. Ek olarak, daha büyük makineler ile müşteriler, CareTrack'in - Volvo'nun telematik sistemi - makine saatleri ve konumlandırma gibi hayati bilgiler veren avantajlarından da yararlanabilirler. Volvo Services'in sunduğu ve tüm Volvo makineleriyle birlikte gelen her şeyin temelinde bu yatmaktadır.

Yeniden tasarlanmış portföy

Volvo, sunulan tüm Hizmetlerin daha iyi anlaşılabilmesi için onu dokuz kategoriye ayırmıştır:

  • Çalışma zamanı
  • Yakıt Verimliliği
  • Üretkenlik
  • Güvenlik
  • Yeni Yaşam
  • Orijinal Volvo Parçaları
  • Volvo Ataşmanları
  • Finansal
  • Kiralık

Bu yeni portföy, müşterilerin işlerine değer katan bir hizmet kombinasyonu seçmesini kolaylaştırıyor. Bunlar, Volvo Hizmet Anlaşması olarak adlandırılan tekil, özelleştirilebilir bir anlaşma olarak paketlenebilir.

Akıllı çözümler

Çalışma Süresi Hizmetleri, onarım masraflarını ve planlanmamış makine kesintilerini azalttığı ve müşterilerin makinelerini ve işletmelerini ayakta tutmasına yardımcı olduğunu kanıtlamaktadır. Yenilikçi teknolojiyi kullanan Volvo bayileri, müşterilerin makinelerini uzaktan izlemekteler. Tüm problemler erkenden teşhis edilebilir ve sürdürülebilir bir çözüme doğru düzeltici adımlar atılmaktadır. En son yazılımla, müşteriler, çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak ve onarım maliyetlerini düşürmek için planlanmış bakım ve esnek bakım ve onarım seçenekleri sayesinde yollarına devam edebilirler.

Yakıt Verimliliği Hizmetlerinde, yeni ve mevcut Volvo makinelerinin işletme maliyetlerini düşüren bir dizi danışmanlık ve yakıt raporu bulunur. Makine bilgileri ile müşteriler, çalışma uygulamalarını iyileştiren ve uzun süreli yakıt verimliliği sağlayan operatör eğitimi gibi düzeltici önlemler alabilirler.

Üretkenlik Hizmetleri, site verimliliğini iyileştirmek ve korumak için bir dizi gelişmiş çözüm içerir. Operatör davranışı, site kurulumu ve makine konfigürasyonu, Verimlilik Hizmetlerinde üretkenliği artırmak için rafine edilebilir birçok faktörden sadece birkaçıdır. Müşteriler, mevcut Volvo filosunun performansını artırmak için çeşitli makine seçeneklerinden, yardımcı çözümlerden ve eğitim paketlerinden seçim yapabilir; böylece daha fazlasını yapmalarına ve daha fazla kazanmalarına yardımcı olurlar.

Güvenlik, Volvo makinelerinin her tasarım ögesine dahildir. Güvenlik Hizmetleri, kazalar, kesintiler ve beklenmedik maliyetler riskini azaltmaya yardımcı olan bir dizi özellik sunar. Sıfır kazaların vizyonu, tüm personelin ve ekipmanın güvenliğine olan bağlılığımızı ortaya koymaktadır; Çalışanların işi - ve evi - güvenli bir şekilde tamamlamalarını sağlamak.

Volvo tarafından, Volvo için imal edilmiştir

Volvo, yeni bir makinenin, her bir müşterinin işi için her zaman doğru olmadığının farkındadır. Yeni Yaşam Hizmetleri ile Volvo müşterileri, fabrikada üretilen bileşenlerden, makinenin tamirine kadar çeşitli çözümlerden ve Volvo makinelerini ellerinden gelenin en iyisine geri getirmek için özel olarak hazırlanmış esnek paketler arasından seçim yapabilirler. Zor bir çalışmadan geçen Volvo makinelerine hakkettikleri görünümü vererek, Yeni Yaşam Hizmetleri, uzun vadeli yatırım değerini ve sahibinin toplam masrafını optimize etmektedir.

Orijinal Volvo Parçaları, en yüksek üretkenlik ve makine çalışma süresi standardını sağlamak için kapsamlı testlere tabi tutulmuştur. Kolayca temin edilebilen parçalar dizisi - hepsi Volvo garantisi ile desteklenmektedir - müşterilerin yatırımlarını korumasına, makine ömrünü uzatmasına ve uzun vadeli performans garantisi almalarına yardım eder.

Volvo Ataşmanları'nın geniş bir aralığındaki Volvo müşterileri, makinelerinin çoğunu almak için en iyi eşleşmeyi seçebilirler. Her bir parça en az bir sonraki kadar önemli olduğundan dolayı, geniş bir aralıktaki Volvo ataşmanları, Volvo makineleri için özellikle tasarlanmaktadır; böylece, çevirme süreleri, yakıt verimliliği ve toplam sahip olma maliyetini düşüren güvenli ve güvenilir bir ünite elde edilir.

Finansal esneklik

Volvo, iş finansını iyi bilmektedir ve uzmanlardan oluşan yetkili bir takımı, müşteri memnuniyeti için yardıma hazırdır. Finansal Hizmetler, müşterilerin işletmelerini korumak ve büyümelerine yardım etmek amacıyla, esnek finans ve sigorta çözümleri sunmaktadır. Tek bir araçtan tüm filoya kadar, Finansal Hizmetler, bireysel öncelikleri karşılamak için özel olarak hazırlanmış ödeme planları sunar.

Esneklik, en uygun geçici çözümü bulmaları konusunda müşterilere destek vermek amacıyla geliştirilmiş olan Kiralama Hizmetlerinin altında yakan fikirdir. Tek bir makine veya bütün bir filo olmasına bakılmaksızın, Volvo, bütün işlerin zamanında ve bütçe dahilinde tamamlandığından emin olmak için bir kiralama paketini özelleştirebilir. Kalite güvencesi ve bakım desteği standart olarak gelir ve Volvo bayilerinden uzman tavsiyesi ile müşteriler ihtiyaç duydukları şeyi ihtiyaç duydukları anda alabilirler.