Construction Equipment Slovensko
Volvo Services Oil Analysis

Analýza motorového oleja

Prevádzka s dostatočným množstvom oleja

Analýza motorového oleja

Analýza oleja je mimoriadne efektívny spôsob diagnostikovania potencionálnych problémov stroja, podobne ako krvné testy u ľudí. Zo stroja sa odoberie vzorka oleja, ktorá sa pošle do špecializovaného laboratória spoločnosti Volvo, kde sa uskutoční jej analýza z hľadiska veľkého množstva stopových prvkov, aby mohla prebehnúť diagnostika.

Analýza oleja má veľmi efektívne využitie, pokiaľ ide o motory, nápravy, prevodovky, olejové vane a hydrauliku. Rovnaké postupy sa však dajú uplatniť aj v prípade chladiacej kvapaliny a paliva.

Postupovanie podľa diagnózy vám umožní naplánovať si menšiu opravu stroja skôr, než riskovať nečakanú väčšiu opravu neskôr. 

Ako to funguje?

Vzorkovanie

Odoberú sa potrebné vzorky, ktoré sa odošlú do jedného zo špecializovaných laboratórií spoločnosti Volvo.

Analýza

Vďaka najmodernejšiemu, zdokonalenému diagnostickému zariadeniu naši odborníci analyzujú vzorky a zbierajú veľké množstvo informácií, na základe ktorých dokážu vyvodiť závery ohľadne celkového stavu vášho stroja a skrytého stavu jeho komponentov.

Diagnostika

Prebehne dôkladná diagnostika, ktorú máte okamžite k dispozícii na internete. Diagnostika takisto zahŕňa aj odporúčania ohľadne ďalších činností.

Vyhľadávač predajcov Volvo – domovská stránka
Zlepšite svoje podnikanie

Porozprávajme sa o tom, ako vám môžeme pomôcť.

Kontaktujte nás