Construction Equipment Slovensko
Služby Volvo

Služby Volvo

Váš poskytovateľ kompletných riešení

Dodávanie vysokokvalitných dielov a služieb, ktoré sú navrhnuté a vykonávajú sa tak, aby poskytovali celkový balík riešení našim zákazníkom.

Kvalitné služby

Spoločnosť Volvo Construction Equipment je oddaná dodávaniu najvyššej kvality, garantovaného výkonu. Výsledkom našich riešení s kompletným servisom je dlhšia doba bezporuchovej prevádzky a pozitívna návratnosť vašich investícií. Medzi ne patrí široká škála údržby výrobkov a riešení služieb, vrátane originálnych dielov Volvo, náš pokročilý telematický systém CareTrack a dokonale prispôsobené prídavné zariadenia. Naše dohody o podpore zákazníka sú zárukou toho, že váš stroj zostane v špičkovom stave.

ZÁKAZNÍCKA PODPORA

Vyberte si balík služieb, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. 

Prečítajte si viac

Financie a poistenie od spoločnosti Volvo pre vaše stavebné zariadenie

ŽIVOTNE DÔLEŽITÁ SÚČASŤ VÁŠHO PODNIKU

FINANČNÉ RIEŠENIA

Určite chcete produktívne, spoľahlivé stavebné zariadenie, ktoré sa ľahko používa. Prečo by malo byť vaše financovanie iné?

Financie

ZÍSKAJTE OCHRANU VOLVO

POISTNÉ RIEŠENIA

Poznáme toto odvetvie. Poznáme vaše podnikanie. Chránime ho pomocou poistení prispôsobených na mieru. Vyvinuté špecialistami z odvetvia.

Poistenie
Novinky

Najnovšie správy o našich službách

Program certifikovanej prestavby vdychuje nový život strojným zariadeniam značky Volvo

Spoločnosť Volvo Construction Equipment predstavila nový Program certifikovanej prestavby, ktorý chráni financie dlhodobých zákazníkov obnovou pôvodnej sily, odolnosti a výkonu ich existujúcich strojných zariadení značky Volvo.

Spoločnosť Volvo ponúka systém Compact Assist s výpočtom hustoty asfaltu v reálnom čase

Špičková technológia mapovania hustoty v reálnom čase od spoločnosti Volvo Construction Equipment eliminuje dohady a poskytuje presný výkon a bezkonkurenčnú produktivitu.

Systém Co-Pilot od spoločnosti Volvo zaisťuje presný a užitočný výkon

Tento interaktívny displej s inteligentným dizajnom od spoločnosti Volvo Construction Equipment poskytuje prehľad o prevádzke vybraných strojných zariadení Volvo v reálnom čase, čím zabezpečuje najvyšší štandard efektivity a presnosti pri akejkoľvek...

Zlepšite svoje podnikanie

Porozprávajme sa o tom, ako vám môžeme pomôcť.

Kontaktujte nás