Construction Equipment Slovensko
Volvo Services Repair

Oprava

Vyhnite sa neočakávaným nákladom

Oprava

Nemusíte sa obávať, keď štandardná záruka vášho stroja uplynie. Máme rad možností opravy, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa výdavkom spojeným s nečakanými opravami a ochránia peňažný tok vašej spoločnosti. 

Kompletná oprava

Na dosiahnutie maximálnej bezstarostnosti si vyberte možnosť Kompletná oprava. Poskytne vám takisto aj úplnú kontrolu nad peňažným tokom, pretože zaplatíte len takú cenu, na ktorej ste sa dohodli na začiatku vašej zmluvy. Následne sa v prípade poruchy o váš stroj kompletne postará spoločnosť Volvo. Vzťahuje sa na všetky komponenty a diely okrem tých, ktoré sú uvedené v zozname v časti Výnimky*.

*Výnimky sa líšia podľa typu stroja.

Vybraná oprava

Ak disponujete obmedzenejším rozpočtom alebo ak momentálne nepovažujete za potrebné zabezpečiť si možnosť Kompletná oprava, máte k dispozícii dve možnosti opravy s väčším zameraním:

  • Možnosť Hnacia jednotka – líši sa v závislosti od typu stroja, ale zvyčajne sa vzťahuje na motor (a všetky namazané komponenty v motore), prevodovku, nápravy a hydrostatiku.
  • Možnosť Komponenty – poskytuje krytie v rámci možnosti Hnacia jednotka spolu s niekoľkými kľúčovými komponentmi, ako sú alternátory a rámy, hoci sa krytie bude líšiť v závislosti od typu stroja. Napríklad v prípade rýpadiel zahŕňa výložník a rameno rýpadla.
Doplnky

Predajca spoločnosti Volvo vám môže takisto prispôsobiť komplexnejšiu možnosť opravy. Kontaktujte ho a zistite viac.

Pridanie ponuky Údržba k možnosti Oprava je najlepším spôsobom na zabezpečenie doby prevádzkyschopnosti stroja.

Vyhľadávač predajcov Volvo – domovská stránka
Zlepšite svoje podnikanie

Porozprávajme sa o tom, ako vám môžeme pomôcť.

Kontaktujte nás