Construction Equipment Slovensko

Originálne spotrebné diely Volvo

Spoločnosť Volvo ponúka celý sortiment originálnych spotrebných dielov vyvinutých a otestovaných na zaistenie toho, že naplnia vaše najvyššie očakávania pre všetky aplikácie.Na uchovanie stroja v špičkovom technickom stave poskytuje spoločnosť Volvo diely, ktoré zabezpečia jeho plynulú činnosť čo najdlhšie.

Vyberte si zo spotrebných dielov, ako sú podvozkové diely, hadice Volvo alebo ozubený systém Volvo, aby sa zachovala činnosť vášho stroja ako nového. Tieto diely sa podrobili tým najťažším testom, aby boli schopné vydržať extrémne namáhanie. Naša konštrukcia a výber materiálu garantujú špičkový výkon.

Zákaznícke riešenia

Prehľad výrobkov a služieb, ktoré ponúkame na podporu vášho podnikania v rámci vášho vlastníctva – rok čo rok pomáhajú zachovávať vašu ziskovosť.

Systém ozubenia Volvo

Urobte ho tak, aby vydržal

Systém ozubenia Volvo poskytuje optimalizované dlhodobé intervaly výmeny, vysokú produktivitu a ziskovosť.

Spoločnosť Volvo ponúka špecializované patentované zuby a adaptéry pre všetky druhy aplikácií. Komponenty vysokej kvality znižujú celkové náklady na vlastníctvo a maximalizujú výkon vášho stroja.

Ľahká montáž
Vertikálne zaisťovacie zariadenie urýchľuje a zjednodušuje montáž i demontáž. Je kompletne integrované v tele adaptéra kvôli bezpečnosti a predĺženej prevádzkovej životnosti.

Zuby Volvo vydržia vysoké úrovne namáhania
Dokonalé nasadenie zubov na adaptér spolu s veľkými stabilizačnými plochami vytvára veľmi pevnú jednotku, ktorá odoláva vysokým úrovniam pôsobiacich síl a namáhania.

Samoostrenie
Samoostriace konštrukčné riešenie a strategicky umiestnený materiál proti opotrebovaniu poskytujú maximálnu dobu životnosti bez opotrebenia so zachovaním výkonu.

Odolné proti pôsobiacim silám
Hrany adaptérov a zubov majú ostrý uhol, čo poskytuje dokonalý odpor voči frontálnym silám a znižuje riziko rozpojenia „ozubenej zostavy“.

Originálne podvozkové diely Volvo

Život podľa vašich najvyšších očakávaní

Celý sortiment podvozkových dielov od spoločnosti Volvo sa vyvíja a testuje na zaistenie najvyššieho štandardu kvality a výkonu.

Tlačené až na hranicu
Podvozkové diely sa podrobujú rozsiahlemu testovaniu, aby boli schopné vydržať extrémne trvalé namáhania.

Skonštruované výslovne pre spoločnosť Volvo Construction Equipment
Podvozkové diely Volvo vám poskytujú bezpečnú a efektívnu činnosť, dlhú produktívnu prevádzkovú životnosť a nízke prevádzkové náklady.

Gumené pásy Volvo

  • Vyvinuté v spojitosti so stavebnými strojmi Volvo
  • Zoznámte sa s najvyššími štandardmi bezpečnosti a kvality

Podvozkové diely Volvo

Zistite výsledky extrémneho testovania húsenicových pásov a spodných valcov Volvo! Podvozkové diely Volvo prinášajú kvalitu a trvanlivosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Systém priskrutkovaných gumených vložiek Volvo

Zvýšte si svoju univerzálnosť

Systém priskrutkovaných gumených vložiek Volvo určený pre pásové rýpadlá je dokonalým riešením pre ďalšie zlepšenie univerzálnosti stroja. Konštrukčné riešenie, ktoré šetrí náklady, umožňuje ľahkú výmenu umiestnenia stroja na ceste a mimo nej bez toho, aby došlo k poškodeniu povrchu.

Univerzálnosť
Vymeňte medzi sebou úlohy na ceste a mimo nej a získajte výhodu dvoch strojov v jednom. Gumené články poskytujú úplnú ochranu povrchu podkladu, a keď treba využiť plnú trakčnú silu, jednoducho ich odmontujete.

Vysoká odolnosť
Články sú vyrobené z robustnej gumenej zmesi, ktorá odoláva opotrebovaniu. Súčasťou článku je oceľový plát s odolným gumeným obalom a gumenou podložkou, ktorá pomáha znižovať vibrácie a hluk.

Dostupnosť
Systém gumených článkov je dostupný ako voliteľný doplnok priamo na stroji z výroby alebo prostredníctvom siete predajcov Volvo. Súprava z obchodov s autopríslušenstvom obsahuje články aj gumený pás.

Úspora nákladov
Výmena jednotlivých gumených článkov podľa potreby je jednoduchý spôsob údržby systému pásov vášho rýpadla šetriaci náklady.

Rozperné skrutky Volvo

Riešenie pre opotrebovanie

Perfektné riešenie, keď kvôli opotrebeniu stavebného zariadenia vznikne vôľa v spojovacích bodoch a dôjde k opotrebovaniu otvorov.

Trvalé riešenie na dosiahnutie úspornej a dlhodobej životnosti
Keď váš stroj začne preukazovať známky opotrebovania, rozperné skrutky Volvo sú tým dokonalým riešením.

Rýchla a ľahká inštalácia (často na stavenisku)
Rozperné skrutky Volvo obsahujú dve rozperné objímky, ktoré vyplnia vzniknutú medzeru a prepoja spojovacie oká.

Vďaka rozperným skrutkám Volvo už nie je potrebná žiadna renovácia či prepracovanie stroja.

Dostupné pre širokú škálu výrobkov.

Každý diel je dôležitý!

Vyššia kvalita komponentov znamená vyšší výkon vášho stroja Volvo. Každý diel je dôležitý pre svoju dobu prevádzkyschopnosti a výkon. Tak prečo riskovať?

Vyhľadávač predajcov Volvo – domovská stránka
Viete, čo potrebujete?

Chcete objednať diely? S radosťou vám pomôžeme.

Zadajte požiadavku