Construction Equipment Türkiye

Volvo CE'nin yeni Spirit Magazine'i insanların hayatlarını değiştiren Mega projeleri sunar.

Spirit Magazine'nin yeni serisi 'Mega Proje Listesi' içindeki inşaat projeleri sadece inşa etmek ve yenilemekle kalmaz. İnsanların hayatlarını dönüştürür. Topluluklar arasındaki bağlantıları geliştirir, ulaşım ve iş dünyasını güçlendirir ve zamana karşı dayanıklı akıllı ve sürdürülebilir şehirler kurar.

Volvo CE'nin yeni serisi 'Mega Proje Listesi' Florida'daki Interstate 4'ün tam revizyonundan, İsveç'teki Kiruna kentinin tamamının yeniden konumlandırılmasına kadar dünyanın en büyük, en cüretkar ve en cesur inşaat projelerine bakmaktadır.

"Yeni kampanyamızı başlatmak için çok heyecanlıyız. Bu mega projeler, Volvo CE'nin vizyonunun ne olduğunu gözler önüne seriyor, içinde yaşamak istediğimiz dünyayı inşa etmek. Volvo CE'nin Global Dış Haberleşme Direktörü Tiffany Cheng, tamamen yeni Spirit magazine ile okuyucularımıza ilham vermeyi ve onları bugünün en etkileyici inşaat projelerine daha yakın hale getirmeyi amaçlıyoruz" dedi.

Volvo CE, hayal gücü, sıkı çalışma ve teknolojik yenilik yoluyla şirketin daha temiz, daha akıllı ve daha fazla bağlı bir dünyayı geliştirmeye yöneleceği fikrine dayanıyor. Volvo CE'nin yeni serisindeki mega projeler bu vizyonu somutlaştırıyor.

17 Ekim tarihinde 'Mega Proje Listesi' ve yeni dijital Spirit Magazine'i başlatan Volvo CE, varlığını güçlendirmeye ve çevrimiçi ortamda bulmaya devam edecektir. Ancak basılı derginin hayranları endişelenmenize gerek yok: yine de yılda iki kez yeniden başlatılan yayının birer kopyasını alacaklar.

"Spirit Magazine, sektördeki önemli bir bilgi kaynağıdır ve yeniden başlatma sayesinde önümüzdeki yıllarda da bu şekilde kalacaktır. Tiffany Cheng, dünyadaki yeni mega projeleri keşfederken sadık okuyucularımızın bizimle birlikte olacağını ve endüstri ve ötesinde yeni inşaat meraklıları bize katılacağını umuyoruz" dedi.

'Mega Proje Listesi'nin ilk bölümü, izleyicileri Florida'daki Interstate 4'ün tamamen yeniden inşasına götürüyor ve bu da Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en tehlikeli yollardan birini en son teknoloji trafik koridoruna dönüştürüyor. 

'Mega Proje Listesi'nin ilk bölümü şimdi www.volvoce.com/spirit adresinde mevcuttur.