Construction Equipment Slovensko

Kontroly podvozka

Porozumenie vášmu podvozku

Kontroly podvozka

Program kontroly podvozka Volvo je celý balík služieb, ktorý zaisťuje optimalizovanú životnosť podvozka, pričom využíva najmodernejšiu technológiu získavania dát a informácií. V kombinácii so schopnosťami odborníka zo spoločnosti Volvo tak vytvára na mieru šitú službu údržby, prevencie a podpory. Kontrola podvozka zahŕňa systém MATRIS, odborníka zo spoločnosti Volvo, originálne diely značky Volvo a vizuálnu kontrolu. Takto sa zaistí, že sa nič neprehliadne a že sa dosiahne maximálna výkonnosť.

Matris

Pokročilý systém informácií o sledovaní stroja Machine Tracking Information System (MATRIS) využíva informácie, ktoré poskytla kontrola opotrebovania podvozka. MATRIS zostaví rozsiahle hlásenie o stave opotrebovania podvozka na základe prevádzkových hodín stroja. Zbierka hlásení MATRIS poskytuje a pridáva ďalší rozmer údajom, ktoré sa používajú na vytváranie grafov trendu opotrebovania. To umožňuje zákazníkom a predajcom robiť spoľahlivé rozhodnutia ohľadom preventívnej údržby.

Vizuálna kontrola

Počiatočná fáza kontroly je vizuálna obhliadka celého podvozka s cieľom okamžite vidieť, či sa vyskytujú nejaké problémy. Naši experti dokážu tiež poradiť zákazníkom ohľadom jednoduchých techník spôsobu vykonávania základnej vizuálnej kontroly podvozka; môže to zabrániť závažným problémom, a to na základe identifikácie akejkoľvek odchýlky v počiatočných fázach.

Originálne diely Volvo

Všetky komponenty v podvozku Volvo sú skonštruované tak, aby navzájom spolupracovali a aby boli zároveň spoľahlivé a odolné. Keď je potrebná výmena dielu podvozka, originálne diely značky Volvo zabezpečia to, že vaše Volvo zostane Volvom, pričom sa dosiahne maximálna prevádzková spoľahlivosť vášho stroja. Neexistuje žiadny kompromis, čo sa týka kvality a bezpečnosti originálnych dielov značky Volvo. Pridanie cudzieho dielu do systému môže narušiť optimálnu výkonnosť stroja, spôsobiť ďalšie poškodenie a viesť k zrušeniu platnosti záruky.

Dôležitosť podvozka

Podvozok rýpadla vykonáva hrdinskú prácu. Nesie celkovú hmotnosť stroja a pri práci je nepretržite vystavený pôsobeniu skál a iných prekážok. Mnohé jeho časti sú vystavené neustálemu opotrebovaniu a namáhaniu. Udržiavaním podvozka v dobrom stave sa môžete spoľahnúť, že stroj bude vždy pracovať bezpečne a účinne. Rovnako sa môžete spoľahnúť na zaručený vynikajúci výkon a vysokú kvalitu originálnych podvozkových dielov Volvo. Boli vyvinuté špeciálne pre váš stroj ako súčasti kompletného systému, pričom optimálne fungujú so zvyškom hnacieho ústrojenstva. Týmto sa predlžuje prevádzková životnosť a súčasne prispieva k najnižším možným prevádzkovým nákladom počas životnosti stroja.

  • Pravidelná kontrola technikom zo spoločnosti Volvo.
  • Analýza a monitorovanie uložených údajov o opotrebovaní pomocou pokročilého softvéru.
  • Hlásenie o výsledku opotrebovania a odporúčanie najlepšieho riešenia pre údržbu.
  • Výmena a servis dielov.
  • Naplánujte si ďalšiu kontrolu a údržbu
Vyhľadávač predajcov Volvo – domovská stránka
Zlepšite svoje podnikanie

Porozprávajme sa o tom, ako vám môžeme pomôcť.

Kontaktujte nás