Construction Equipment Türkiye

Volvo CE 'Building Tomorrow' markasının filminin lansmanını yapıyor

Volvo Construction Equipment'ın son marka kampanyası olan 'Building Tomorrow''un doruk noktası, daha sürdürülebilir bir gelecek arayışını belgeliyor.

Volvo Construction Equipment (Volvo CE), dünya çapında bir dizi müşteri başarı öyküsünü bir araya getiren 'Building Tomorrow' marka filmini piyasaya sürdü. 14 Ekim'de piyasaya sürülmüş olup, Volvo makinelerinin, çeşitli müşteri projeleri aracılığıyla, "yaşamak istediğimiz dünyayı inşa etmek" amacıyla nesiller için daha iyi bir gelecek oluşturmak üzere nasıl çalıştığını göstermektedir.

Volvo CE Yönetim Kurulu Başkanı ve Volvo Group Yürütme Kurulu üyesi Martin Weissburg, "Volvo Construction Equipment'da, hayal gücü, sıkı çalışma ve teknolojik yenilik yoluyla daha temiz, daha akıllı ve daha fazla bağlı bir dünya geliştirmek için yol göstereceğimiz fikrinden yola çıkıyoruz" dedi. Weissburg, "Sürdürülebilir bir geleceğe inanıyoruz ve arenada global inşaat endüstrisi ile birlikte bu inanışı her yerde gerçeğe dönüştürmek için müşterilerimizle birlikte çalışmaya devam edeceğiz" diye ekledi.

Global sorumluluk

Aralık 2016'da başlatılan bu kampanya, kısa film dizisi tarafından desteklenmiştir. Birinci bölümde, ikonik ICEHOTEL 365'in tüm yıl boyunca çalıştığı, CO2 negatif olma hedefiyle güneş enerjisi ile soğutulduğu Kuzey İsveç'teki donmuş manzarayı cesaretlendiren Volvo makineleri bulunuyordu. Katar'ın Doha kentinin kuzeyinde çorak çöl, kampanyanın ikinci hedefi oldu, çünkü 240'tan fazla Volvo makinesi, sürdürülebilir Lusail kentini inşa etmek için 50 °C'ye kadar sıcaklıklarda yorulmadan çalıştı. Güney Afrika'daki Kouga Rüzgar Çiftliği, üçüncü videonun odağıydı ve 2030 yılına kadar ülkenin enerji gereksinimlerinin %42'sini sağlamakla birlikte yerel toplumu güçlendiren bir yenilenebilir enerji sektörüne ışık tuttu.

'Building Tomorrow', Volvo makinelerinin sürdürülebilirlik ve müşteri başarısına nasıl katkıda bulunduğunu gösteriyor ve Volvo Group'un 'taşımacılık çözümleri yoluyla başarıyı desteklemeI misyonunu güçlendiriyor.

Volvo CE Çevre ve Sürdürülebilirlik Başkan Yardımcısı Niklas Nillroth "WWF İklim Koruyucuları'nın bir üyesi olarak endüstrideki değişimi yönlendirmeyi taahhüt ediyoruz ve tıpkı bu kampanyanın geniş bir perspektifte müşterilerimizin işletmelerinden olağanüstü örnekleri desteklediği gibi, başkalarını da sürdürülebilir bir geleceğe doğru motive etmeyi umuyoruz" diyor.

Yarını dönüştürmek

14 Ekim'de lansmanı yapılan film, Volvo CE dijital kanalları üzerinden izlenebilir ve Volvo Ocean Race'in başlamasından bir hafta önce İspanya Alicante'de bir canlı konser sırasında ilk kez görücüye çıkacak. Uzun süredir devam eden denizaşırı yarış, sürdürülebilirlik meselesi etrafındaki farkındalığı arttırmak ve Volvo CE'nin 'Building Tomorrow' adlı marka filmine bağlamak için gittikçe gelişen bir platform haline geldi.

Volvo CE Kurumsal İletişim Başkan Yardımcısı Bill Law, "Dünya dönüşüyor, müşteri gereksinimleri değişiyor ve bu insan merkezli yaklaşımla Volvo'nun her yerdeki insanlar için, şu anda ve gelecekte nasıl bir fark yaratmaya devam edeceğini göstermek istiyoruz" diyor.

Daha fazla bilgi edinmek için www.volvoce.com/buildingtomorrow adresini ziyaret edin.

River Volvo CE'nin marka kampanyası 'Building Tomorrow''un resmi film müziğidir ve İsveçli grup, Moment tarafından icra edilmiştir. Single 13 Ekim'den itibaren Spotify üzerinde mevcuttur.

#VolvoCE #BuildingTomorrow #sustainability #construction #VolvoOceanRace #WarnerMusic #MomentTheRiver