Construction Equipment Slovensko
Volvo Services Volvo reman

Volvo výmena

Aby váš stroj zostal aj naďalej Volvo!

Volvo výmena

Volvo výmena, naša škála repasovacích služieb uchová váš stroj dlhšie v prevádzkyschopnom stave – a súčasne vám pomôžeme znížiť náklady na jeho údržbu a prevádzku. Vyššia kvalita komponentov znamená vyšší výkon vášho stroja Volvo. Každý diel je dôležitý pre svoju dobu prevádzkyschopnosti a výkon. Tak prečo riskovať?

Je to viac než len samotný výrobok, je to riešenie

Stroje Volvo sú skonštruované tak, aby pracovali s čo najmenším dopadom na životné prostredie. Komponenty repasované vo výrobe sú prirodzeným rozšírením tohto záväzku. Vytvorením ekologického cyklu – v ktorom sa staré diely renovujú na rovnaký stav ako nové – prispievame k environmentálnym iniciatívam, ktoré prospievajú všetkým. V spoločnosti Volvo veríme, že rozumné postupy ohľadom životného prostredia sú dobré nielen pre našu planétu, ale sú výhodné aj pre nášho zákazníka; ponúkajú konkurenčnú výhodu, ako aj dobrý pocit. Komponenty repasované vo výrobe majú menší dopad na životné prostredie, keďže väčšina komponentov, ktoré spotrebúvajú energiu, sa recyklovala.

Rýchla dodávka

Má zmysel čakať na opravu alebo na bežnú prestavbu stroja, keď môžete využiť možnosť náhrady repasovanými komponentmi, ktoré sú v špičkovom stave?

Dobrá vec na systéme výmeny je to, že nemusíte čakať, kým dostanete späť ten istý komponent. Pri prvom náznaku problémov si jednoducho u svojho dílera Volvo objednáte komponent repasovaný výrobcom. Ak predajca nemá komponent na sklade, efektívna zásielková sieť Volvo zaručí, že sa čoskoro dostane na vaše pracovisko. Nemusíte čakať na opravy a môžete sa znovu venovať produktívnej práci s minimom prestojov. Potom odošlete vadný komponent do závodu Volvo Costruction Equipment na repasovanie.

Záruka

Komponenty repasované výrobcom so zárukou zvyšujú hodnotu vášho stroja. Zákazník vždy získa komponent so životnosťou a výkonnosťou priamo porovnateľnou so životnosťou a výkonnosťou nového komponentu. Z toho dôvodu na repasované komponenty vždy ponúkame štandardnú záruku na diely.

O kvalite

Repasovanie šetriace životné prostredie a prírodné zdroje vyžaduje to isté vybavenie, know-how a kvalitu, ako výroba nových komponentov. Všetky opotrebované a poškodené diely sa odkladajú a nahrádzajú originálnymi novými. Na repasovanie sa prijímajú len schválené diely.

Rozmery a tolerancie repasovaných komponentov podliehajú rovnako náročnej kontrole a kvalitatívnym požiadavkám ako nové. Preto sme schopní na repasované komponenty poskytovať rovnakú záruku ako na originálne nové komponenty.

Vyhľadávač predajcov Volvo – domovská stránka
Zlepšite svoje podnikanie

Porozprávajme sa o tom, ako vám môžeme pomôcť.

Kontaktujte nás